مجله دلتا |
۱ هفته پیش

حمله مرگبار مار کبرا حمله مار کبرا به خانواده هندی حمله مار کبرا در خواب مجله دلتا

مار کبرا سه نفر از اعضای یک خانواده هندی را به خواب ابدی فرستاد.
حمله مرگبار مار کبرا

دو کودک هندوستانی در خواب که توسط یک مار کبرا گزیده شده بودند جان خود را از دست دادند. مادر این دو قربانی نیز که توسط این مار گزیده شده در وضعیت وخیم به سر می‌برد. این اتفاق چهارشنبه شب در روستای بید در هند رخ داد. در این مطلب ازمجله دلتابهحمله مرگبار مار کبرامی‌پردازیم همراه ما باشید.

«اسواپنایل ساکهاری» ۴ ساله و خواهر ۳ ساله «اسویتی ساکهاری» به همراه والدین خود در خانه‌شان در خواب بودند که مورد گزش یک مار کبرا قرار گرفتند.

حمله مرگبار مار کبرا به این خانواده

یک مقام پلیس محلی به رسانه‌ها گفت: «دختر ۳ ساله در حالی که گریه می‌کرد ازخواببرخاست. در حالی که والدین او نمی‌دانستند این کودک توسط مار گزیده شده از او خواستند تا بخوابد.»

در ادامه مادر این کودک از ناحیه پا مورد حمله مار قرار گرفت. با این حال این زن با خیال اینکه توسط حشرات مورد گزش قرار گرفته به آن توجهی نکرد. سرانجام وقتی پدر خانواده چیزی سرد روی پایش احساس کرد متوجه شد که یک مار وارد خانه‌اش شده است.

او بلافاصله مار را کشت و در حالی که نمی‌دانست دختر بزرگش نیز توسط مار گزیده شده همسر و دختر کوچکش را به بیمارستان رساند. این کودک چند ساعت بعد جانش را از دست داد. دختر کوچک این مرد نیز در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و مادر قربانیان نیز در وضعیت وخیم به سر می‌برد.

گفتنی است؛ یک مامور جنگلبانی هند با اشاره به این حادثه گفت که خوابیدن روی زمین به ویژه در فصلبارندگییک کار اشتباه به شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه: مطلبمردم این روستای عجیب یک شبه غیب شدند!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم پول بسیاری برای دندان‌هایشان خرج می‌کنند، در ژاپن زن‌ها برای کج کردن دندان‌هایشان پول خرج می‌کنند و این جزو معیارهای عجیب زیبایی است.

10 ساعت پیش

یک مرد آمریکایی به نام استیو کولبرن ادعا می‌کند که آدم فضایی‌ها با قرار دادن یک تراشه نانو در بازوی او زندگی شخصی اش را نابود کردند.

13 ساعت پیش

یکی از فیزیکدانان مطرح دنیا به پیشرفت بیگانگان فضایی اشاره کرد و بیان کرد که بیگانگان از نظر تکنولوژیکی پیشرفته تر از انسان‌ها هستند.

1 روز پیش

هزاران مورد جدید ابتلا به این بیماری و صد‌ها مرگ بر اثر کرونا. با مجله دلتا همراه باشید تا به اقدامات لازم برای پایان دادن کرونا بپردازیم.

2 روز پیش

موضوعات عجیب در هند از تی شرت‌های رنگ و رو رفته‌ی ۲۰۰۰ دلاری تا فلفل‌های کشنده، در این کشور آسیایی می‌توان چیز‌های عجیب دیگری پیدا کنید.

2 روز پیش

محققان اکوادور در حال کشف راز سرهای فشرده یک جنگجو آمازون هستند، به این امید که پرده از اسرار این سنت هولناک در آمریکای جنوبی بردارند.

3 روز پیش

با همه پیشرفت‌های علمی و کشفیات جدید دانشمندان و محققان در زمینه‌ی جهان هستی اما همچنان عجیب ترین ایده ها درباره هستی مطرح است.

4 روز پیش

ترفند گرفتن بوی بد یخچال این است که می‌توانید یخچال را خالی کنید و کل آن را تمیز کنید و یک چای کیسه‌ای استفاده شده در آن قرار بدهیم.

4 روز پیش

قرار نیست تمام ورزش‌های جهان ارزان یا رایگان باشند. برخی از ورزش‌های حرفه‌ای دنیا به‌عنوان گران ترین ورزش های جهان شناخته می‌شوند.

5 روز پیش

بسیاری از اصول سئو شناخته شده و تا حدودی رایج است، اما سوال اینجا است که نقش عکس ها در سئو چیست؟ آیا کیفیت عکس ها در سئوی سایت تاثیر دارد!

5 روز پیش

مراسم ازدواج در سرتاسر جهان بسیار متنوع برگزار می‌شود اما قطعا ازدواج با تمساح در مکزیک از آن رسوم عجیب و غریب است که دلهره‌آور است.

6 روز پیش

زمان پایان همه گیری ویروس کرونا واگیردارترین ویروس جهان، هنوز مشخص نیست و پایان‌دادن به آن قطعا کاری مشکل ودشوار خواهد بود.

6 روز پیش

آیا می‌دانستید در برخی فرهنگ‌ها و بنا بر آداب و رسوم خود، مردم خودخواسته به قطع انگشتان دست برای عزاداری و شادی روح مردگان می‌پردازند.

۱ هفته پیش

در یکی از شب‌های زمستانی، دریکی از روستا های کانادا به طرز کاملا ناگهانی و وحشتناکی، دیگر هیچ انسان و حیوانی در این روستای عجیب دیده نشد.

۱ هفته پیش

دانستنی جالب دوش گرفتن پژوهشگران و محققان اخیرا تلاش کردند که به صورت علمی ثابت کنند دوش گرفتن صبحگاهی بهتر است یا شبانه.

۱ هفته پیش

بیشتر...