مجله دلتا |
1 سال پیش

شب یلدای ۱۴۰۱ شب یلدا را با این ویدیو بهتر بشناسید

آیا می‌دانید، چرا در شب یلدا از برخی خوراکی‌های خاص استفاده می‌کنیم و چرا باید این شب را درکنار هم بگذرانیم؟
شب یلدای ۱۴۰۱

دانستنی‌های شب یلدای ۱۴۰۱

سلام خدمت شما همراهان همیشگی مجله دلتا

به پایان ماه آذر رسیدیم و این یعنی فرارسیدن جشنشب یلدای ۱۴۰۱و همگی در حال آماده شدن برای برگزاری هر چه بهتر این جشن هستیم. اما می‌دانید جشن گرفتن این شب از چه تاریخی شروع شد یا چرا حتما باید از انار برای جشن شب یلدا استفاده کنیم؟ اصلا چرا امشب یلدا نامگذاری شده است؟ برای گرفتن پاسخ این سوالات و کلی دانستنی جالب درباره شب یلدا این ویدیو را درمجله اینترنتیدلتا ببینید.

امشب در حین ورق زدن آخرین برگ پاییز و شروع زمستان، درست زمانی که گردهم آمده‌اید تا از روزهای خوب خدا سخن بگویید و خاطرات دیروز را ورق بزنید. برای شما آرزو می‌کنیم به بهانه یلدا و فارغ از پیچ و خم‌های زندگی شبی خوش و پرخاطره را در کنار عزیزان خود داشته باشید.

شب یلدا مبارک

پیشنهاد دیدنی:ویدیو جذابچرا شب یلدا را باید جشن بگیریم؟+ویدیورا از دست ندهید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

1 سال پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

1 سال پیش

بیشتر...