مجله دلتا |
5 روز پیش

عجیب ترین قبرهای جهان عجیب ترین قبرهایی که در دنیا وجود دارد مجله دلتا

قبرهایی در سراسر دنیا وجود دارد که هریک به نوعی رعب‌آور هستند و هریک داستان‌های اسرارآمیز و جالبی در مورد آن‌ها گفته شده است.
عجیب ترین قبرهای جهان

قبرهای عجیب و ترسناک در اقصی نقاط دنیا وجود دارد. بامجله دلتاهمراه باشید تا باعجیب ترین قبرهای جهانآشنا شوید.

۱. سردابه تدفین

سردابه تدفین، یک مقبره خانوادگی در بارابادوس است که همه چیز آن یک قبرستان کاملا معمولی را نشان می‌دهد؛ به استثنای تابوت‌های اسرارآمیزی که گفته می‌شود حرکت می‌کنند. کارگران قبرستان متوجه شدند که مهر و موم تابوت از بین رفته و سه تابوت با شدت زیاد به اطراف پرتاب شد‌ه‌اند. آن‌ها هیچ مدرکی مبنی بر مداخله انسان در این حادثه پیدا نکردند. سال‌ها بعد وقتی که می‌خواستند جنازه دیگری را در این سردابه به خاک بسپارند، شاهد به‌هم‌ریختگی تابوت‌ها بودند. این موضوع بارها و بارها تکرار شد تا اینکه تابوت‌ها را به جای دیگری منتقل و دفن کردند.

۲. اینز کلارک

قبر اینز کلارک در شیکاگو جزو عجیب ترین قبرهای جهان قرار دارد. این قبر به این دلیل اسرارآمیز شده است که اصلا شخصی به نام اینز کلارک در تاریخ اول آگوست ۱۸۸۰ فوت نشده است.

۳. پرنسس الیزابت دمیدوف

پرنسس الیزابت دمیدوف، یک اشراف‌زاده روسی بود که درسن پترزبورگمتولد و ازدواج کرد، اما بعد از طلاقش به پاریس رفت. او در مقبره‌ی بسیار بزرگی مدفون است و بر اساس شایعات، او در وصیت‌نامه خود دیگران را به چالش کشیده است که اگر می‌توانند یک سال را در قبر او بگذرانند و چنانچه بتوانند از پس این چالش برآیند، همه ثروت او را به دست خواهند آورد.

جزو عجیب ترین قبرهای جهان

۴. هیلازون تاکتیت

هیلازون تاکتیت، غاری در سرزمین‌های اشغالی است که محل تدفین زنی ۱۲ هزار ساله است. محققان علاوه بر قبر او، استخوان‌های چندین حیوان مختلف نظیر لاک‌پشت،جمجمه‌های سمور، دم گاو وحشی، استخوان دست یک خرس، بال یک عقاب و استخوان لگن یک پلنگ را نیز پیدا کردند.

عجیب ترین قبرهای جهان

پیشنهاد مطالعه: مطلبقلب شکسته می‌تواند باعث مرگ شودرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هایپرلوپ نام وسیله جدید حمل و نقل در جهان است. در این قطار لوله ای افراد از طریق حرکت کپسول هایی در لوله های ثابت و بزرگ جا به جا می شوند.

23 ساعت پیش

 در این مقاله سعی داریم به عملیاتی که مغز در هنگام خواب انجام می‌دهد، نگاهی داشته باشیم. با مجله دلتا همراه باشید.

دیروز

غذاهایی که در این مطلب قصد معرفی آن‌ها را به شما داریم برخی از خطرناک ترین غذاهای دنیا هستند که از قضا لوکس هم محسوب می‌شوند.

1 روز پیش

عدم تحمل سرما می‌تواند نشانه‌ وجود مشکلی در فرد باشد. با وجود اینکه برخی افراد در روز‌های سرد هم بیرون از منزل با آستین‌کوتاه دیده می‌شوند.

پریروز

مردان قبیله‌ای در پاپائو خود را به شکلی شبیه اسکلت بدن انسان نقاشی می‌کنند که به اسکلت های رقاص چیمبو معروف هستند.

2 روز پیش

آخرین یافته‌ها نشان می‌دهد تحریک ذهنی در بزرگ سالی می‌تواند شروع زوال عقل را به تعویق بیندازد. با مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

 هسته داخلی زمین نقش مهمی در حفظ حیات انسان‌ها دارد چرا که باعث تولید فرآیند پویا و به وجود آمدن میدان مغناطیسی در زمین می‌شود.

4 روز پیش

قبیله هولی ویگمن چیزی حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد. این قبیله هیچ ارتباطی با دنیای خارج ندارد و کاملا دور افتاده است.

4 روز پیش

زمانی کـه انسان می‌میرد روح کاملا از بدنش جدا می‌شود. در هنگام مرگ با دیدن بعضی چیز‌ها بـه اتمام عمر خود پی می‌برد.

4 روز پیش

زیاد خوابیدن باعث احساس خواب‌آلودگی و سستی نیز می‌شود. در این مطلب از مجله دلتا  به سخت بیدار شدن صبح ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

6 روز پیش

در ادامه از نشانه‌های عجیبی خواهیم گفت که می‌گویند درون شما یک نابغه پنهان شده . با مجله دلتا همراه باشید تا با این موارد آشنا شوید.

6 روز پیش

بخش عمده ای از سوخت و ساز بدن شما توسط آبی که روزانه مصرف می‌کنید اتفاق می‌افتد. در این مطلب به این می‌پردازیم که هرگز ایستاده آب نخورید .

۱ هفته پیش

موجودات افسانه‌ ای در همه فرهنگ‌ها یک جایگاه ندارند؛ گاهی تا این حد تفاوت دارند که موجودی در یک فرهنگ خیر است اما در فرهنگی دیگر شر.

۱ هفته پیش

با اینکه عطسه کردن و علائم عطسه اغلب آزار دهنده هستند ولی معمولا ناشی از مشکلات جدی در سلامتی نیستند. آیا نگه داشتن عطسه باعث مرگ می شود.

۱ هفته پیش

 اختلال در خواب، عارضه اصلی نشخوار فکری است. با مجله دلتا همراه باشید تا با چطور از افکار شبانگاهی هنگام خواب رها شویم؟ آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...