مجله دلتا |
4 ماه پیش

پاپوآ در اندونزی استان پاپوآ در اندونزی قبیله آدمخوار آدمخواری مجله دلتا

همان طور که با دیدن این تیتر فکر شما به جاهای مختلف می‌رود، می‌توان سفرهایی را متصور شد که هیچ راه بازگشتی ندارند. از جمله این عوامل می‌توان به پناهندگی، جنگ، سقوط هواپیما و غیره اشاره کرد.
پاپوآ در اندونزی

باید واقعی‌تر به موضوع نگاه کنید. آیا اکنون که در این قرن زندگی می‌کنیم شهری در دنیا وجود داشته که نتوان از آنجا بازگشت؟ در ادامه این مطلب ازمجله دلتاشما را با استانپاپوآ در اندونزیآشنا خواهیم کرد و دلایل غیر قابل بازگشت بودن سفر شما به این شهر را به شما خواهیم گفت.

استان پاپوآ در اندونزی

اگر به این استان سفر کنید، هیچ راه بازگشتی برای شما وجود نخواهد داشت. این استان محل زندگی قبیله آدمخوارهاست و تعدادی از افرادی که حتی برای تحقیق به این استان سفر کرده بودند، هیچ‌وقت از سفر خود بازنگشتند و هیچ اثری از آن‌ها پیدا نشد.
پاپوآ در اندونزی

درباره قبیله آدمخوارها بیشتر بدانیم

قبیله آدمخوارها در جنوب غربی استانپاپوآواقع شده است و ۳۰۰۰ نفر در آن زندگی می‌کنند. نام این قبیله کُروای است و همچنین با نام کولوفو نیز شناخته می‌شود. افراد این قبیله مانند انسان‌های اولیه زندگی می‌کنند. آن‌ها به غیر از محدوده زندگی خود، جای دیگری نرفته‌اند و اشخاص دیگری را نیز نمی‌شناسند، به همین دلیل با دیدن افراد جدید سریعا واکنش نشان داده و پس از کشتن شخص، او را می‌خورند.
افراد این قبیله در جنگ و شکار به شدت مهارت دارند و کمتر کسی می‌تواند از دست آن‌ها جان سالم به در ببرد. وسیله جنگی آن‌ها تیر و کمان است. خانه آن‌ها بر فراز درختان قرار دارد و رسم و رسوم عجیب و غریبی دارند. همچنین به روح و شیاطین اعتقاد جدی دارند.
قبیله آدمخوار
اگر به این دست مطالب علاقه‌مند هستید حتما مطلبغاری عجیب با هزاران استخوان کودک!را بخوانید.

سرنوشت خبرنگاری که به استان پاپوآ در اندونزی رفته‌اند، چه شد؟

یکی از خبرنگاران پر دل و جرئت توانست از دل این قبیله با مهارت بسیار عبور کند و ضمن تهیه گزارشی کامل، عکس‌های خوبی از این قبیله بگیرد.خبرنگاری که برای تهیه خبر به آنجا رفت، با چشم خود آدمخوار بودن آن‌ها را دیده بود.در سال‌های بعد، پسر این خبرنگار قصد کرد کاری را که پدر خود انجام داده است بار دیگر تکرار کند و اطلاعاتی دیگر از این قبیله به دست بیاورد، ولی سفر او هیچ بازگشتی نداشت.
آدمخواری
پیشنهاد مطالعه:برای خواندن مطالب بیشتر،راز مرگ مومیایی‌ای که همچنان جیغ می‌کشدرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بالاخره دل کندن از رختخواب نرم کار ساده‌ای نیست. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترفندهای سریع بیدار شدن آشناشوید

1 ماه پیش

چه حقایق دیگری در مورد ترجمه وجود دارد؟ در ادامه، از حقایق جالب در مورد ترجمه برای‌تان خواهیم گفت. با مجله دلتا همراه باشید!

1 ماه پیش

امکان انتقال پیام از واتساپ به تلگرام، یکی از قابلیت‌های سودمند این برنامه به‌شمار می‌آید. همراه مجله دلتا باشید.

۲ هفته پیش

یک مطالعه نشان می‌دهد که مردم در سراسر جهان، بوی وانیل را دوست دارند. با ما همراه باشید تا با خوشایندترین و ناخوشایندترین بوها آشنا شوید.

1 ماه پیش

یخچال و فریزر از لوازم ضروری هر زندگی به شمار می‌روند و مانع فساد مواد غذایی می‌شوند. با نکات نگهداری از یخچال و فریزر آشنا شوید.

۳ هفته پیش

شهرهای هوشمند دنیا از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه‌ هوشمندتر و پایدارتر شبکه‌های حمل‌ونقل شهری، و غیره استفاده می‌کنند.

۳ هفته پیش

در مغز انسان عاشق چه می‌گذرد و چقدر از این تغییرات فیزیکی و اتمی است؟ با ما در مجله دلتا همراه باشید تا ببینید چرا انسان عاشق می‌شود؟

1 ماه پیش

تا به حال اسم اعتیاد به خواب به گوشتان خورده است؟ در این مطلب، خواب‌آلودگی مفرط را بررسی می‌کنیم. با مجله دلتا همراه باشید.

۳ هفته پیش

در طبیعت حتی جاندارانی که در ظاهر بی‌گناه هستند نیز می‌توانند کشنده‌ باشند. با ۵ جانور خطرناک و کشنده‌ جهان در مجله دلتا آشنا شوید.

۲ هفته پیش

بیشتر...