مجله دلتا |
1 سال پیش

اسرار درب های مخوف درب ترسناک که باز نمی شوند

در سراسر دنیا درب‌های مرموزی هستند که برای مدت بسیار طولانی بسته و مهر و موم شده‌اند و کسی دلیل بسته ماندن آن‌ها را نمی‌داند.

در این ویدیو به بررسیاسرار درب های مخوفسه مکان باستانی می‌پردازیم. در قسمت قبلی این ویدیو با نامراز ترسناک پشت درب‌های تاج محل چیست؟به بررسی اسرار تاج محل و ۴ تالار مرموز “بی” پرداختیم. بامجله اینترنتیدلتا همراه باشید.

اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی چیست؟

درب اسرار آمیز هرم خوفو

درسال ۱۹۹۳ مهندس و باستان شناس آلمانی رودلف به همراه تیمش و بنا به درخواست حکومت مصر به قاهره سفر کرد. بزرگ‌ترین آرزوی رودلف بررسی اهرام سه گانه به خصوص هرم بزرگ بود. او رباتی به نام آپا اوت که برای اهرام ساخته بود را نیز همراه هود برده بود. او با استفاده از این رباط و از طریق سوراخی که در هرم خوفو بود، ربات را راهی داخل هرم کرد و این ربات با پیمودن ۵۹ متر به یک درب عجیب و براق برخورد کرد.

در مقبره امپراتور کوین چی هو وانگ

در سال ۱۹۷۴ در ایالت چان سه چین ۵ برادر در حال حفر یک چاه برای کشاورزی بودند که به طور اتفاقی یک مجسمه پیدا کردند، در ابتدا فکر کردند که یک مجسمه بودا است ولی چیزی که در زیر این زمین مدفون بوده است ارتش سفالی کوین چی هو وانگ نخستین امپراتور چین بود که مقبره او به اعتبار ارتشی که دارد بسیار معروف است. این مقبره در سال ۲۰۸ پیش از میلاد مسیح، در طول ۳۸ سال و به دست ۷۰۰ هزار کارگر ساخته شده و به طورخیره کننده بزرگ و غیر قابل باور است.

اتاق‌های ممنوعه تئودی هواکان

تئودی هواکان به معنی سرزمین خدایان است که در کشور مکزیک قرار دارد. این شهر به گفته مورخان در سال ۱۰۰ پیش از میلاد ساخته شده است که دارای چندین بنای هرمی شکل است. زمانی در این شهر بیش از ۲۰۰ هزار تن زندگی می‌کرده‌اند. اما در سال ۷۰۰ پس از میلاد به طور اسرار آمیزی ترک شده است. افرادی که این مکان را ترک کرده‌اند هیچ نشانه‌ای از خود بر جای نگذاشته‌اند. پس از تحقیقات باستان شناسان در زیر معبد مار پرنده گوی‌های عجیبی کشف شد، این گوی‌ها همانند گوی‌های کشف شده در مریخ بود که به فرا زمینی‌ها نسب داده شده است.

پیشنهاد مطالعه:مطلباگر این ۴ نشانه را دارید مرگ شما نزدیک است!را بخوانید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما در هنگام تصادف چه باید کرد؟ در ادامه به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازیم.

1 سال پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

1 سال پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

بیشتر...