مجله دلتا |
1 ماه پیش

فستیوال پرطرفدار گل بازی فستیوال پرطرفدار گل بازی در کره جنوبی مجله دلتا

اگرچه کره‌ جنوبی یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود اما همچنان به سنت‌های خود وفادار بوده و هرساله اقدام به گرامی‌داشتن آن‌ها در قالب فستیوال‌های متعدد می‌کند.
فستیوال پرطرفدار گل بازی

بوریونگ نام شهری است که در استان چانگ چئونگ کره جنوبی قرار دارد. در این شهرفستیوال پرطرفدار گل بازیتابستانی برگزار می‌شود. بامجله دلتاهمراه باشید.

گل سرشار از مواد معدنی

گل مورد استفاده در این جشنواره سرشار از مواد معدنی است که مورد استفاده برای تولید لوازم آرایشی است. این جشنواره در اصل به عنوان یک وسیله بازاریابی برای لوازم آرایشی ساخته شده از گل در منطقه بوریئونگ است. فستیوال گل بازی بوریئونگ مورد استقبال بسیاری از افراد اعم از نظامی و یا معلم قرار گرفته است.

فستیوال پرطرفدار گل بازی

تاریخچه اینفستیوالبه سال ۱۹۹۸ بازمی‌گردد و نخستین دوره این جشنواره با هدف تبلیغ برند لوازم‌ آرایش بود و تنها جنبه تبلیغاتی داشت. باگذشت زمان روند تبلیغی خود را از دست داده و به مراسمی برای تفریح و سرگرمی مردم تبدیل شد. بعدها گردشگران غیربومی نیز به حضور در این فستیوال علاقه نشان دادند. این فستیوال روز ۱۵ جولای (۲۵ تیر) و با استقبال فراوان مردم برگزار شد.

حاشیه‌های این جشنواره

این جشنواره مفرح نیز همچون هر جشنواره دیگری حاشیه‌هایی دارد. به عنوان مثال در سال ۲۰۰۹ و زمانی که ۲۳۰ دانش‌آموز مدرسه‌ای در آن شرکت کردند، بر اساس تماس پوست بدنشان با گل، مشکلاتی از قبیل خارش پوست برای برخی از آن‌ها به وجود آمد. بااین‌حال، استقبال از این جشنواره در فصل تابستان هنوز هم به قوت خود باقی است و به‌عنوان پرطرفدارترین فستیوال تابستانی درکره جنوبیمحسوب می‌شود. تصاویر هیجان مردمی را می‌بینیم که در استخرهای گل مشغول شادی و کشتی گرفتن هستند. این جشنواره با یک نمایش آتش بازی بزرگ خاتمه می‌یابد.

فستیوال پرطرفدار گل بازی

بیشتر بخوانید:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلبتشخیص حمله قلبی در کمتر از ۳۰ دقیقهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسک مرگ چیست و چرا مردم آن‌ها را می‌ساختند. در ادامه همراه با مجله دلتا باشید تا در مورد این فرهنگ بیشتر صحبت کنیم.

۱ هفته پیش

آشفتگی و کلافگی در خواب اغلب می‌تواند به دلیل بدن درد باشد. با مجله دلتا همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و بدن درد بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

غذاهای چین بسیار معروف هستند و تنها افراد کمی می توانند آن‌ها را امتحان کنند. خوردن غذاهای عجیب چین برای همه آسان نیست.

۱ هفته پیش

طبق تحقیقی، کم‌خوابی در واقع بلندگویی است که بدن شما را به پرخوری دعوت می‌کند. با ما همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و تغذیه آشنا شوید

۱ هفته پیش

همه‌گیری کرونا تاثیر بدی روی خواب گذاشته است. با ما همراه باشید تا با ساده‌ترین راهکار برای این‌که راحت بخوابید آشنا شوید.

۱ هفته پیش

به گزارش مجله دلتا به نقل از رویترز این آدامس حاوی نسخه‌هایی از پروتئین ACE2 است. با ما همراه باشید تا با آدامس به جای واکسن بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

در این مطلب قصد داریم پرده از راز‌های پاگنده برداریم و ببینیم آیا واقعا موجودی با نام پاگنده وجود دارد؟ با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

گرفتن حمام یخ به‌راستی دارای فواید فراوانی است، به‌ویژه برای کسانی که ورزش‌های رقابتی شرکت می‌کنند. در ادامه فواید حمام یخ را می‌خوانید.

۱ هفته پیش

یک پژوهشگر توانست با بکارگیری برخی از ویروس‌ها، به درمان سرطان بپردازد. با مجله دلتا همراه باشید تا با درمان سرطان با ویروس بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...