مجله دلتا |
۱ هفته پیش

روستای عجیب روستای عجیبی که ساکنان آن یک شبه ناپدید شدند مجله دلتا

هیچ کدام از اهالی روستا آنجا نبودند ، عجیب‌تر این بود که حتی اثری از مردگان داخل قبرها هم نبود. انگار تمامی اهالی زنده و مرده این روستا باهم ناپدید شده بودند.
روستای عجیب

در یکی از شب‌های زمستانی، روستایی به نام آنجی کوینی در کانادا اتفاقی عجیب را تجربه کرد و به طرز کاملا ناگهانی و وحشتناکی، دیگر هیچ انسان و حیوانی در این روستا دیده نشد. بامجله دلتاهمراه باشید تا بیشتر با اینروستای عجیبآشنا شوید.

لابل و سفر به این روستای عجیب

“لابل” کسی بود که به دفعات به این روستا سفر می‌کرد و دیده بود که تقریبا بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ نفر در این روستا زندگی می‌کنند. او لحظات خوبی را در کنار این روستاییان سپری کرده بود و همیشه با استقبال گرم آن‌ها روبه رو شده بود اما هم اکنون شاهد حضور هیچ‌کس در آنجا نبود یا بهتر بگوییم شاهد نبود اهالی شد.

او تمامخانه‌هایاین روستا را بررسی کرد، اموال و آذوقه مردم را در خانه‌هایشان پیدا کرد؛ بدون اینکه هیچ ساکنی در این روستا وجود داشته باشد، جالب است بدانید که او لباس‌های روستاییان را هم پیدا کرد. حتی تفنگ‌های آن‌ها نیز کنار در آویزان شده بود. قابلمه‌هایی را مشاهده کرد که داخل آن‌ها غذا درست شده بود و روی آتش سرد شده، باقی مانده بودند. یعنی آن‌ها تا آخرین لحظه به زندگی معمولی خود ادامه می‌دادند و قصد رفتن به جایی را نداشتند. حتیاسکیموهاهم در بیرون درب منزل آن‌ها وجود داشتند اما ردپایی روی برف‌ها دیده نمی‌شد که سرنخی از مسیر به آن‌ها بدهد.

“لابل” به شدت از این موضوع شوکه شد و خودش را به سریع‌ترین تلگراف رساند و پیامی را به پلیس کانادا اعلام کرد و مجدد خودش را به آنجا رساند و کل روستا را با دقت کامل گشت؛ چیزی که متوجه شد بسیار وحشتناک بود. حتی همه قبر‌های موجود در قبرستان این روستا هم خالی بودند. کمی دورتر از این روستا هفت سگ تلف شده را پیدا کرد که زیر برف‌ها دفن شده بودند.

داستان غیب شدن سکنه روستا

ساکنان روستاهای اطراف گزارش کردند که آن‌ها در یک شب، نور آبی را مشاهده کردند که کم کم در تاریکی محو شد. بسیاری از محققان بر روی این موضوع تحقیق کردند و با تحقیقاتی که محققان انجام دادند، به این نتیجه رسیدند دو ماه قبل از این که “جو لابل” به این روستا بیاید، این اتفاق افتاده بود اما هنوز هیچ اثری از ساکنان این روستا یافت نشده است.

البته بعضی از مکاشفات اظهار می کنند که داستان غیب شدن رمز آلود حقیقت ندارد. آن‌ها بر این عقیده هستند که “جو لابل” تازه به این کشور آمده و هرگز در گذشته این روستا را بازدید نکرده است و از تعداد ساکنان خبر ندارد اما اگر این چنین هم باشد، حقیقت غذاهای نصفه کاره و لباس‌ها و تفنگ‌ها در منزل این اسکیمو‌ها را نمی‌توان نادیده گرفت. بنابراین سوالی که همیشه باقی می‌ماند، این است که این افراد کجا رفتند و چرا لوازم‌شان را با خودشان همراه نکردند. این موضوع عجیب هنوز هم جزو داستان‌های کشف نشده است و با تیتر روستای مرموزی که مردمش یک شبه غیب شدند دست به‌ دست می‌چرخد.

پیشنهاد مطالعه: مطلبلبخند زدن چه تاثیری بر مغز دارد؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم پول بسیاری برای دندان‌هایشان خرج می‌کنند، در ژاپن زن‌ها برای کج کردن دندان‌هایشان پول خرج می‌کنند و این جزو معیارهای عجیب زیبایی است.

9 ساعت پیش

یک مرد آمریکایی به نام استیو کولبرن ادعا می‌کند که آدم فضایی‌ها با قرار دادن یک تراشه نانو در بازوی او زندگی شخصی اش را نابود کردند.

12 ساعت پیش

یکی از فیزیکدانان مطرح دنیا به پیشرفت بیگانگان فضایی اشاره کرد و بیان کرد که بیگانگان از نظر تکنولوژیکی پیشرفته تر از انسان‌ها هستند.

1 روز پیش

هزاران مورد جدید ابتلا به این بیماری و صد‌ها مرگ بر اثر کرونا. با مجله دلتا همراه باشید تا به اقدامات لازم برای پایان دادن کرونا بپردازیم.

2 روز پیش

موضوعات عجیب در هند از تی شرت‌های رنگ و رو رفته‌ی ۲۰۰۰ دلاری تا فلفل‌های کشنده، در این کشور آسیایی می‌توان چیز‌های عجیب دیگری پیدا کنید.

2 روز پیش

محققان اکوادور در حال کشف راز سرهای فشرده یک جنگجو آمازون هستند، به این امید که پرده از اسرار این سنت هولناک در آمریکای جنوبی بردارند.

3 روز پیش

با همه پیشرفت‌های علمی و کشفیات جدید دانشمندان و محققان در زمینه‌ی جهان هستی اما همچنان عجیب ترین ایده ها درباره هستی مطرح است.

4 روز پیش

ترفند گرفتن بوی بد یخچال این است که می‌توانید یخچال را خالی کنید و کل آن را تمیز کنید و یک چای کیسه‌ای استفاده شده در آن قرار بدهیم.

4 روز پیش

قرار نیست تمام ورزش‌های جهان ارزان یا رایگان باشند. برخی از ورزش‌های حرفه‌ای دنیا به‌عنوان گران ترین ورزش های جهان شناخته می‌شوند.

5 روز پیش

بسیاری از اصول سئو شناخته شده و تا حدودی رایج است، اما سوال اینجا است که نقش عکس ها در سئو چیست؟ آیا کیفیت عکس ها در سئوی سایت تاثیر دارد!

5 روز پیش

مراسم ازدواج در سرتاسر جهان بسیار متنوع برگزار می‌شود اما قطعا ازدواج با تمساح در مکزیک از آن رسوم عجیب و غریب است که دلهره‌آور است.

6 روز پیش

زمان پایان همه گیری ویروس کرونا واگیردارترین ویروس جهان، هنوز مشخص نیست و پایان‌دادن به آن قطعا کاری مشکل ودشوار خواهد بود.

6 روز پیش

آیا می‌دانستید در برخی فرهنگ‌ها و بنا بر آداب و رسوم خود، مردم خودخواسته به قطع انگشتان دست برای عزاداری و شادی روح مردگان می‌پردازند.

۱ هفته پیش

حمله مرگبار مار کبرا به دو کودک هندوستانی باعث مرگ این دو کودک شد. مادر کودکان نیز که توسط این مار گزیده شده در وضعیت وخیم به سر می‌برد.

۱ هفته پیش

دانستنی جالب دوش گرفتن پژوهشگران و محققان اخیرا تلاش کردند که به صورت علمی ثابت کنند دوش گرفتن صبحگاهی بهتر است یا شبانه.

۱ هفته پیش

بیشتر...