مجله دلتا |
5 ماه پیش

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

به آسانی گرفتگی لوله سینک ظرفشویی خود را فقط با ۳ ماده رفع کنید.

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

حتما گرفتگی لوله سینک ظرفشویی برای شما هم پیش آمده است. در این ویدیو ازمجله اینترنتیدلتا با روشباز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشوییآشنا می‌شوید.

وسایلی که برای باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی به آن‌ها نیاز دارید:

  • جوش شیرین
  • سرکه
  • آب جوش

مانند ویدیو جوش شیرین را در سینک ریخته سپس سرکه را روی آن بریزید. پس از ۲۰ دقیقه آب جوش را داخل سینک ظرفشویی بریزید. اگر سینک ظرفشویی شما دو قلو است باید برای هر دو طرف این کار را تکرار کنید. حال شما می‌توانید از سینک ظرفشویی خود بدون گرفتگی استفاده کنید.

شما می‌توانید با اتجام این کار در طول ماه لوله سینک خود را برای همیشه تمیز نگه دارید.

پیشنهاد دیدنی:ویدیوی جذابآموزش نحوه هواگیری شوفاژ + ویدیورا از دست ندهید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

5 ماه پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

5 ماه پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

5 ماه پیش

در این ویدیو به بررسی اسرار درب های مخوف سه مکان باستانی می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

5 ماه پیش

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

5 ماه پیش

شاید تعجب کنید ولی پوست تخم مرغ می‌تواند جایگزین گروهی از گران‌قیمت‌ترین داروها باشد. برای آشنایی بیشتر با معجزه پوست تخم مرغ با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

5 ماه پیش

بیشتر...