مجله دلتا |
۱ هفته پیش

شکنجه های دردناک شکنجه های دردناک قرون وسطی شکنجه مجله دلتا

معمولا خلاقیت یکی از بهترین ویژگی‌های بشر است که به کمک ایده‌های موجود در ذهن می‌آید تا بتوانیم چیز‌های زیبا و کاربردی خلق کنیم، اما وحشتناک است که بدانید در گذشته این ایده‌ها برای ابداع شکنجه‌های ترسناک به کار می‌رفته‌اند.
شکنجه های دردناک

قرون وسطی یکی از آن دوران‌های تاریک در تاریخ به شمار می‌رود که تمام ایده‌های بشری برای ظالمانه‌ترین شکنجه‌ها استفاده می‌شده است به طوری که بیشتر شکنجه‌های دردناک شناخته شده به آن دوران باز می‌گردد. بامجله دلتاهمراه باشید تا باشکنجه های دردناکآشنا شوید.

در آن زمان مانند دنیای امروزی آزادی عقیده وجود نداشت و هر انسانی که مذهب یا عقیده متفاوتی داشت گناه کار و مجرم شناخته می‌شد و مانند سایر جنایتکاران سر و کارش به شکنجه‌های وحشتناکی می‌افتاد که در نهایت باعث مرگ می‌شدند.

این شکنجه‌ها از آزار‌های جسمی گرفته تا آسیب‌های روحی را شامل می‌شدند و طبق تعریف این واژه، شکنجه به هر عملی گفته می‌شد که باعث آسیب، درد و رنج در فرد شده تا در نهایت به اعتراف گیری منجر شود.

شکنجه های دردناک از نوع سلاخی و کندن پوست

حتی شنیدن اسم این نوع شکنجه به اندازه کافی وحشتناک و غیر واقعی به نظر می‌رسد اما متاسفانه باید به شما بگوییم که واقعیت دارد. در این نوع شکنجه پس از برهنه کردن، دست پای قربانی را به یک تخت می‌بستند و شکنجه گر کارش را شروع می‌کرد.

معمولا شکنجه با جدا کردن پوست صورت قربانی توسط چاقو شروع می‌شد و بعد از آن به ترتیب شکنجه‌گر به سراغ بقیه قسمت‌های بدن می‌رفت. متاسفانه این روش آنقدر دردناک و وحشتناک بود که همیشه قبل از آن که شکنجه‌گر به قسمت میانی و کمر برسد، قربانی جانش را از دست می‌داد.

رنج با وزنه و الاغ اسپانیایی

شاید نام این نوع شکنجه در ابتدا وحشتناک به نظر نرسد اما دردناک تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. الاغ اسپانیایی وسیله فلزی و مثلثی شکل است که در ضلع بالایی و محل نشستن آن، دارای تیغه‌ای برش خورده می‌باشد.

برای شکنجه، شکنجه گر دست و پای قربانی را بسته و مانند الاغ سواری، آن را به صورت برهنه بر روی این وسیله قرار می‌داد. برای دردناک‌تر کردن این شکنجه از وزنه‌های مختلفی استفاده می‌کرده‌اند که به پاهای قربانی، متصل می‌شد.

پختن قربانی در گاو برنجی

این نوع شکنجه به قدری وحشتناک و دور از ذهن است که شاید برایتان قابل هضم نخواهد بود. در این مدل شکنجه از وسیله‌ای به نامگاو برنجیاستفاده می‌شد که درونش به اندازه جثه یک انسان فضای خالی داشت.

شکنجه‌گر قربانی را در این وسیله قرار داده و شروع به حرارت دادن این ظرف می‌کرده تا رنگ آن به زرد تغییر پیدا کند. این کار به طرز وحشتناکی باعث پخته شدن قربانی می‌شده و او جانش را به دردناک‌ترین و ظالمانه‌ترین شکل ممکن از دست می‌داده است.

پیشنهاد مطالعه: مطلبعجیب و غریب‌ترین خانه‌های دنیا؛ از زندگی در آسمان تا خانه‌ای وسط بزرگراه!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم پول بسیاری برای دندان‌هایشان خرج می‌کنند، در ژاپن زن‌ها برای کج کردن دندان‌هایشان پول خرج می‌کنند و این جزو معیارهای عجیب زیبایی است.

10 ساعت پیش

یک مرد آمریکایی به نام استیو کولبرن ادعا می‌کند که آدم فضایی‌ها با قرار دادن یک تراشه نانو در بازوی او زندگی شخصی اش را نابود کردند.

13 ساعت پیش

یکی از فیزیکدانان مطرح دنیا به پیشرفت بیگانگان فضایی اشاره کرد و بیان کرد که بیگانگان از نظر تکنولوژیکی پیشرفته تر از انسان‌ها هستند.

1 روز پیش

هزاران مورد جدید ابتلا به این بیماری و صد‌ها مرگ بر اثر کرونا. با مجله دلتا همراه باشید تا به اقدامات لازم برای پایان دادن کرونا بپردازیم.

2 روز پیش

موضوعات عجیب در هند از تی شرت‌های رنگ و رو رفته‌ی ۲۰۰۰ دلاری تا فلفل‌های کشنده، در این کشور آسیایی می‌توان چیز‌های عجیب دیگری پیدا کنید.

2 روز پیش

محققان اکوادور در حال کشف راز سرهای فشرده یک جنگجو آمازون هستند، به این امید که پرده از اسرار این سنت هولناک در آمریکای جنوبی بردارند.

3 روز پیش

با همه پیشرفت‌های علمی و کشفیات جدید دانشمندان و محققان در زمینه‌ی جهان هستی اما همچنان عجیب ترین ایده ها درباره هستی مطرح است.

4 روز پیش

ترفند گرفتن بوی بد یخچال این است که می‌توانید یخچال را خالی کنید و کل آن را تمیز کنید و یک چای کیسه‌ای استفاده شده در آن قرار بدهیم.

4 روز پیش

قرار نیست تمام ورزش‌های جهان ارزان یا رایگان باشند. برخی از ورزش‌های حرفه‌ای دنیا به‌عنوان گران ترین ورزش های جهان شناخته می‌شوند.

5 روز پیش

بسیاری از اصول سئو شناخته شده و تا حدودی رایج است، اما سوال اینجا است که نقش عکس ها در سئو چیست؟ آیا کیفیت عکس ها در سئوی سایت تاثیر دارد!

5 روز پیش

مراسم ازدواج در سرتاسر جهان بسیار متنوع برگزار می‌شود اما قطعا ازدواج با تمساح در مکزیک از آن رسوم عجیب و غریب است که دلهره‌آور است.

6 روز پیش

زمان پایان همه گیری ویروس کرونا واگیردارترین ویروس جهان، هنوز مشخص نیست و پایان‌دادن به آن قطعا کاری مشکل ودشوار خواهد بود.

6 روز پیش

آیا می‌دانستید در برخی فرهنگ‌ها و بنا بر آداب و رسوم خود، مردم خودخواسته به قطع انگشتان دست برای عزاداری و شادی روح مردگان می‌پردازند.

۱ هفته پیش

حمله مرگبار مار کبرا به دو کودک هندوستانی باعث مرگ این دو کودک شد. مادر کودکان نیز که توسط این مار گزیده شده در وضعیت وخیم به سر می‌برد.

۱ هفته پیش

در یکی از شب‌های زمستانی، دریکی از روستا های کانادا به طرز کاملا ناگهانی و وحشتناکی، دیگر هیچ انسان و حیوانی در این روستای عجیب دیده نشد.

۱ هفته پیش

بیشتر...