مجله دلتا |
7 ماه پیش

شغل های جالب متفاوت شغل هایی عجیب اما با درآمد بالا شغل هایی عجیب مجله دلتا

اغلب افراد بر این باور هستند که برای به‌دست آوردن پول زیاد حتما باید یک شغل خوب داشته باشید اما اینگونه نیست.
شغل های جالب و متفاوت

شاید شما هم باورتان نشود که شغل‌های جالب و متفاوتی وجود دارد که حتی فکرش را هم نمی‌کردید.در ادامه این مطلب ازمجله دلتاباشغل های جالب و متفاوتآشنا خواهید شد که تا پیش از این از وجود آن‌ها خبر نداشتید.

شغل های جالب و متفاوت

۱- نقد نویس فیلم‌هایی با موضوع سگ‌ها

برای این شغل نیازی نیست که حتما سگ داشته باشید اما باید سگ‌ها را دوست بدارید. بعضی موسسات حمایت از سگ‌، نقدنویس استخدام می‌کنند تا فیلم‌های شادی‌آوری که درباره‌ سگ‌ها ساخته می‌شوند را تماشا کنند و نقد آن‌ها را برای وبسایت موسسه ارسال کنند.

۲- پری دریایی حرفه‌ای

پری دریایی‌ها وجود دارند این بار به عنوان یک شغل. پری دریایی‌های حرفه‌ای در مهمانی‌های کودکان، جشنواره‌ها و برنامه‌هایی که در استخر‌ها و سواحل برگزار می‌شوند، به اجرای نمایش می‌پردازند. برای استخدام شدن در این شغل باید شناگر خوبی باشید همچنین گواهینامه‌هایی مرتبط با شنا و غریق نجاتی داشته باشید و بتوانید زیر آب ژست بگیرید.

شغل هایی عجیب اما با درآمد بالا

۳- تستر بازی‌

قبل از عرضه‌ هر بازی برای مردم، افرادی هستند که این بازی‌ها را امتحان می‌کنند. این افراد با انجام بازی‌ نواقص آن‌ها را شناسایی و به برنامه‌نویس‌ها گزارش می‌دهند تا این نواقص را برطرف سازند.

۴- ساقدوش اجاره‌ای اما حرفه‌ای

برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی کار پر زحمت و استرس‌زایی است. ساقدوش‌های اجاره‌ای می‌توانند به شما در برنامه‌ریزی مراسم عروسی‌تان کمک کنند و در مراسم حضور یابند و شما را همراهی کنند.

۵– تستر سرسره‌های آبی

برای استخدام شدن در این شغل حتما باید آموزش کمک‌های اولیه و نجات غریق دیده باشید. امتحان کردن سرسره‌های آبی شغل رویایی عشقآدرنالین‌هااست. این افراد باید از بی‌خطر بودن سرسره‌های آبی برای مردم پیش از افتتاح آن‌ها مطمئن شوند.

اگر به این دست مطالب علاقه‌مند هستید حتما مطلبدرختانی عجیب که از هم خجالت می‌کشند!را بخوانید.

شغل هایی عجیب اما با درآمد بالا

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب جالب دانستنی، مطلبقوانینی عجیب که از شنیدن آن‌ها حیرت خواهید کرد!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چند نمونه از جذاب ترین ربات های سال ۲۰۲۱ را در این مطلب بشناسید. ربات‌هایی مفید، عجیب و دوست‌داشتنی. با مجله دلتا همراه باشید.

7 ماه پیش

مجله فوربس، دارایی ثروتمندترین‌های جهان را محاسبه و اعلام کرده است. برای آشنایی با ثروتمندترین افراد جهان مطلب ما را دنبال کنید.

7 ماه پیش

اینترنت یکی از ابزارهای جهانی است که موفق به تاثیرگذاری بر عموم مردم جهان شده است. دلایل زود تمام شدن حجم اینترنت را بخوانید.

7 ماه پیش

در طبیعت حتی جاندارانی که در ظاهر بی‌گناه هستند نیز می‌توانند کشنده‌ باشند. با ۵ جانور خطرناک و کشنده‌ جهان در مجله دلتا آشنا شوید.

7 ماه پیش

در مغز انسان عاشق چه می‌گذرد و چقدر از این تغییرات فیزیکی و اتمی است؟ با ما در مجله دلتا همراه باشید تا ببینید چرا انسان عاشق می‌شود؟

7 ماه پیش

همچنین بخوانید: زندگی دزدان دریایی اختراعاتی که از چشم جهانیان پنهان ماند بلاهای طبیعی ناشناخته در این کشور باید چاق شوید تا ازدواج کنید! قوانینی عجیب که از شنیدن آن‌ها حیرت خواهید کرد!

7 ماه پیش

همچنین بخوانید: آدمخوارانی که به بیماری مرگبار مغزی مقاوم شده‌اند! دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی

7 ماه پیش

بالاخره دل کندن از رختخواب نرم کار ساده‌ای نیست. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترفندهای سریع بیدار شدن آشناشوید

7 ماه پیش

همچنین بخوانید: اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند حقایقی در مورد مجسمه آزادی که قطعا نمی‌دانستید

7 ماه پیش

بیشتر...