مجله دلتا |
1 سال پیش

در هنگام تصادف چه باید کرد اقدام مهم که جان شما را نجات می دهند

در هنگام تصادفات زمان بسیار مهم است. در این زمان ۵ مرحله حیاتی وجود دارد که باید آن را بدانید.
در هنگام تصادف چه باید کرد

در هنگام تصادف چه باید کرد ؟

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما اگر خدایی نکرده در مسیر حرکت خود تصادفی مشاهده کردید یا خودتان دچار حادثه شدید، درهنگام تصادف چه باید کرد؟ مهم‌ترین نکته این مورد است که آرامش خود را حفظ کنید و مراحل گفته شده در ویدیو را انجام دهید. در ادامهمجله اینترنتیدلتا به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازد.

  1. تماس با ۱۱۵ است.
  2. آدرس، نوع حادثه و تعداد مصدومین را دقیق اعلام کنید.
  3. تجمع نکنید.
  4. عکس و فیلم تهیه نکنید و مسیر را برای آمبولانس باز نگه دارید.
  5. اگر در صحنه تصادف خطری برای مصدوم وجود ندارد به هیچ عنوان مصدوم را جا به جا نکنید.

منبع: اورژانس تهران

پیشنهاد دیدنی:ویدیوی جذاببرق انداختن اجاق گاز+ ویدیورا ببینید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

ما را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا همراهی کنید تا درباره‌ میزان مصرف چای سیاه در روز و نقش آن در هیدراته نگه داشتن بدن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

1 سال پیش

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

بیشتر...