مجله دلتا |
۳ هفته پیش

مکان های گردشگری وحشتناک ترسناک ترین مکان های جهان عجیب ترین مکان ها مجله دلتا

ترسناک‌ترین مکان‌های دنیا که ترس را در وجود شما می‌اندازد را در این مطلب می‌خوانید؛ مکان‌هایی که هر یک، داستان شگفت‌انگیز و اسرارآمیزی دارند.
مکان های گردشگری وحشتناک

آیا هیجان زندگی خود را از دست داده و احساس می‌کنید به یک ماجراجویی نفس‌گیر نیاز دارید؟ ممکن است در این مطلب ازمجله دلتاچیزی پیدا کنید که شما را راضی کند و همزمان شما را وحشت زده کند! در این مطلبمکان های گردشگری وحشتناکو مرموزی را به شما معرفی می‌کنیم که هیچ کس جرات نزدیک شدن به آن‌ها را ندارد.

مکان های گردشگری وحشتناک

جزیره عروسک‌ها در مکزیک

طبق یک افسانه محلی دختربچه‌ای در اطراف این مکان غرق شد و بعدا، پدرش یک عروسک را در نزدیکی محل گمشده پیدا کرد و سپس تصمیم گرفت با اتصال عروسک به هر درخت، یاد و خاطره فرزندش را جاودانه کند. در نهایت طبق افسانه ها، این مکان جنگلی توسط عروسک‌های زیادی که در آن قرار داده شد، تسخیر  می‌شود. این جزیره برای هر کسی که به دنبال ماجراجویی است به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است. فقط کسانی که شهامت کافی برای بازدید از آن را داشته اند، به آن راه می‌یابند.

 ترسناک ترین مکان های جهان

هاو پار ویلا، سنگاپور

یک پارک تفریحی کاملا متضاد، دیزنی لند آمریکا است. فقط نگاه کردن به آن می‌تواند کابوس‌های شما را برای مدت طولانی زیاد کند! این پارک شامل مجسمه‌های وحشتناک افرادی است که تکه تکه شده و با الهام از شکنجه‌های ترسناک ساخته شده‌اند. همه مجسمه‌ها در پارک ترسناک نیستند، برخی از آن‌ها زیبا و جذابند.

عجیب ترین مکان ها

باغ مخفی هنرمند فنلاندی

تصورش را کنید! یک باغ بزرگ با مجسمه‌های ترسناک که تا چند وقت پیش در حیاط پشتی خانه یک هنرمند فنلاندی که با دست‌های خودش آن‌ها را ساخته بود قرار داشت. بعضی از این مجسمه‌ها دندان واقعی دارند و حالا به یکی از مرموزترین قطب‌های گردشگری فنلاند تبدیل شده‌است.

شهر دودی Centralia – ایالات متحده آمریکا

شهر دود یک شهر قدیمی است که در سال ۱۹۶۲ بالای یک معدن ذغال سنگ ساخته شد و به زودی آتش سوزی در این روستا آغاز شد. پس از ۱۰ سال ناگهان ترک‌هایی در جاده ظاهر شد که از آن دود به طور مداوم خارج می‌شد. این وضعیت باعث آوارگی ساکنان شهر شده و تنها هفت نفر در این شهر ترسناک زندگی می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: مطلبرازهایی که هیچ‌وقت برملا نمی‌شوندرا بخوانید.

 

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تنوع فرهنگی دنیایی از آداب و رسوم مختلف را به ‌وجود می‌آورد. گاهی آنچنان این آداب و رسوم عجیب می‌شود که تابو و غیر‌انسانی به نظر می‌رسد.

17 ساعت پیش

پارچه‌های جدید که تشکیل شده از ذرات نانو نقره‌ای و مسی هستند، می‌توانند با نور خورشید خودشان را تمیز کنند.

19 ساعت پیش

بدن انسان مانند جنگلی مملو از موجودات زنده مثل انواع باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و حتی حیوانات میکروسکوپی است.

21 ساعت پیش

اتفاقات پس از مرگ زمانی رخ می‌دهند که اعضا حیاتی می‌میرند و بدن با تغیرات عجیبی روبرو می‌شود و این تغیرات طی مراحلی موجب تجزیه بدن می‌شوند.

1 روز پیش

دلایل متعددی ممکن است باعث افزایش ناخواسته وزن شما شوند و لزوما افزایش غذایی که می‌خورید و کم کردن تحرک بدنی تنها دلایل افزایش وزن نیستند.

1 روز پیش

ستاره‌‌‌ چشمک‌ زن با ابعاد بزرگ‌تر از خورشید توسط جرم کوچک‌تر مسدود می‌شود. این رویداد گیج‌کننده‌ مسئله جدید ستاره‌شناسان شده است.

2 روز پیش

گاهی اوقات گوشی موبایلتان بدون هیچ نشانه‌ای خاموش و دیگر روشن نمی‌شود. این یعنی زمان تعویض باتری گوشی شما فرا رسیده اما شما از آن بی‌خبرید!

4 روز پیش

برنامه‌ها و سیستم‌های نرم افزاری ویژه‌ای برای نظارت بر کار افراد معرفی شده که انتظار می‌رود یکی از دستاورد های فناوری ۲۰۲۱ باشد.

4 روز پیش

حقایق کشتی تایتانیک چیست و چه بر سر این کشتی آمد‌ ؟ شب یکشنبه ۱۴ آوریل سال ۱۹۱۲ میلادی ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه پیامی برای تایتانیک مخابره شد...

4 روز پیش

بیشتر...