مجله دلتا |
5 ماه پیش

مخفی کردن شماره در واتساپ پنهان کردن شماره موبایل Hide Number مجله دلتا

واتساپ چندین نقطه ضعف دارد که یکی از نقاط ضعف جدی آن که بسیاری از کاربران را ناراضی و عصبانی کرده‌، نمایش شماره تلفن کاربران، برای افراد غریبه است.
مخفی کردن شماره در واتساپ

اگر نمایش دائم شماره شما در واتساپ، تبدیل به یک چالش‌شده و از این موضوع احساس رضایت ندارید، در این مطلب با ترفندمخفی کردن شماره در واتساپآشنا خواهید شد. بامجله دلتاهمراه باشید.

حفظ حریم خصوصی

در برنامه واتساب برخلاف دیگر برنامه‌های فضای مجازی نمی‌توان آیدی تعریف کرد و فقط بر اساس مخاطب شما کار می‌کند. از این رو اگر شما تصمیم دارید به شخصی پیام دهید، حتما باید شماره تلفن شخص را داشته باشید و در غیر اینصورت به هیچ وجه نمی توانید ارتباط برقرار کنید.

اگر به‌صورت کلی بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، داشتن امنیت و حفظ حریم شخصی برای هر یک از ما مهم است و نمی‌خواهیم شماره شخصی ما چه در بهترین حالت و چه در بدترین حالت ممکن، در اختیار افرادی که نمی‌شناسیم قرار بگیرد. این اتفاق بیشتر در گروه‌های واتساپی رخ می‌دهد چرا که شخصی که شماره شما را ندارد، می‌تواند به سادگی شماره شما را مشاهده کند.

چطوری شماره واتساپ را مخفی کنید؟

شما خیلی ساده می‌توانید مشکل دیده شدن شماره خود در گروه‌های واتساپی را رفع کنید. در ادامه به آموزش این روش خواهیم پرداخت.

وارد واتساپ شوید و سپس از قسمت بالا سمت راست گزینه ۳ نقطه عمودی را انتخاب کنید.

نکات کلیدی

از میان گزینه‌هایی که نمایش داده می‌شوند، گزینه Settings را انتخاب کنید.

ترفندهای موبایل

اینک گزینه Account را انتخاب کنید.

روش مخفی کردن شماره در واتساپ

گزینه Privacy را از قسمت بالا انتخاب کنید.

مخفی کردن شماره در واتساپ را بدانید

گزینه About را همانند تصویر ذیل انتخاب نمایید.

راه های مخفی کردن شماره در واتساپ

در این بخش ۳ گزینه را می‌توانید مشاهده کنید که در این قسمت هر یک را مختصرا توضیح داده‌ایم:

  • Everyone:با انتخاب این گزینه، هر شخصی می‌تواند شماره شما را مشاهده کند.
  • My contacts:تنها افرادی شماره شما را خواهند دید، که در لیست مخاطبان شما ثبت شده‌اند.
  • Nobody:هیچ شخصی نمی‌تواند شماره شما را مشاهده کند.

روش مخفی کردن شماره در واتساپ

پیشنهاد مطالعه:از شما دعوت می‌کنیم مطلبآیا ماه فرزند زمین است؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: زندگی دزدان دریایی اختراعاتی که از چشم جهانیان پنهان ماند توقف خروپف به کمک یک تکنولوژی خارق العاده! حیوانات ناشناخته‌ای که باعث مرگ شما می‌شوند! باورنکردنی‌های کشور آمریکا

5 ماه پیش

اینترنت یکی از ابزارهای جهانی است که موفق به تاثیرگذاری بر عموم مردم جهان شده است. دلایل زود تمام شدن حجم اینترنت را بخوانید.

5 ماه پیش

در مغز انسان عاشق چه می‌گذرد و چقدر از این تغییرات فیزیکی و اتمی است؟ با ما در مجله دلتا همراه باشید تا ببینید چرا انسان عاشق می‌شود؟

5 ماه پیش

برای تماشای بسیاری از این رویدادها، به ابزار گران‌قیمتی نیاز ندارید. از اتفاقات آسمان شب در اردیبهشت ۱۴۰۱ در مجله دلتا مطلع شوید.

4 ماه پیش

حداقل زمان خوابیدن برای بزرگسالان ۶ ساعت و برای کودکان ۸ ساعت است. در ادامه با ما همراه باشید تا با نکاتی برای داشتن خواب راحت آشنا شوید.

5 ماه پیش

در طبیعت حتی جاندارانی که در ظاهر بی‌گناه هستند نیز می‌توانند کشنده‌ باشند. با ۵ جانور خطرناک و کشنده‌ جهان در مجله دلتا آشنا شوید.

4 ماه پیش

نمایش دائم شماره شما در واتساپ، ممکن است تبدیل به یک چالش‌ شود. ترفند مخفی کردن شماره در واتساپ را در این مطلب بخوانید.

5 ماه پیش

یک مطالعه نشان می‌دهد که مردم در سراسر جهان، بوی وانیل را دوست دارند. با ما همراه باشید تا با خوشایندترین و ناخوشایندترین بوها آشنا شوید.

5 ماه پیش

چند نمونه از جذاب ترین ربات های سال ۲۰۲۱ را در این مطلب بشناسید. ربات‌هایی مفید، عجیب و دوست‌داشتنی. با مجله دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

بیشتر...