مجله دلتا |
۱ هفته پیش

با هزینه کم خانه را نونوار کنیم بدون هزینه خانه را نو کنید

با کمی خلاقیت و ابتکار می‌توانید کاری کنید که خانه شما نو و جدید به‌نظر برسد.
با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

اگر از دکور خانه خود خسته شده‌اید و دکوراسیون آن برایتان تکراری شده، نیازی نیست وسیله جدیدی را بخرید. می‌خواهیمبا هزینه کم خانه را نونوار کنیم. با این مطلب ازمجله اینترنتیدلتا همراه باشید.

با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

بدون صرف هیچ هزینه‌ای هم می‌توانید چیدمان خانه خود را زیبا و نو کنید. در ادامه به بیان راهکارهای موردنظر می‌پردازیم.

چیدمان وسایل را تغییر دهید

ساده‌ترین راه برای ایجاد حس جدید در فضا، این است که چیدمان مبلمان را عوض کنید. می‌توانید جهت قرارگیری کاناپه را تغییر دهید. به عنوان مثال، میز کنسول ورودی خود را با یک نیمکت و گیاه گلدانی عوض کنید و از میز کنسول به‌عنوان بوفه کوچک در اتاق نشیمن استفاده کنید. می‌توانید در اتاق خواب محل قرارگیری تختخواب را عوض کنید.

به خانه خود نظم دهید، با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

هرچه چیزهای بیشتری اضافه می‌کنیم، فضاها معمولا آشفته و بی‌نظم به نظر می‌رسند، بنابراین یک راه آسان برای تازه‌سازی، تمیز کردن و تمیز کردن سطوح است.

فرآیند نظافت منزل را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید و از خود بپرسید که آیا هنوز این وسایل را دوست دارید یا نه. وسایلی که دوست ندارید را از خانه خارج کنید. می‌توانید وسایل را به چندین دسته تقسیم کنید و در هر فصل سال تعدادی از آن‌ها در چیدمان خانه قرار دهید.

با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

جای وسایل دکوری خود را عوض کنید

در چیدمان منزل می‌توانید به صوتر دوهر‌ای جای وسایل دکوری را عوض کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید کتاب‌هایی که در قفسه کتاب‌های شما قرار دارد را روی میز یا کنسول خود قرار دهید. اگر از یک کاسه یا سینی تزئینی در ورودی خانه خود استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را به اتاق نشیمن منتقل کنید وتغییری زیبا و جذاب در اتاق نشیمن ایجاد کنید.

ایجاد یک دیوار گالری با هنر غیرمنتظره

آثار هنری یا لوازم جانبی مورد علاقه خود را از اطراف خانه جمع آوری کنید و آن‌ها را به روشی منحصر به فرد بچینید تا دیوار خانه شما شبیه به یک گالری شود. این کار تاثیر زیادی بر چیدمان خانه شما می‌گذارد و جذابیت آن را دوچندان می‌کند.این دیوار را ثابت نگه ندارید و می‌توانید عناصر آن را به‌طور مرتب عوض کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلببا هزینه کم دکور آشپزخانه را متحول کنیدسر بزنید.

خانه خود را سبز کنید، با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

گیاهان آپارتمانی در طراحی دکوراسیون منزل بسیار ارزشمند هستند. آن‌ها رنگ و زندگی را به یک فضا می‌آورند. گیاهان آپارتمانی ارزان نیستند، بنابراین به جای اینکه هزینه کنید، یک قیچی بردارید و از بخش‌هایی از برگ گیاهان را جدا کنید و آن‌ها را به صورت جداگانه در بخش‌های مختلف خانه قرار دهید. با این کار رنگ و بافت زیبای گیاهان زیبایی خانه شما را چند برابر می‌کنند.

با هزینه کم خانه را نونوار کنیم

پیشنهاد مطالعه:مطلببا شانه تخم مرغ لوستر آویز شیک بسازید +ویدیورا بخوانید.


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...