مجله دلتا |
۱ هفته پیش

رستوران های عجیب غریب رستوران های غیر عادی جهان مجله دلتا

خودتان را آماده کنید تا از عجیب و غریب ترین رستوران‌های دنیا برایتان بگوییم!
رستوران‌ های عجیب و غریب

بر خلاف رستوران‌های معمولی که در محیطی آرام و شیک به سرو غذا می‌پردازند، در این رستوران‌ها خون آشام‌ها و حتی میمون‌ها وظیفه پذیرایی از شما را بر عهده دارند. عجیب نیست؟! در این مطلب ازمجله دلتایکسری ازرستوران‌ های عجیب و غریبرا معرفی خواهیم کرد.

رستوران کایابوکیا تاورن (Kayabukiya Tavern)

در این رستوران واقع درتوکیو، دو میمون با نام‌های ماکاکو و یات‌چان از شما پذیرایی می‌کنند. هر دوی این میمون‌ها کارمندان حرفه‌ای هستند. همینطور دستمزد خود را به صورت دانه‌های سویا دریافت می‌کنند. صرف غذا در همچین محیط عجیبی تجربه‌ای به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستورانیک وعده شام در آسمان (Dinner in the Sky)

این رستوران هوایی در کشور بلژیک قرار گرفته است. البته این رستوران در ۴۵ کشور دیگر دنیا نیز شعبه‌هایی دارد. وعده‌های غذایی بر روی یک میز با جرثقیل به آسمان می‌روند و چیده می‌شوند. این رستوران تجربه‌ای خاص و در عین حال ترسناک را برای مشتریانش ایجاد می‌کند.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران فورتزا مدیکا (Fortezza Medicea)

رستوران فورتزا مدیکا، در نزدیکی برج پیزا در ایتالیا قرار دارد. این مجموعه در حقیقت یک قلعه نظامی ۵۰۰ ساله است. این رستوران امروزه به عنوان یک زندان امنیتی بزرگ و یک رستوران مجلل فعالیت می‌کند. به‌منظور صرف شام در این رستوران، مردم از ماه‌ها قبل میز خود را رزرو می‌کنند. در نهایت با تدابیر شدید امنیتی پلیس ایتالیا پای در این رستوران می‌گذارند. میهمانان در این رستوران، توسط دزدها، قاتلان و تبهکاران حرفه‌ای پذیرایی می‌شوند.

رستوران فورتزا مدیکا (Fortezza Medicea)

رستورانیک شام موقت (The Pop-Up Diner)

شهر فرارادر ایتالیا، به تازگی نوع جدیدی از رستوران را به دنیا معرفی کرده است. با مبلغ بسیار کمی می‌توانید یک شام برای دو نفر در یک رستوران شیک خریداری کنید.امکان دارد، این رستوران در طول یک روز به محل دیگری منتقل شود. رستوران‌های موقت شهر فرارا، کیفیت غذای بسیار مناسبی دارند. اگر از قبل ندانید که به صورت موقت دایر شده‌اند، نمی‌توانید آن را تشخیص دهید.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران ربات‌ها (Robot Restaurant )

رستوران ربات‌ها، یکی دیگر از عجیب و غریب‌ترین رستوران‌های دنیا در کشور ژاپن است.

اگر به دنبال مکانی هستید که به غیر از صرف غذا چیزهای جدیدی هم تجربه کنید، پیشنهاد ما رستوران ربات‌ها است.در این رستوران ربات‌های خانم برای شما در محیطی پر زرق و برق به اجرای نمایش می‌پردازند.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران درختی تایلند (The Dining Pod Koh Kood)

این رستوران در بالای یک درخت ساخته شده است. رسیدن به آن کمی زحمت دارد. در این رستوران می‌توان از تماشای دریا و جنگل لذت برد و بهترین غذاهای تایلندی را امتحان کرد.

رستوران‌ های عجیب و غریب

رستوران تاریک لندن (Dans Le Noire)

در رستوران Dans Le Noire باید در تاریکی مطلق غذا بخورید. در این دنیای تاریک، تا زمانی که غذایتان تمام نشده نمی‌دانید چه می‌خورید. گفته می‌شود که این کار باعث تقویت چشایی، لامسه، بویایی و شنوایی می‌شود. همچنین، گارسون‌های این رستوران به طور کامل نابینا هستند. رستوران تاریک لندن یکی از پربازدید‌ترین رستوران‌ های عجیب و غریب به‌شمار می‌رود.

رستوران های غیر عادی جهان

پیشنهاد مطالعه:مطلبلوکس‌ترین زندان‌های جهان که از دیدن آن‌ها حیرت می‌کنید!در مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اختراع خلاقانه تلفن همراه سه گوش به‌گونه‌ای است که، سه صفحه لمسی مجزا می‌توانند به هم وصل شده و به یک گوشی همراه تبدیل شود.

6 روز پیش

یکی از رایحه‌ های عجیب در عطر زنانه و مردانه گیاه کاکتوس می‌باشد. این گیاه که داری تیغ و گیاهی سخت است، بوی علفی و رایحه‌ای گرم دارد.

۱ هفته پیش

یکی از معروف‌ ترین فستیوال‌ های اسپانیا هفته مقدس است که عید پاک برگزار می‌شود. این فستیوال از محبوب‌ترین جشنواره‌های مذهبی اسپانیا نیز است.

۱ هفته پیش

یکی دیگر از مد های عجیب دوران باستان مد کله خربزه‌ای است که در میان قبیله‌های مایاها، آفریقایی‌ها و در قرن بیستم در فرانسه رواج داشته است.

۱ هفته پیش

شهر معروف اروپایی که حدود هزار نفر ساکن دارد؟ بسیاری از مردم تصوری که از شهر دارند، ساختمان‌های بلند با جمعیت زیاد است. اما در جهان شهرهایی با جمعیت بسیار کم نیز وجود ...

۱ هفته پیش

با اینکه اکثر قوانین وضع‌شده در کشورها، از منافع فردی و اجتماعی مردم محافظت می‌کنند، اما قوانین عجیب زیادی در گوشه و کنار جهان دیده می‌شود.

۱ هفته پیش

یکی از چند سنت باور نکردنی در کنیا سنت اعضای قبیله ماسایی است که تف کردن را روشی برای ابراز کردن دعای خوشبختی برای نوزادان می‌دانند.

۱ هفته پیش

زنان قبیله داساناچ از درب بطری‌های نوشابه و ساعت‌های شکسته، زیورآلات و گیس مصنوعی درست می‌کنند و آن‌ها را از سر خود آویزان می‌کنند.

۱ هفته پیش

توسعه زندان‌ها در قرن کنونی امری طبیعی‌ است. اما چند زندان لوکس و مجلل در دنیا وجود دارند که شهرتی جهانی، به‌خاطر خدمات خود به‌همراه دارند.

۱ هفته پیش

بیشتر...