مجله دلتا |
5 ماه پیش

در این ویدئوی جذاب شما در مورد اسرار تاج محل تالار مرموز بی آشنا می شوید، پس.

در کل دنیا درب‌هایی وجود دارند که اسرار مخوفی را در پشت خود جای داده‌اند.

اسرار تاج محل و ۴ تالار مرموز “بی” چیست؟

در این ویدئوی جذاب شما در مورداسرار تاج محلو ۴ تالار مرموز “بی” آشنا می‌شوید، پس بامجله اینترنتیدلتا همراه شوید. تاج‌محل در نزدیکی شهر آگرا در ۲۰۰ کیلومتری دهلی‌نو، پایتخت هندوستان قرار دارد. این بنا به دستور شاه جهان به‌منظور یادبود همسر ایرانی‌اش ارجمند بانو، مشهور به ممتاز محل در سال ۱۶۳۱ میلادی بنا شد. تاج‌محل از پرآوازه‌ترین بناهای اسلامی جهان محسوب می‌شود. این آرامگاه باشکوه در شب از ماه نورانی‌تر دیده می‌شود. به همین خاطر یکی از عجایب هفت‌گانه جهان به‌حساب می‌آید. در تاج‌محل درب‌های مخفی وجود دارد که شایعات و داستان‌های مختلفی پشت آن‌ها است. طبق ادعاها رازهای مخوفی در پشت این درها وجود دارد که حکومت هندوستان قصد ندارد این رازها افشا بشود.

پیشنهاد مطالعه:مطلبمعنی برچسب روی میوه‌ها چیست؟را بخوانید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

ما را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا همراهی کنید تا درباره‌ میزان مصرف چای سیاه در روز و نقش آن در هیدراته نگه داشتن بدن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

5 ماه پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

5 ماه پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

5 ماه پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

5 ماه پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

5 ماه پیش

بیشتر...