مجله دلتا |
3 ماه پیش

پخش پیام های صوتی در پس زمینه پیام صوتی در واتساپ ویس در واتساپ مجله دلتا

این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد زمانی که از یک صفحه چت به صفحه دیگر می‌روند، همچنان به گوش دادن پیام صوتی ادامه دهند. در حال حاضر واتساپ در صورت جابه‌جایی از یک صفحه چت به صفحه دیگر، فورا پیام صوتی در حال پخش را متوقف می‌کند.
پخش پیام های صوتی در پس زمینه

واتساپ نسخه اندروید ۲.۲۲.۳.۱ بتا را با ویژگی‌های جدیدی منتشر خواهد کرد. این اپلیکیشن در حال آزمایش یک ویژگی جدید در نسخه اندروید می‌باشد. ویژگی جدید واتساپ؛ امکانپخش پیام های صوتی در پس زمینهاست. بامجله دلتاهمراه ما باشید.

ویژگی جدید واتساپ؛ امکان پخش پیام های صوتی در پس زمینه

به نظر می‌رسد با این به روزرسانی، امکان پخش پیام صوتی در پس زمینه نیز وجود داشته باشد. در چند ماه گذشته واتساپ ویژگی‌های پیام صوتی خود را بهبود بخشیده تا کاربران خود را به ارسال پیام‌های صوتی بیشتری در این اپلیکیشن ترغیب نماید. طبق گزارشات منتشر شده، واتساپ در نسخه بتای اندروید ۲.۲۲.۳.۱ ویژگی اعلام شده را اضافه خواهد کرد. با این حال، این ویژگی هنوز در دسترس آزمایش کنندگان نسخه بتا قرار نگرفته است. ردیاب بتای واتساپ “WABetaInfo”، اسکرین شاتی از این ویژگی به اشتراک گذاشته است که یک رابط پخش کننده با قابلیت مکث، از سرگیری و رد کردن پیام صوتی که در بالای لیست چت‌ها ظاهر می‌شود را نشان می‌دهد.

ویژگی جدید واتساپ

همچنین یک نوار نیز برای نمایش پیشرفت پخش در نظر گرفته شده است. به نظر می‌رسد با اضافه شدن این ویژگی کاربران با رفتن به صفحه چت پیش فرض واتساپ نیز، همچنان امکان گوش دادن به پیام صوتی را داشته باشند. ممکن است این ویژگی برای کاربرانIOSنیز در دسترس قرار گیرد. هنوز جزئیاتی در خصوص زمان اضافه شدن این ویژگی اعلام نشده است. همچنین مشخص نیست که چه زمانی این ویژگی برای آزمایش کنندگان بتای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.

ماه گذشته، یک ویژگی پیش‌نمایش پیام صوتی به اپلیکیشن واتساپ اضافه شد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد صدای ضبط شده را پیش از ارسال به مخاطبین، بررسی نمایند. همچنین اخیرا ویژگی تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی نیز به این اپلیکیشن اضافه شده است.

پخش پیام های صوتی در پس زمینه

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی، مطلب۳ قابلیت جدید و کاربردی واتساپ در راه استرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در مغز انسان عاشق چه می‌گذرد و چقدر از این تغییرات فیزیکی و اتمی است؟ با ما در مجله دلتا همراه باشید تا ببینید چرا انسان عاشق می‌شود؟

1 ماه پیش

بالاخره دل کندن از رختخواب نرم کار ساده‌ای نیست. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترفندهای سریع بیدار شدن آشناشوید

1 ماه پیش

در طبیعت حتی جاندارانی که در ظاهر بی‌گناه هستند نیز می‌توانند کشنده‌ باشند. با ۵ جانور خطرناک و کشنده‌ جهان در مجله دلتا آشنا شوید.

۲ هفته پیش

هر سال سازمان ملل متحد لیستی از شادترین و غمگین ترین کشورهای جهان منتشر می‌کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند باورنکردنی‌های کشور آمریکا زندگی دزدان دریایی فریبکارترین زن جهان کیست؟

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: آدمخوارانی که به بیماری مرگبار مغزی مقاوم شده‌اند! دانستنی‌های برج ایفل قوانینی عجیب که از شنیدن آن‌ها حیرت خواهید کرد!

1 ماه پیش

خورشید راز‌های زیادی را در خود نگه داشته است که برخی از آن‌ها خطرناک هستند. خطر‌های خورشید برای زمین را در این مطلب بخوانید.

۲ هفته پیش

اینترنت یکی از ابزارهای جهانی است که موفق به تاثیرگذاری بر عموم مردم جهان شده است. دلایل زود تمام شدن حجم اینترنت را بخوانید.

۳ هفته پیش

یک انفجار اتمی منجر به نظریه جدیدی درباره پیدایش ماه شد. با مجله دلتا همراه شوید تا به بررسی نظریه آیا ماه تکه ای از زمین است بپردازیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...