مجله دلتا |
1 ماه پیش

مردی که روی هوا می ایستد حقه ای باورنکردنی از مردی که روی هوا می ایستد مجله دلتا

در این مطلب شما ابتدا تصویر یک مرد شعبده باز را مشاهده می‌کنید که در هوا معلق است و نه با طناب آویزان شده و نه روی چیزی ایستاده است.
مردی که روی هوا می ایستد

این شخص یک فرد آلمانی به‌نام یوهان لوربر است که در خیابان‌های مختلف هنرنمایی می‌کند. او هنرپیشه‌ای است که به شیوه‌ای منحصر به‌فرد در کوچه‌ها و خیابان‌ها هنر خود را به بینندگان عرضه می‌دارد. بامجله دلتاهمراه باشید تا بامردی که روی هوا می ایستدآشنا شوید.

شهرتمردی که روی هوا می ایستددر آلمان

او به خاطر حرکات آهسته، آرام و خارق العاده‌ای که انجام می‌دهد معروف شده و به نام‌های مختلفی از جمله تارزان درآلمانشهرت یافته است. بدین دلیل که اکثر اثرات هنری او حرکاتی است که افراد عادی قادر به انجام آن نیستند.

این هنرمند آلمانی با کارهای ایستاده و ثابتی که در ارتفاع خاصی انجام می‌دهد به نظر می‌رسد فراتر از قانون جاذبه عمل می‌نماید. چرا که او برای ساعت‌ها هنر خودش را بطور زنده در بین جمعیت مردم رهگذر انجام می‌دهد و در حالت‌های باورنکردنی توانایی آن را دارد که به شکل مجسمه بالاتر از سطح زمین قرار بگیرد. او با این کار بینندگان خودش را شگفت‌زده می‌کند.

تماشاچیان حیرت زده، مشتاق برقراری ارتباط مستقیم با او هستند و آرزو دارند از اسرار پر رمز و راز این انسان فوق‌العاده اطلاعات بیشتری کسب کنند.

حقه‌هایمردی که روی هوا می ایستد

اینجا می‌توانید یک نمونه از حقه‌های او را ببینید. دستی که روی دیواره واقعی نیست، دست واقعیش موقع نمایش داخل لباس مخفی می‌شود.

یک جایگاه از قبل به دیوار متصل شده که مرد با پوشیدن لباس‌ها آن‌ها را در واقع زیر لباس خود پنهان می‌کند. بعد از آن ما، تنها مردی را معلق به دیوار مشاهده می‌کنیم.

مردی که روی هوا می ایستد

بیشتر بخوانید:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلبرباتی شبیه به مار که می‌تواند زندگی شما را نجات دهدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسک مرگ چیست و چرا مردم آن‌ها را می‌ساختند. در ادامه همراه با مجله دلتا باشید تا در مورد این فرهنگ بیشتر صحبت کنیم.

۱ هفته پیش

آشفتگی و کلافگی در خواب اغلب می‌تواند به دلیل بدن درد باشد. با مجله دلتا همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و بدن درد بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

غذاهای چین بسیار معروف هستند و تنها افراد کمی می توانند آن‌ها را امتحان کنند. خوردن غذاهای عجیب چین برای همه آسان نیست.

۱ هفته پیش

طبق تحقیقی، کم‌خوابی در واقع بلندگویی است که بدن شما را به پرخوری دعوت می‌کند. با ما همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و تغذیه آشنا شوید

۱ هفته پیش

همه‌گیری کرونا تاثیر بدی روی خواب گذاشته است. با ما همراه باشید تا با ساده‌ترین راهکار برای این‌که راحت بخوابید آشنا شوید.

۱ هفته پیش

به گزارش مجله دلتا به نقل از رویترز این آدامس حاوی نسخه‌هایی از پروتئین ACE2 است. با ما همراه باشید تا با آدامس به جای واکسن بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

در این مطلب قصد داریم پرده از راز‌های پاگنده برداریم و ببینیم آیا واقعا موجودی با نام پاگنده وجود دارد؟ با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

گرفتن حمام یخ به‌راستی دارای فواید فراوانی است، به‌ویژه برای کسانی که ورزش‌های رقابتی شرکت می‌کنند. در ادامه فواید حمام یخ را می‌خوانید.

۱ هفته پیش

یک پژوهشگر توانست با بکارگیری برخی از ویروس‌ها، به درمان سرطان بپردازد. با مجله دلتا همراه باشید تا با درمان سرطان با ویروس بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...