مجله دلتا |
1 ماه پیش

عمر باتری گوشی همراه راه حل برای افزایش عمر باتری گوشی

یک ستاره شبکه‌های اجتماعی راهکاری جدید برای طولانی‌تر شدن عمر باتری گوشی اندروید ارائه داده است. این راهکار بسیار ساده است.
عمر باتری گوشی همراه

احتمالا شما هم نگرانعمر باتری گوشی همراهخود هستید. می‌توان گفت خالی شدن زودهنگام شارژ گوشی موبایل یکی از مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند.مجله اینترنتیدلتا در این مطلب به ارائه راهکاری نوین برای حل این مشکل می‌پردازد.

عمر باتری گوشی همراه خود را افزایش دهید

یک کارشناس فناوری که یکی از ستاره‌های شبکه‌های اجتماعی نیز هست راهکاری ساده و نوین برای طولانی شدن عمر باطری موبایل ارائه کرده است که با کمک آن می‌توانید به سلامت باتری گوشی خود کمک کنید.

طبق گفته این کارشناس این تکنیک برای تمام گوشی‌های اندرویدی پاسخگو است. در هر گوشی اندرویدی گزینه‌ای وجود دارد که عمر باتری شما را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد. روش هم به این صورت است که به‌روزرسانی دائمی برنامه‌ها را متوقف می‌کند.

این کارشناس فناوری در ویدئویی نشان می‌دهد که ابتدا باید به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و سپس روی گزینه «برنامه‌ها و اعلان‌ها» (Apps amp; notifications) بزنید.

او ادامه می‌دهد: «در این مرحله باید به قسمت اپلیکیشن‌های نصب‌شده (installed apps) بروید. بعد روی گزینه اطلاعات برنامه (App info) بزنید و همه برنامه‌هایی که در گوشی اندروید دارید، ظاهر می‌شود. بعد باید برای اپلیکیشن‌هایی که زیاد از آن‌ها استفاده می‌کنید، دستورالعملی را که می‌گویم پیاده کنید.»

این کاربر در ادامه توضیح می‌دهد: «برای مثال، من تقریبا هر روز از اپ «Canva» استفاده می‌کنم، بنابراین به «Canva» ‌می‌روم و بعد گزینه «Advanced» را می‌زنم، اینجا یک گزینه «Battery» وجود دارد.»

او به هشداری اشاره می‌کند که باید روی صفحه نمایش شما ظاهر شود که درباره امکان استفاده برنامه‌ها از باتری در پس‌زمینه است. این بدان معنی است که یک برنامه می‌تواند باتری شما را حتی زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، خالی کند. برای اینکه راه استفاده از باتری در پس‌زمینه را ببندید، روی گزینه «Background restriction» و سپس روی ««restrict» بزنید. این کار را برای اپلیکیشن‌هایی که زیاد استفاده می‌کنید، انجام دهید.

به گفته این کارشناس، بعد از انجام این کار، تاثیر زیادی در عمر باتری گوشی مشاهده خواهید کرد.

عمر باتری گوشی همراه را زیاد کنید

پیشنهاد مطالعه:مطلبلکه روغن روی لباس را با ۶ روش نابود کنید!را بخوانید.#‌دانستنی #‌علمی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...