مجله دلتا |
2 ماه پیش

عجیب ترین مشاغل دنیا عجیب ترین شغل های جهان شغل های عجیب با درآمد عالی مجله دلتا

در سراسر جهان، مشاغل زیادی وجود دارند که غیرعادی و در عین حال جذاب هستند و حقوق خوبی هم دارند.
عجیب‌ ترین مشاغل دنیا

تقریبا برای همه ما پیش آمده است که در سر کار از ما وظایف عجیب و غریبی انتظار داشته باشند. ممکن است بسیاری از اوقات تصور کنیم شغل ما عجیب‌ترین شغل دنیا است، در حالی که این‌طور نیست. در سراسر جهان، شغل‌های عجیبی وجود دارند که شاید حتی تصور آن هم برای ما خنده‌دار باشد. اما همین مشاغل منبع درآمد خوبی برای بسیاری از افراد هستند. بامجله دلتاهمراه باشید تاعجیب‌ ترین مشاغل دنیارا به شما معرفی کنیم.

شغل هل دادن مسافران مترو

ژاپنی‌ها یکی از وقت‌شناس‌ترین مردمان دنیا هستند. درژاپنبرای آنکه همه مسافران مترو سر وقت بـه محل کار خود برسند، دولت افرادی را استخدام می‌کند تا مسافران را به داخل قطارها هل دهند و تا جاییکه ممکن اسـت افراد بیشتری سوار قطار شوند. این خدمه مترو طبق معمول از ۷ تا ۹ صبح کار می‌کنند و ساعتی ۱۰ دلار درآمد دارند.

عجیب‌ ترین مشاغل دنیا

شغل عزاداری حرفه‌ای

وقتی کسی از دنیا می‌رود، خویشاوندان و آشنایان برای متوفی سوگواری می‌کنند. اما اگر کسی وجود نداشته باشد، از عزادارهای حرفه‌ای استفاده می‌شود. این بازیگرها برای حضور در مراسم تشییع شخص متوفی و سوگواری برای مرگ او دست مزد دریافت می‌کنند. این شغل در کشور‌هـای جنوب شرقی آسیا بسیار رایج اسـت و دست مزد این کار، ۷۰ دلار برای تنها ۲ ساعت کار اسـت.

عجیب‌ ترین مشاغل دنیا

شغل تست‌کننده بستنی

تست‌کننده بستنی یکی از عجیب‌ ترین مشاغل دنیا است. در این شغل شما برای بستنی خوردن حقوق می‌گیرید و با این حقوق به‌خوبی از پس مخارج زندگی بر‌می‌آیید. حقوقِ شغلِ دانشمندِ موادِ غذایی، یا همان تست‌کننده بستنی به گزارشفوربسحدود ۵۶ هزار دلار در سال است.

عجیب‌ ترین مشاغل دنیا

شغل تست‌‌کننده‌ سرسر‌ه‌ آبی

بسیاری از ما حاضر هستیم این کار را بدون دریافت حقوق انجام دهیم. اما افرادی هستند که برای تست و ارزیابی سرسره‌های آبی حدود ۲۷ هزار دلار دریافت می‌کنند.

عجیب‌ ترین مشاغل دنیا

شغل توپ گلف جمع‌کن

توپ گلف جمع‌کن‌ها افرادی هستند که هر تالاب، دریاچه یا بستر آبی را که در نزدیکی زمین‌های گلف واقع شده است را به دقت جست‌وجو می‌کنند تا شاید توپ گلف مفقود شده‌ای را بیابند. آن‌ها توپ را بار دیگر جلا می‌دهند و مجددا به فروش می‌رسانند. شاید در نگاه نخست این شغل چندان پر‌درآمد به‌نظر نرسد اما گفته می‌شود این افراد روزانه دست‌کم ۳۰۰۰ توپ گلف جمع می‌کنند.

توپ گلف

شغل تخت‌خواب گرمکن

در گذشته دربریتانیاشغل عجیبی وجود داشت که در فصول زمستان و پاییز رواج بسیار زیادی داشت.  البته این کار بیشتر برای افراد ثروتمند و اشراف‌زادگان انجام می‌شد. جالب است بدانید که این شغل  هنوز  هم در برخی از هتل‌های این کشور رواج دارد. یعنی برخی افراد، برای گرم کردن رخت‌خواب شما حقوق دریافت می‌کنند و این کار به این صورت است که آن‌ها ۳۰ دقیقه قبل از خوابیدن شما به رخت‌خواب شما می‌روند و آنجا را برای شما گرم می‌کنند.

تخت‌خواب

پیشنهاد مطالعه:مطلبچند همسری زنان در قبیله‌ای آفریقایی‌!را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

 همه ما تقریبا تعریف مشابه از خانه در ذهن خود داریم. اما جهان به سرعت در حال تکامل است در این مطلب به خانه های عجیب اما واقعی می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...