مجله دلتا |
4 روز پیش

هنگام مرگ انسان هنگام مرگ چه چیزی می بینند لحظه مرگ مجله دلتا

در لحظه مرگ عده‌ای از واقعیت‌ها کـه در زمان حیات بر انسان پوشیده اسـت، بر او آشکار می‌شود.
هنگام مرگ

زمانی کـه انسان می‌میرد روح او کاملا از بدنش جدا می‌شود کـه در این لحظه اتفاقاتی برای او می‌افتد و درهنگام مرگبا دیدن بعضی چیز‌ها بـه اتمام عمر خود پی می‌برد. بامجله دلتاهمراه باشید.

آدمی در لحظه جان دادن چه می‌بیند؟

در لحظه مرگ عده‌ای از واقعیت‌ها کـه در زمان حیات، بر انسان پوشیده اسـت، بر او آشکار می‌شود. در آن زمان کـه آدمی از مرز دنیا می‌گذرد، فرشته مرگ را می‌بیند و در آستانه جهان غیب قرار می‌گیرد.
هنگام مرگ
نه محتضر می‌تواند مشاهدات خود را برای آنان بگوید و آنچه بر وی می‌گذرد، توضیح دهد و نه اطرافیان قادرند بـه اطلاعات و مشاهدات محتضر پی ببرند و از چگونگی حالش آگاهی یابند.

فرشته ملک الموت

محتضر در لحظه‌ای کـهملک الموتو جهان ناآشنای پس از مرگ می‌بیند، در می‌یابد کـه زندگی دنیایش پایان یافته ودر این موقع، بسیار نگران و مضطرب می‌شود و فشار روحی زیادی بر او وارد می‌شود.

فرشتگان ثبت اعمال

هر انسانی پس از مرگ، فرشتگان ثبت اعمال را می‌بیند و بلافاصله از وضع خود آگاه می‌شود. در این زمان است که انسان می‌فهمد آیا بهشتی و اهل سعادت اسـت یا جهنمی و اهل عذاب است.

مال، اولاد و اموال

مال و اولاد و اعمال فرد از دیگر اموری کـه برای محتضر مجسم می‌گردد.

فراز و نشیب‌های عمر

عالم برزخ و عالم دنیا با یک دیگر متفاوت هستند و هر حرکتی در دنیا نیازمند زمان اسـت، اما در عالم برزخ چنین نیست. عالم برزخ مانند عالم رویا و خواب اسـت.
زمانی کـه خواب می‌بینیم رویا‌ها و صحنه‌هایی را می‌بینیم کـه شاید روز‌ها وقت لازم است تا دیده شود اما همه این‌ها شاید در یک ساعت خواب اتفاق افتاده است.
پس انسان دریک ثانیه می‌تواند ملک الموت را ببیند و همچنین می‌تواند تمام فراز و نشیب‌های ۷۰ سال عمرش را آن لحظه ببیند.
پیشنهاد مطالعه: مطلبعجیب‌ترین قبرهای جهان که باعث وحشت می‌شوندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هایپرلوپ نام وسیله جدید حمل و نقل در جهان است. در این قطار لوله ای افراد از طریق حرکت کپسول هایی در لوله های ثابت و بزرگ جا به جا می شوند.

22 ساعت پیش

 در این مقاله سعی داریم به عملیاتی که مغز در هنگام خواب انجام می‌دهد، نگاهی داشته باشیم. با مجله دلتا همراه باشید.

دیروز

غذاهایی که در این مطلب قصد معرفی آن‌ها را به شما داریم برخی از خطرناک ترین غذاهای دنیا هستند که از قضا لوکس هم محسوب می‌شوند.

1 روز پیش

عدم تحمل سرما می‌تواند نشانه‌ وجود مشکلی در فرد باشد. با وجود اینکه برخی افراد در روز‌های سرد هم بیرون از منزل با آستین‌کوتاه دیده می‌شوند.

پریروز

مردان قبیله‌ای در پاپائو خود را به شکلی شبیه اسکلت بدن انسان نقاشی می‌کنند که به اسکلت های رقاص چیمبو معروف هستند.

2 روز پیش

آخرین یافته‌ها نشان می‌دهد تحریک ذهنی در بزرگ سالی می‌تواند شروع زوال عقل را به تعویق بیندازد. با مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

 هسته داخلی زمین نقش مهمی در حفظ حیات انسان‌ها دارد چرا که باعث تولید فرآیند پویا و به وجود آمدن میدان مغناطیسی در زمین می‌شود.

4 روز پیش

قبیله هولی ویگمن چیزی حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد. این قبیله هیچ ارتباطی با دنیای خارج ندارد و کاملا دور افتاده است.

4 روز پیش

قبرهایی در سراسر دنیا وجود دارد که هر یک به نوعی رعب‌آور و عجیب هستند. با مجله دلتا همراه باشید تا با عجیب ترین قبرهای جهان آشنا شوید.

5 روز پیش

زیاد خوابیدن باعث احساس خواب‌آلودگی و سستی نیز می‌شود. در این مطلب از مجله دلتا  به سخت بیدار شدن صبح ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

6 روز پیش

در ادامه از نشانه‌های عجیبی خواهیم گفت که می‌گویند درون شما یک نابغه پنهان شده . با مجله دلتا همراه باشید تا با این موارد آشنا شوید.

6 روز پیش

بخش عمده ای از سوخت و ساز بدن شما توسط آبی که روزانه مصرف می‌کنید اتفاق می‌افتد. در این مطلب به این می‌پردازیم که هرگز ایستاده آب نخورید .

۱ هفته پیش

موجودات افسانه‌ ای در همه فرهنگ‌ها یک جایگاه ندارند؛ گاهی تا این حد تفاوت دارند که موجودی در یک فرهنگ خیر است اما در فرهنگی دیگر شر.

۱ هفته پیش

با اینکه عطسه کردن و علائم عطسه اغلب آزار دهنده هستند ولی معمولا ناشی از مشکلات جدی در سلامتی نیستند. آیا نگه داشتن عطسه باعث مرگ می شود.

۱ هفته پیش

 اختلال در خواب، عارضه اصلی نشخوار فکری است. با مجله دلتا همراه باشید تا با چطور از افکار شبانگاهی هنگام خواب رها شویم؟ آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...