مجله دلتا |
۱ هفته پیش

تصویر یک موجود بیگانه موجود بیگانه تصویر موجود بیگانه موجود فضایی مجله دلتا

عکاس جوان با استناد به عکسی که تهیه کرده مدعی است توانسته تصویری از یک موجود بیگانه را ثبت نماید.
تصویر یک موجود بیگانه

تاکنون گزارش‌های مختلفی از رویت یوفو به همراه موجودات بیگانه در سراسر جهان منتشر شده است، اما کسی تاکنون نتوانسته آن را اثبات کند. در حالی که به گمان برخی این اشیا پرنده‌های ناشناس تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان هستند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. برخی بر این باورند که موجودات زمینی وارد مدار زمین شده و از نزدیک انسان‌ها را رصد می‌کنند. در همین ارتباط به تازگی ادعای یک عکاس آمریکایی در مورد ثبتتصویر یک موجود بیگانهخبرساز شده است. بامجله دلتاهمراه باشید.

تصویر یک موجود بیگانه

بنا به گزارش KXLF، «دونالد بروملی» مدعی است این تصویر را از محلی که فعالیت‌های ماورایی از جمله رویتیوفو‌هادر آن گزارش شده تهیه کرده است. بروملی این تصویر را در منطقه‌ای دورافتاده در ایالت مونتانا ایالت متحده آمریکا تهیه کرده است.

بنا به ادعای بروملی او در ابتدا فکر می‌کرد که شخصی که در این عکس دیده می‌شود یک انسان است، اما وقتی با دقت به آن نگاه کرد متوجه شد فراتر از یک عکس ساده است. بروملی در این باره به KXLF گفت: «هر چه بیشتر به آن نگاه می‌کنم بیشتر برایم عجیب است. همه چیز با شخصیت یک موجود بیگانه همخوانی دارد؛ سر پیازی بزرگ که لباس بر تن ندارد. در واقع این یک موجود شفاف است.»

او افزود: «در این منطقه اتفاقات ماورایی زیادی گزارش شده است، مانند بشقاب پرنده‌ها و نور‌هایی در آسمان که کسی توضیحی برای آن‌ها ندارد.»

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطلبفجیع‌ترین و وحشیانه‌ترین روش‌های مرگرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به نظرتان آیا مصرف روزانه پنیر خطرناک است و نباید این عادت را داشته باشیم؟ با مجله دلتا همراه باشید تا با مضرات خوردن پنیر بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

این زنان در جوار مردان به کارهای سخت همچون چوپانی مشغول هستند. با ما همراه باشید تا بیشتر با دختران قسم خورده آلبانی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

وعده شام هم مانند صبحانه از اهمیت خاصی برخوردار است. در ادامه این مطلب از مجله دلتا به نکاتی درباره عوارض گرسنه خوابیدن می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

گاهی اوقات مشکلات جدی‌تری وجود دارد که نیاز به معاینات بیشتر دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر با بیماری های ناشی از خستگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

استادیار زیست‌باستان‌شناسی سرپرست نخستین بررسی جامع این کودکان مومیایی‌ شده است و کار میدانی به زودی آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

یک روز آرایش طبیعی صورت محبوب است و روزی دیگر، با میکاپ‌های سنگین. با مجله دلتا همراه باشید تا با عجیب ترین مدها آشنا شوید.

۱ هفته پیش

این یک سوی طیف و بخش قابل تحمل مرگ است، اما بقیه آن چندان خوشایند نیست. با مجله دلتا همراه باشید تا با بدترین روش های مرگ بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

 در ادامه این مطلب به تمام مراحل و مدارک موردنیاز جهت سوار شدن به هواپیما اشاره کرده‌ایم. با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

در این کشور رسومی را می‌شود دید که در هیچ کشور دیگری وجود ندارد. در این مطلب از مجله دلتا نگاهی خواهیم انداخت به رسوم عجیب در ایتالیا.

۱ هفته پیش

جگر مرغ اگر ارگانیک تهیه شده باشد خوردن آن برای بیماری‌ها بسیار مفید است. اما چون از ارگانیک بودن آن مطمئن نیستیم بهتر است از خیر آن بگذریم.

۱ هفته پیش

علاوه بر ده‌ها فایده که از نوشیدن آب سراغ دارید بایستی به عوارض آن به واسطه اشتباه در مصرف آشنا شوید. از نوشیدن آب در این زمان ها پرهیز کنید.

۱ هفته پیش

باورتان می‌شود که قبیله آدمخوار‌ها هنوز هم وجود داشته باشد. قبایلی که افراد آن هنوز با شکار انسان‌های دیگر روزگار می‌گذرانند.

۱ هفته پیش

پزشکان علت بروز این اتفاق را تا پیش از مشاهده سی‌تی‌اسکن نمی‌دانستند. با ما همراه باشید تا با مردی که یک کرم در مغزش بود بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

مهم ترین فواید خواب کافی در حالی که داشتن یک شب خواب راحت، آرزوی بسیاری از مبتلایان به اینسومنیا است، خیلی از ما تلاش می‌کنیم تا کمتر بخوابیم.

۱ هفته پیش

یک جوان آمریکایی از یک بیماری بسیار نادر رنج می‌برد. این یک اختلال ژنتیکی است که به مرور زمان عضلات او را به استخوان تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

بیشتر...