مجله دلتا |
7 ماه پیش

تصویر یک موجود بیگانه موجود بیگانه تصویر موجود بیگانه موجود فضایی مجله دلتا

عکاس جوان با استناد به عکسی که تهیه کرده مدعی است توانسته تصویری از یک موجود بیگانه را ثبت نماید.
تصویر یک موجود بیگانه

تاکنون گزارش‌های مختلفی از رویت یوفو به همراه موجودات بیگانه در سراسر جهان منتشر شده است، اما کسی تاکنون نتوانسته آن را اثبات کند. در حالی که به گمان برخی این اشیا پرنده‌های ناشناس تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان هستند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. برخی بر این باورند که موجودات زمینی وارد مدار زمین شده و از نزدیک انسان‌ها را رصد می‌کنند. در همین ارتباط به تازگی ادعای یک عکاس آمریکایی در مورد ثبتتصویر یک موجود بیگانهخبرساز شده است. بامجله دلتاهمراه باشید.

تصویر یک موجود بیگانه

بنا به گزارش KXLF، «دونالد بروملی» مدعی است این تصویر را از محلی که فعالیت‌های ماورایی از جمله رویتیوفو‌هادر آن گزارش شده تهیه کرده است. بروملی این تصویر را در منطقه‌ای دورافتاده در ایالت مونتانا ایالت متحده آمریکا تهیه کرده است.

بنا به ادعای بروملی او در ابتدا فکر می‌کرد که شخصی که در این عکس دیده می‌شود یک انسان است، اما وقتی با دقت به آن نگاه کرد متوجه شد فراتر از یک عکس ساده است. بروملی در این باره به KXLF گفت: «هر چه بیشتر به آن نگاه می‌کنم بیشتر برایم عجیب است. همه چیز با شخصیت یک موجود بیگانه همخوانی دارد؛ سر پیازی بزرگ که لباس بر تن ندارد. در واقع این یک موجود شفاف است.»

او افزود: «در این منطقه اتفاقات ماورایی زیادی گزارش شده است، مانند بشقاب پرنده‌ها و نور‌هایی در آسمان که کسی توضیحی برای آن‌ها ندارد.»

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطلبفجیع‌ترین و وحشیانه‌ترین روش‌های مرگرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: آدمخوارانی که به بیماری مرگبار مغزی مقاوم شده‌اند! دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی

3 ماه پیش

همچنین بخوانید: زندگی دزدان دریایی اختراعاتی که از چشم جهانیان پنهان ماند توقف خروپف به کمک یک تکنولوژی خارق العاده! حیوانات ناشناخته‌ای که باعث مرگ شما می‌شوند! باورنکردنی‌های کشور آمریکا

3 ماه پیش

یخچال و فریزر از لوازم ضروری هر زندگی به شمار می‌روند و مانع فساد مواد غذایی می‌شوند. با نکات نگهداری از یخچال و فریزر آشنا شوید.

3 ماه پیش

در ادامه این مطلب از مجله دلتا با شغل های جالب و متفاوت آشنا خواهید شد که تا پیش از این از وجود آن‌ها خبر نداشتید.

4 ماه پیش

همچنین بخوانید: اطلاعات عمومی عجیب و باورنکردنی دانستنی‌های برج ایفل مرگبارترین بیماری‌های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند چیزهای جالبی که خیلی‌ها نمی‌دانند در مورد تیمور لنگ چه می‌دانید؟

3 ماه پیش

امکان انتقال پیام از واتساپ به تلگرام، یکی از قابلیت‌های سودمند این برنامه به‌شمار می‌آید. همراه مجله دلتا باشید.

3 ماه پیش

خورشید راز‌های زیادی را در خود نگه داشته است که برخی از آن‌ها خطرناک هستند. خطر‌های خورشید برای زمین را در این مطلب بخوانید.

3 ماه پیش

ارسال و دریافت مکان یا لوکیشن افراد در واتساپ یکی از قابلیت‌های اصلی برنامه واتساپ است. با نحوه ارسال لوکیشن در واتساپ آشنا شوید.

3 ماه پیش

امروز در مجله دلتا به بررسی برخی از این تلقیات و باور‌های غلط ماندگار و دلایل نادرستی آن‌ها می‌پردازیم.

3 ماه پیش

بیشتر...