مجله دلتا |
1 سال پیش

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

به آسانی گرفتگی لوله سینک ظرفشویی خود را فقط با ۳ ماده رفع کنید.

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

حتما گرفتگی لوله سینک ظرفشویی برای شما هم پیش آمده است. در این ویدیو ازمجله اینترنتیدلتا با روشباز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشوییآشنا می‌شوید.

وسایلی که برای باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی به آن‌ها نیاز دارید:

  • جوش شیرین
  • سرکه
  • آب جوش

مانند ویدیو جوش شیرین را در سینک ریخته سپس سرکه را روی آن بریزید. پس از ۲۰ دقیقه آب جوش را داخل سینک ظرفشویی بریزید. اگر سینک ظرفشویی شما دو قلو است باید برای هر دو طرف این کار را تکرار کنید. حال شما می‌توانید از سینک ظرفشویی خود بدون گرفتگی استفاده کنید.

شما می‌توانید با اتجام این کار در طول ماه لوله سینک خود را برای همیشه تمیز نگه دارید.

پیشنهاد دیدنی:ویدیوی جذابآموزش نحوه هواگیری شوفاژ + ویدیورا از دست ندهید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما در هنگام تصادف چه باید کرد؟ در ادامه به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازیم.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

1 سال پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

1 سال پیش

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

بیشتر...