مجله دلتا |
1 سال پیش

عمر باتری گوشی همراه راه حل برای افزایش عمر باتری گوشی

یک ستاره شبکه‌های اجتماعی راهکاری جدید برای طولانی‌تر شدن عمر باتری گوشی اندروید ارائه داده است. این راهکار بسیار ساده است.
عمر باتری گوشی همراه

احتمالا شما هم نگرانعمر باتری گوشی همراهخود هستید. می‌توان گفت خالی شدن زودهنگام شارژ گوشی موبایل یکی از مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند.مجله اینترنتیدلتا در این مطلب به ارائه راهکاری نوین برای حل این مشکل می‌پردازد.

عمر باتری گوشی همراه خود را افزایش دهید

یک کارشناس فناوری که یکی از ستاره‌های شبکه‌های اجتماعی نیز هست راهکاری ساده و نوین برای طولانی شدن عمر باطری موبایل ارائه کرده است که با کمک آن می‌توانید به سلامت باتری گوشی خود کمک کنید.

طبق گفته این کارشناس این تکنیک برای تمام گوشی‌های اندرویدی پاسخگو است. در هر گوشی اندرویدی گزینه‌ای وجود دارد که عمر باتری شما را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد. روش هم به این صورت است که به‌روزرسانی دائمی برنامه‌ها را متوقف می‌کند.

این کارشناس فناوری در ویدئویی نشان می‌دهد که ابتدا باید به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و سپس روی گزینه «برنامه‌ها و اعلان‌ها» (Apps amp; notifications) بزنید.

او ادامه می‌دهد: «در این مرحله باید به قسمت اپلیکیشن‌های نصب‌شده (installed apps) بروید. بعد روی گزینه اطلاعات برنامه (App info) بزنید و همه برنامه‌هایی که در گوشی اندروید دارید، ظاهر می‌شود. بعد باید برای اپلیکیشن‌هایی که زیاد از آن‌ها استفاده می‌کنید، دستورالعملی را که می‌گویم پیاده کنید.»

این کاربر در ادامه توضیح می‌دهد: «برای مثال، من تقریبا هر روز از اپ «Canva» استفاده می‌کنم، بنابراین به «Canva» ‌می‌روم و بعد گزینه «Advanced» را می‌زنم، اینجا یک گزینه «Battery» وجود دارد.»

او به هشداری اشاره می‌کند که باید روی صفحه نمایش شما ظاهر شود که درباره امکان استفاده برنامه‌ها از باتری در پس‌زمینه است. این بدان معنی است که یک برنامه می‌تواند باتری شما را حتی زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، خالی کند. برای اینکه راه استفاده از باتری در پس‌زمینه را ببندید، روی گزینه «Background restriction» و سپس روی ««restrict» بزنید. این کار را برای اپلیکیشن‌هایی که زیاد استفاده می‌کنید، انجام دهید.

به گفته این کارشناس، بعد از انجام این کار، تاثیر زیادی در عمر باتری گوشی مشاهده خواهید کرد.

عمر باتری گوشی همراه را زیاد کنید

پیشنهاد مطالعه:مطلبلکه روغن روی لباس را با ۶ روش نابود کنید!را بخوانید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگر احساس خارش کمر کنید، راهی برای مهار این حس ندارید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا دلیل حس لذت بخش خاراندن کمر را بدانید.

1 سال پیش

بعضی از مواد غذایی هستند که نمی‌توان برای روز بعد درست کرد زیرا این غذاهای مانده خطرناک می‌باشند و باعث ایجاد بیماری می‌شوند. با مجله اینتزنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

مرگ اسرار آمیزترین اتفاقی است که تمام انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. در این ویدیو به معرفی دانستنی های مرگ می‌پردازیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

1 سال پیش

توسط این روش های موثر و طبیعی به آسانی می توانید به درمان سوختگی سطحی در خانه بپردازید و سریع و فوری از درد، التهاب و از عفونت سوختگی خود جلوگیری کنید.

1 سال پیش

امیدواریم هیچ‌گاه شاهد یک تصادف وحشتناک نباشید، اما در هنگام تصادف چه باید کرد؟ در ادامه به اقدامات مهمی که در هنگام وقوع حادثه باید انجام دهید می‌پردازیم.

1 سال پیش

حتما شما هم درباره بدی‌های کلسترول بالا چیزهایی شنیده‌اید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی موضوع کلسترول خون چیست می‌پردازیم.

1 سال پیش

برق انداختن اجاق گاز برای خانم‌ها یکی ازسخت‌ترین کارهاست. مجله اینترنتی دلتا به شما پیشنهاد می‌دهد به جای موادشیمیایی از محلول‌های خانگی استفاده کنید.

1 سال پیش

با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید تا در این مطلب به سوال چرا شکر کپک نمی زند پاسخ دهیم.

1 سال پیش

شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا بخوانید.

1 سال پیش

بیشتر...