مجله دلتا |
۲ هفته پیش

بدترین روش های مرگ دردناک ترین روش های مرگ بدترین مرگ ها مجله دلتا

اغلب مردم دوست ندارند در موردش صحبت کنند، اما همه ما روزی خواهیم مرد؛ و مانند هر چیز دیگری، برخی روش‌های مرگ بهتر از روش‌های دیگر است یا حداقل کمتر ناخوشایندتر.
بدترین روش های مرگ

نکته جالب در مورد پزشکی و دارو‌های مدرن این است که حتی امروزه می‌توانیم به شکلی بدون درد و نگرانی به زندگی خود پایان دهیم. این یک سوی طیف و بخش قابل تحمل مرگ است، اما بقیه آن چندان خوشایند نیست. بامجله دلتاهمراه باشید تا بابدترین روش های مرگبیشتر آشنا شوید.

بدترین روش های مرگ

۱- مرگ در اثر تشنگی

حدود ۶۰ درصد از بدن انسان از آب تشکیل شده و همین آب است که بدن شما را تازه و شاداب نگه می‌دارد. همچنین همین آب است که به جریان خون در بدن و پاک کردن آن از مواد سمی خطرناک کمک می‌کند. با کاهش سطح آب بدن، سلول‌ها شروع به کوچک شدن و چروکیدن کرده، زیرا بدن مایعات داخل آن را به سمت جریان خون پمپاژ می‌کند. متاسفانه سلول‌های مغزی نیز شامل این سلول‌ها می‌شوند و وقتی سلول‌های مغزی نیز کوچک و چروکیده می‌شوند باید منتظر خبر‌های بسیار بدی باشد. کاهش آب سلول‌ها باعث می‌شود که نتوانند به درستی عمل کنند و بدین ترتیب فرد دچار گیجی، توهم، سردرد، کما و در نهایت مرگ می‌شود.

۲- مرگ در اثر تزریق مواد کشنده

در ۴۰ سال گذشته، از زمانی که مجازات مرگ بار دیگر در سال ۱۹۷۶ در ایالات متحده قانونی شد، دولت آمریکا دستکم ۱۵۰۰ نفر را اعدام کرده است. بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر اعدام با تزریق مواد کشنده را غیرانسانی می‌دانید، مدافعان این روش اعدام می‌گویند که چنین روشی بسیار انسانی‌تر از گردن زدن و دیگر روش‌های اعدام در دیگر نقاط جهان است. اما شاید در واقعیت چنین نباشد. زیرا تحقیقات نشان می‌دهد که اعدام با تزریق مواد کشنده بسیار بی‌رحمانه‌تر و دردناک‌تر از آن چیزی است که در کتاب‌ها آمده است. در اعدام‌های این چنینی از سه ماده سمی استفاده می‌شود:سدیم تیوپنتال(برای بیهوش کردن)، پانکرونیوم بروماید (برای فلج کردن) و پتاسیم کلراید (برای کشتن) فرد اعدامی. موضوع این است که اگر چه تزریق این سه ماده شبیه یک روش درمانی است، اما قوانین خاصی در مورد آن وجود ندارد.

۳- مرگ با صندلی الکتریکی

در صورت کمبود دارو‌های تزریقی کشنده، برخی به بازگرداندن صندلی‌های الکتریکی فکر می‌کنند که البته تفکر بسیار ترسناکی است. حتی اگر همه چیز خوب و طبق برنامه پیش برود نیز کسی نمی‌تواند این موضوع را منکر شود که اعدامی در واقع آنقدر پخته می‌شود تا بمیرد. در شرایطی که جریان برق وارد بدن می‌شود، قلب از کار می‌افتد، خون به جوش می‌آید و سیستم عصبی از کار می‌افتد که به خفگی منجر می‌شود. بدن ورم کرده و خون داغ به جوش آمده از هر روزنه‌ای در بدن بیرون خواهد زد. به طوری که گاهی اوقات چشم‌ها از حدقه بیرون زده و پوست شکافته خواهد شد. دمای بدن چنان بالاست که گوشت پخته و ممکن است از استخوان جدا شود و بیفتد. البته این در صورتی است که خوش شانس باشید.

بدترین روش های مرگ

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلبقبیله‌ای که عصرانه آن‌ها انسان است!را بخوانید.

 

 

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگر قبل از خواب از میان وعده‌ها استفاده می‌کنید، خوب است که نکات زیر را در مورد غذاهایی که بر کیفیت خواب اثر گذارند، مورد توجه قرار دهید.

دیروز

دانشمندان می‌گویند در صورت تماشای زیاد تلویزیون، برای جلوگیری از لخته شدن خون استراحت کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

دیروز

سویه امیکرون بیشتر در افرادی بروز پیدا می‌کند که واکسن نزده‌اند. با مجله دلتا همراه باشید تا بدانید امیکرون چه کسانی را تهدید می کند.

دیروز

اگر به مصرف انار علاقه‌مندید، مضرات این میوه خوشمزه را نیز در نظر بگیرید. در این مطلب به شما می‌گوییم که مصرف انار برای چه کسانی مضر است.

پریروز

سن بیولوژیکی می‌تواند بینشی در مورد خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها ارائه دهد. اما چالش، پیدا کردن یک معیار برای ردیابی سرعت پیری بدن است.

پریروز

در ادامه به چند مورد از وسایل شخصی و مدت زمان تعویض آن‌ها اشاره می‌کنیم. با ما باشید تا با وسایلی که باعث بیماری می شوند بیشتر آشنا شوید.

3 روز پیش

تخم مرغ ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از پروتئین است. در ادامه این گزارش از مجله دلتا به بدترین روش مصرف تخم مرغ می‌پردازیم همراه ما باشید.

3 روز پیش

شاید مردم به دلیل زندگی نوین نتوانند به اندازه‌ کافی استراحت داشته باشند. با مجله دلتا همراه باشید تا با اهمیت خواب شبانه بیشتر آشنا شوید.

3 روز پیش

سوال اینجاست که چرا گربه ها از خیار می ترسند؟ نظریه‌های مختلفی در این باره مطرح شده است. با مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند.

5 روز پیش

در ادامه این مطلب از ما شما را با استان پاپوآ در اندونزی آشنا خواهیم کرد و دلایل غیر قابل بازگشت بودن سفر شما به این شهر را به شما خواهیم گفت.

5 روز پیش

این شرکت در حال برنامه ریزی ویژگی های جدید است. با ما همراه باشید تا با ویژگی های جدید در به روز سانی واتساپ بیشتر آشنا شوید.

5 روز پیش

برخی غذا‌ها هرگز ارزش خوردن نداشته و بهتر است از آن‌ها صرف نظر کنید. با ما همراه باشید تا با غذاهایی که بهتر است مصرف نکنیم بیشتر آشنا شوید.

6 روز پیش

خوابیدن به پهلو، به نحو موثرتری مغز را از مواد زائد که ممکن است در ایجاد انواع بیماری‌ها نقش داشته باشند پاکسازی می‌کند.

6 روز پیش

امروزه کاربران برای ارتباط در شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کنند. با مجله دلتا همراه باشید تا با به روز رسانی جدید واتساپ بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...