مجله دلتا |
1 سال پیش

در این ویدئوی جذاب شما در مورد اسرار تاج محل تالار مرموز بی آشنا می شوید، پس.

در کل دنیا درب‌هایی وجود دارند که اسرار مخوفی را در پشت خود جای داده‌اند.

اسرار تاج محل و ۴ تالار مرموز “بی” چیست؟

در این ویدئوی جذاب شما در مورداسرار تاج محلو ۴ تالار مرموز “بی” آشنا می‌شوید، پس بامجله اینترنتیدلتا همراه شوید. تاج‌محل در نزدیکی شهر آگرا در ۲۰۰ کیلومتری دهلی‌نو، پایتخت هندوستان قرار دارد. این بنا به دستور شاه جهان به‌منظور یادبود همسر ایرانی‌اش ارجمند بانو، مشهور به ممتاز محل در سال ۱۶۳۱ میلادی بنا شد. تاج‌محل از پرآوازه‌ترین بناهای اسلامی جهان محسوب می‌شود. این آرامگاه باشکوه در شب از ماه نورانی‌تر دیده می‌شود. به همین خاطر یکی از عجایب هفت‌گانه جهان به‌حساب می‌آید. در تاج‌محل درب‌های مخفی وجود دارد که شایعات و داستان‌های مختلفی پشت آن‌ها است. طبق ادعاها رازهای مخوفی در پشت این درها وجود دارد که حکومت هندوستان قصد ندارد این رازها افشا بشود.

پیشنهاد مطالعه:مطلبمعنی برچسب روی میوه‌ها چیست؟را بخوانید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

1 سال پیش

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما در هنگام تصادف چه باید کرد؟ در ادامه به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازیم.

1 سال پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

1 سال پیش

بیشتر...