مجله دلتا |
5 روز پیش

درمان سرطان با ویروس اختراع شیوه درمانی سرطان با بکارگیری ویروس سرطان مجله دلتا

یک پژوهشگر مصری موفق شد شیوه درمان تومور‌های سرطانی به وسیله ویروس را به ثبت برساند.
درمان سرطان با ویروس

به نقل از پایگاه الاتحاد، یک پژوهشگر مصری توانست با بکارگیری برخی از ویروس‌ها، به درمان سرطان بپردازد. به طوری که از این ویروس‌ها برای حمله به سلول‌های سرطانی بی‌آنکه به سلول‌های طبیعی بدن آسیبی وارد شود، استفاده کرده است. بامجله دلتاهمراه باشید تا بادرمان سرطان با ویروسبیشتر آشنا شوید.

درمان سرطان با ویروس

ابراهیم عیسی، پژوهشگر مصری در زمینهایمونوتراپیدر درمان سرطان از دانشگاه ناگویا در ژاپن، گفت: با همکاری شرکتی ژاپنی و با استفاده از «ویروس‌های انکولیتیک» ویروسی به نام «C-REV» ایجاد شده است. بر اساس این گزارش با وارد کردن برخی ژن‌ها برای تحریک سیستم ایمنی می‌توان سرطان پانکراس را مورد حمله قرار داد.

سیستم ایمنی

این محقق مصری از دانشگاه ناگویا ژاپن، گفت: سیستم ایمنی پس از آن یک حافظهایمنیدر برابر گسترش سرطان در بدن ایجاد می‌کند. به‌طوری که ویروس به تومور تزریق می‌شود.

او گفته است توجه وی به ایمونوتراپی در درمان سرطان از زمانی کلید خورد که از بخش بیوشیمی دانشگاه «طنطا» مصر فارغ‌التحصیل شد.

این محقق به تازگی نیز تحقیقی را در «مجله بین المللی سرطان» در خصوص مکانیسم فعالیت «انکوویروس‌ها» با وجود داروی سرکوب‌کننده سیستم ایمنی در مدل آزمایشگاهی سرطان منتشر کرده است.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلبعادت‌های رایجی که سیستم ایمنی شما را ضعیف می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسک مرگ چیست و چرا مردم آن‌ها را می‌ساختند. در ادامه همراه با مجله دلتا باشید تا در مورد این فرهنگ بیشتر صحبت کنیم.

پریروز

آشفتگی و کلافگی در خواب اغلب می‌تواند به دلیل بدن درد باشد. با مجله دلتا همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و بدن درد بیشتر آشنا شوید.

پریروز

غذاهای چین بسیار معروف هستند و تنها افراد کمی می توانند آن‌ها را امتحان کنند. خوردن غذاهای عجیب چین برای همه آسان نیست.

3 روز پیش

طبق تحقیقی، کم‌خوابی در واقع بلندگویی است که بدن شما را به پرخوری دعوت می‌کند. با ما همراه باشید تا با ارتباط کم خوابی و تغذیه آشنا شوید

3 روز پیش

همه‌گیری کرونا تاثیر بدی روی خواب گذاشته است. با ما همراه باشید تا با ساده‌ترین راهکار برای این‌که راحت بخوابید آشنا شوید.

4 روز پیش

به گزارش مجله دلتا به نقل از رویترز این آدامس حاوی نسخه‌هایی از پروتئین ACE2 است. با ما همراه باشید تا با آدامس به جای واکسن بیشتر آشنا شوید.

4 روز پیش

در این مطلب قصد داریم پرده از راز‌های پاگنده برداریم و ببینیم آیا واقعا موجودی با نام پاگنده وجود دارد؟ با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

گرفتن حمام یخ به‌راستی دارای فواید فراوانی است، به‌ویژه برای کسانی که ورزش‌های رقابتی شرکت می‌کنند. در ادامه فواید حمام یخ را می‌خوانید.

5 روز پیش

خوابیدن با وسیله گرمایشی می‌تواند شما را مستعد ابتلا به عفونت‌ها کند. در ادامه از مضرات خوابیدن با وسیله گرمایشی روشن بیشتر خواهیم گفت.

6 روز پیش

رایج ترین باورهای غلط در مورد جهان اطراف شامل  مورد از تصورات غلطی است که بسیاری از ما در مورد جهان اطراف خود داریم.

6 روز پیش

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی استار، Lingcod وحشتناک ترین ماهی اقیانوس آرام محسوب می‌شود و دارای دندان‌هایی است که همگی مانند تیغ هستند.

۱ هفته پیش

در مورد خواب‌ها فراموش کردن و به یاد نیاوردن حتی بعد از یک دقیقه به نظر اتفاق طبیعی می‌آید. اما چرا خواب ها را به یاد نمی آوریم.

۱ هفته پیش

دانشمندان، اختر شناسان و مهندسان اطلاعاتی را که در ادامه مجله دلتا برایتان بازگو می‌نماید را در رابطه با سفرهای فضایی در آینده گفته‌اند.

۱ هفته پیش

ماشین، توپ گلف، کیک سیب به سمت فضا رها شده‌اند. با مجله دلتا همراه باشید تا با اشیای عجیبی که به فضا فرستاده شد بیشتر آشنا شوید.

۱ هفته پیش

امروز می‌خواهیم درباره جعبه سیاه هواپیما نکات کامل و جامعی را برای شما بیان نماییم پس تا به انتهای این مطلب با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...