مجله دلتا |
3 روز پیش

غذاهای چینی غذاهای عجیب چینی غذاهای نفرت انگیز غذای چینی غذای نفرت انگیز مجله دلتا

غذاهای عجیب چین یکی از بارزترین ویژگی‌های این کشور هستند و شاید کمی برای ذائقه ما ایرانیان متفاوت و عجیب و غریب باشند.
غذاهای چین

غذاهای چینبسیار معروف هستند و تنها افراد کمی می‌توانند آن‌ها را امتحان کنند. چینی‌ها غذاهایی دارند که خوردن آن‌ها برای همه آسان نیست و بسیار عجیب و دور از انتظار هستند. اگر برای اولین بار به رستورانی در چین می‌روید، حتما در اینترنت درباره آن‌جا جست و جو کنید زیرا بعضی از غذاهای عجیب چین از موجوداتی تشکیل شده‌اند که حتی تصور خوردن آن‌ها حال شما را بد می‌کند! در ادامه بر چند مورد از این غذاها اشاره می‌کنیم. بامجله دلتاهمراه باشید.

غذاهای عجیب چین که باید از آن‌ها اجتناب کنیم کدام هستند؟

حشرات سرخ شده

حشرات سرخ شده یکی از غذاهای عجیب چین هستند که به هیچ عنوان با ذائقه ایرانیان سازگار نیستند. با این وجود برخی از افراد ماجراجو و کنجکاو، مایل هستند که طعم این غذا را امتحان کنند. در این کشور افراد بسیاری وجود دارند که از حشرات تغذیه می‌کنند و به این سبک غذاها عادت کرده‌اند.

غذاهای چین

خفاش

خفاش هم یکی دیگر از غذاهای عجیب چین است که آن را به صورت کبابی یا سوپ خفاش سرو می‌کنند. به هیچ عنوان خوردن این غذاها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا می‌توانند ناقل انواع بیماری‌های مختلف و خطرناک باشند. یکی از محبوب‌ترین غذاهای خیابانی چینی‌ها کباب و سوپ خفاش است که بهتر است هرگز آن‌ها را امتحان نکنید.

غذاهای زنده مانند هشت پا

شاید باور کردن این موضوع برایتان دشوار باشد اما یکی از غذاهای عجیب چین که طرفداران بسیاری هم دارد،موجوداتزنده هستند. بسیاری از مردم چین عادت دارند که موجوداتی مانندهشت پایا میگو را به صورت زنده بخورند که این کار اصلا درست نیست. این کار بسیار خطرناک است و بسیاری از افراد هنگام خوردن هشت پا زنده دچار خفگی شده‌اند. مکنده‌های بسیار قوی که روی دست‌های هشت پا وجود دارد می‌تواند منجر به مرگ انسان‌ها شود.

غذاهای چین

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلبآدامسی که از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسک مرگ چیست و چرا مردم آن‌ها را می‌ساختند. در ادامه همراه با مجله دلتا باشید تا در مورد این فرهنگ بیشتر صحبت کنیم.

2 روز پیش

آشفتگی و کلافگی در خواب اغلب می‌تواند به دلیل بدن درد باشد. با مجله دلتا همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و بدن درد بیشتر آشنا شوید.

2 روز پیش

این افراد هرگز نباید قهوه بخورند، در شرایط شدیدی مانند استفراغ، اسهال، آنفلوآنزا نوشیدن قهوه توصیه نمی‌شود. با مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

همه‌گیری کرونا تاثیر بدی روی خواب گذاشته است. با ما همراه باشید تا با ساده‌ترین راهکار برای این‌که راحت بخوابید آشنا شوید.

4 روز پیش

به گزارش مجله دلتا به نقل از رویترز این آدامس حاوی نسخه‌هایی از پروتئین ACE2 است. با ما همراه باشید تا با آدامس به جای واکسن بیشتر آشنا شوید.

4 روز پیش

خون آشام ها پوششی مانند کفن بر تن داشته و بدن‌های آن‌ها اغلب پف کرده با صورت‌هایی سرخ و چهره‌ای تاریک بوده‌اند. با مجله دلتا همراه ما باشید.

4 روز پیش

گرفتن حمام یخ به‌راستی دارای فواید فراوانی است، به‌ویژه برای کسانی که ورزش‌های رقابتی شرکت می‌کنند. در ادامه فواید حمام یخ را می‌خوانید.

5 روز پیش

یک پژوهشگر توانست با بکارگیری برخی از ویروس‌ها، به درمان سرطان بپردازد. با مجله دلتا همراه باشید تا با درمان سرطان با ویروس بیشتر آشنا شوید.

5 روز پیش

خوابیدن با وسیله گرمایشی می‌تواند شما را مستعد ابتلا به عفونت‌ها کند. در ادامه از مضرات خوابیدن با وسیله گرمایشی روشن بیشتر خواهیم گفت.

6 روز پیش

رایج ترین باورهای غلط در مورد جهان اطراف شامل  مورد از تصورات غلطی است که بسیاری از ما در مورد جهان اطراف خود داریم.

6 روز پیش

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی استار، Lingcod وحشتناک ترین ماهی اقیانوس آرام محسوب می‌شود و دارای دندان‌هایی است که همگی مانند تیغ هستند.

۱ هفته پیش

در مورد خواب‌ها فراموش کردن و به یاد نیاوردن حتی بعد از یک دقیقه به نظر اتفاق طبیعی می‌آید. اما چرا خواب ها را به یاد نمی آوریم.

۱ هفته پیش

دانشمندان، اختر شناسان و مهندسان اطلاعاتی را که در ادامه مجله دلتا برایتان بازگو می‌نماید را در رابطه با سفرهای فضایی در آینده گفته‌اند.

۱ هفته پیش

ماشین، توپ گلف، کیک سیب به سمت فضا رها شده‌اند. با مجله دلتا همراه باشید تا با اشیای عجیبی که به فضا فرستاده شد بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

امروز می‌خواهیم درباره جعبه سیاه هواپیما نکات کامل و جامعی را برای شما بیان نماییم پس تا به انتهای این مطلب با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...