مجله دلتا |
4 ماه پیش

انتقال پیام از واتساپ به تلگرام انتقال پیام ها از واتساپ چت مجله دلتا

تلگرام امکان انتقال چت‌ها از واتساپ را فراهم می‌سازد. اما در گوشی‌های اندروید چطور می‌توان از این قابلیت استفاده کرد؟
انتقال پیام از واتساپ به تلگرام

تلگرام را بیش‌ از هرچیز به ارائه‌ به‌روزرسانی‌های دیوانه‌وار با انبوهی از قابلیت‌های جذاب می‌شناسیم. قابلیت‌هایی که باعث شده‌اند تا این پیام‌رسان مسدودشده کماکان جزو سه پلتفرم محبوب ایرانی‌ها باقی بماند. امکانانتقال پیام از واتساپ به تلگرام، یکی از همین قابلیت‌های سودمند به‌شمار می‌آید. همراهمجله دلتاباشید.

چه چت‌های خصوصی باشد، چه چت‌های گروهی، انتقال پیام‌ها از واتساپ به تلگرام، به‌ ساده‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. در مطلب پیش‌ رو، گام‌به‌گام شما را با روند انتقال چت‌های واتساپ به تلگرام آشنا خواهیم کرد.

جابه جایی چت‌های خصوصی

انتقال پیام از واتساپ به تلگرام در اندروید

تلگرام امکان انتقال چت‌های خصوصی و گروهی را فراهم می‌آورد. درادامه، روش انجام هر کدام را گام‌به‌گام توضیح می‌دهیم:

انتقال پیام‌های خصوصی

گام اول

صفحه‌ چت خصوصی دلخواهتان را در واتساپ باز کنید. روی آیکون سه‌نقطه در گوشه‌ سمت راست بالا ضربه بزنید و در منوی ظاهرشده، مسیر More > Export chat را طی کنید.

گام دوم

اگر صفحه‌ چت خصوصی فایل چندرسانه‌ای هم داشته باشد، واتساپ امکان خروجی‌گرفتن از چت با یا بدون آن فایل‌ها را دراختیارتان می‌گذارد.

چت گروهی

گام سوم

از صفحه‌ اشتراک‌گذاری ظاهرشده، اپلیکیشن تلگرام را انتخاب کنید.

گام چهارم

با انتخاب تلگرام در گام سوم، به داخل این اپ هدایت می‌شوید. جایی‌ که باید مخاطب مربوط به چت مدنظرتان را از فهرست مخاطبان تلگرام بیابید.
پس از انتخاب مخاطب، واتساپ به‌صورت خودکار فرایند انتقال پیام‌ها به تلگرام را آغاز خواهد کرد. پس از پایان فرایند انتقال، چت‌های واتساپ برای هر دو سمت مکالمه در صفحه‌ چت تلگرام آشکار خواهند شد.

انتقال پیام از واتساپ به تلگرام در چت خصوصی

انتقال پیام‌های گروهی

گام اول

در صفحه‌ چت گروهی دلخواه، ازطریق لمس آیکون سه‌نقطه، مسیر More > Export chat را طی کنید.

گام دوم

ازطریق منو ظاهرشده، انتخاب کنید که آیا می‌خواهید پیام‌های چندرسانه‌ای نیز انتقال یابند یا خیر.

روش انتقال پیام از واتساپ به تلگرام

گام سوم

از صفحه‌ اشتراک‌گذاری ظاهرشده، اپلیکیشن تلگرام را انتخاب کنید.

گام چهارم

داخل اپلیکیشن تلگرام یا باید مقصد دلخواه را برای پیام‌های واتساپی انتخاب کنید یا باید با لمس گزینه‌ «Create a New Group to import»، گروه جدیدی ایجاد کنید.

راه انتقال پیام از واتساپ به تلگرام در اندروید

پیشنهاد مطالعه:از شما دعوت می‌کنیم مطلبشماره‌ موبایل خود را در واتساپ مخفی کنید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز در مجله دلتا به بررسی برخی از این تلقیات و باور‌های غلط ماندگار و دلایل نادرستی آن‌ها می‌پردازیم.

5 ماه پیش

همچنین بخوانید: اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند در مورد تیمور لنگ چه می‌دانید؟

5 ماه پیش

همچنین بخوانید: زندگی دزدان دریایی معیار‌های زیبایی که شما را شوکه خواهند کرد! بدشانس‌ها حتما این ویدیو را ببینند! چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند در مورد تیمور لنگ چه می‌دانید؟

5 ماه پیش

یک انفجار اتمی منجر به نظریه جدیدی درباره پیدایش ماه شد. با مجله دلتا همراه شوید تا به بررسی نظریه آیا ماه تکه ای از زمین است بپردازیم.

5 ماه پیش

اینترنت یکی از ابزارهای جهانی است که موفق به تاثیرگذاری بر عموم مردم جهان شده است. دلایل زود تمام شدن حجم اینترنت را بخوانید.

5 ماه پیش

امکان انتقال پیام از واتساپ به تلگرام، یکی از قابلیت‌های سودمند این برنامه به‌شمار می‌آید. همراه مجله دلتا باشید.

4 ماه پیش

خورشید راز‌های زیادی را در خود نگه داشته است که برخی از آن‌ها خطرناک هستند. خطر‌های خورشید برای زمین را در این مطلب بخوانید.

4 ماه پیش

همچنین بخوانید: زندگی دزدان دریایی اختراعاتی که از چشم جهانیان پنهان ماند بلاهای طبیعی ناشناخته در این کشور باید چاق شوید تا ازدواج کنید! قوانینی عجیب که از شنیدن آن‌ها حیرت خواهید کرد!

5 ماه پیش

چند نمونه از جذاب ترین ربات های سال ۲۰۲۱ را در این مطلب بشناسید. ربات‌هایی مفید، عجیب و دوست‌داشتنی. با مجله دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

بیشتر...