مجله دلتا |
1 سال پیش

تابلو شام آخر تابلو شام آخر حضرت عیسی شما را شوکه می کند

اسرار نهفته بسیاری در تابلو شام آخر حضرت عیسی وجود دارد که شما را شوکه می‌کند!

تابلوی شام آخر یکی از مشهورترین نقاشی‌های لئوناردو داوینچی نقاش، مهندس و معمار ایتالیایی است که در بسیاری از هنرهای زمان خودش سرآمد بود و آثار ماندگاری به جا گذاشت. شام آخر اثر بسیار ارزشمندی است و علاوه بر اینکه صحنه‌ای تاریخی را به تصویر کشیده شاهکار نقاشی هم به شمار می‌رود و جزئیات زیادی دارد. برای دانستن رازتابلو شام آخردر این ویدیو بامجله اینترنتیدلتا همراه باشید.

خائنی در میان ما !

تابلوی شام آخر منظره شام آخر عیسی مسیح با حواریونش را به تصویر می‌کشد. همان‌طور که در انجیل یوحنا گفته‌شده این تابلو نشان دهنده لحظه‌ای است که عیسی مسیح به حواریونش اعلام کرد یکی از آن‌ها به او خیانت می‌کند. شام آخر نشان دهنده واکنش هر یک از حواریون است وقتی حضرت عیسی به این خبر اشاره می‌کند که در میانشان خائنی وجود دارد. هریک از حواریون واکنش متفاوتی دارند که دامنه گسترده‌ای از احساسات از خشم تا حیرت را نشان می‌دهد. ابعاد تابلوی شام آخر ۴۶۰ سانتی متر در ۸۸۰ سانتی‌متر است و دیوار انتهایی سالن غذاخوری صومعه سانتا ماریا در میلان ایتالیا را می‌پوشاند.

منبع:جعبه سیاه

پیشنهاد مطالعه:مطلبهشدار، قهوه برای این افراد مرگبار است!را از دست ندهید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما در هنگام تصادف چه باید کرد؟ در ادامه به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازیم.

1 سال پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

ما را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا همراهی کنید تا درباره‌ میزان مصرف چای سیاه در روز و نقش آن در هیدراته نگه داشتن بدن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1 سال پیش

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

1 سال پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

بیشتر...