مجله دلتا |
۳ هفته پیش

چه مبلی از مد افتاده کدام مبلمان از مد افتاده اند مجله دلتا

مبلمان تاثیر زیادی در زیبایی دکور منزل شما دارند. پس بهتر است در انتخاب نوع و مدل این مبلمان دقت کافی را داشته باشید.
چه مبلی از مد افتاده

برای بسیاری از افراد سوال است که در حال حاضر چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج است. در این مطلب ازمجله دلتابه این سوال کهچه مبلی از مد افتادهاست پاسخ می‌دهیم.

چه مبلی از مد افتاده

در اینکه برخی مبلمان و اکسسوری‌های منزل به اصطلاح پایه هستند و هیچ‌گاه از مد نمی‌افتند شکی نیست، اما گاهی ترندهای جدید به حدی محبوب می‌شوند که ناخودآگاه جذابیتی برای برخی مبلمان قدیمی و از مد افتاده نمی‌ماند.

مبل پارچه‌ای طرح‌دار

برای آشنایی با این که چه مبلی از مد افتاده است قطعا اولین گزینه مبلمان پارچه‌ای طرح‌دار به شکل پیوسته گل است که در اوایل دهه نود میلادی بسیار مد بوده ولی امروزه دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌شود. اگر به پارچه طرح‌دار علاقه دارید می‌توانید از کوسن‌های طرح‌دار استفاده کنید.

چه مبلی از مد افتاده

میز، مبل و کنسول پایه دوکی از مد افتاده است

اگر می‌خواهید با مد پیش بروید مبل‌های پایه دوکی خود را عوض کنید. این مبلمان فقط به صورت موقت جذاب بوده و به زودی از مد خواهند افتاد. برای اینکه چیدمان زیباتری در خانه خود داشته باشید به مطلبزیباترین مدل‌های پرده برای دکور خانه شماسر بزنید.

مبل رنگ صورتی دیگر مد نیست

در سالیان اخیر رنگ صورتی در کنار طوسی در بسیاری از مبل‌ها دیده می‌شد اما دیگر مبل صورتی مد نیست. در حالی که این رنگ همچنان یکی از بهترین گزینه‌ها برای دیوار و وسایل اتاق خواب به‌شمار می‌آید.

چه مبلی از مد افتاده

ست کردن رنگ مبل با دیوارها مد نیست

به جای خرید و استفاده از مبلمان خود از یک جا و هماهنگی بین دیوارها، سعی کنید هر یک از وسایل خود را از جای مختلف تهیه کرده و رنگ دیوار و مبل خود را متضاد و غیر همسان انتخاب کنید.

مبلمان حجیم

مبلمان حجیم با تکیه‌گاه و دسته‌های بزرگ مدت‌ها قبل از مد افتاده‌اند. از مبلمانی استفاده کنید که در طراحی خود خطوط صاف و باریک دارند. می‌توانید از کوسن‌هایی که طرح‌های سنتی دارند استفاده کنید اما به دنبال رنگ‌های مدرن و غیر قابل پیش‌بینی باشید.

مبلمان حجیم 

پیشنهاد مطالعه:مطلباین گیاه آپارتمانی خانه شما را لوکس می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: اثبات خیانت از طریق پیامک کلاهبرداری از طریق پیامک شرایط ضمن عقد چیست؟ قانون پس گرفتن جهیزیه همه چیز درباره فروش مال غیر

۳ هفته پیش

معرفی فیلم های هفته دوم اردیبهشت 1401 تلویزیون در پایان هفته دوم اردیبهشت لیست فیلم‌هایی که قرار است از شبکه ها پخش شود را منتشر کرد.

۳ هفته پیش

جراحی لیفت بازو و براکیوپلاستی چیست؟ , چه کسی کاندید عمل جراحی لیفت بازو است؟

۳ هفته پیش

گیاهان آپارتمانی زیبایی بی‌نظیری را به خانه شما می‌بخشنئ. در این مطلب به معرفی گیاهان آپارتمانی لوکس در چیدمان منزل می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

پیرسینگ چیست؟, توصیه های مهم پیرسینگ, عوارض پیرسینگ یا سوراخ کردن پوست چیست؟

۳ هفته پیش

پروتز چانه چیست؟, پروتز چانه برای چه افرادی مناسب است؟, چگونه عمل جراحی پروتز چانه انجام می‌شود؟ مزایای پروتز چیست؟

۳ هفته پیش

هلال ماه شوال رؤیت نشد و دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳۰ رمضان المبارک است.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: خلاقیت در ساخت وسایل دکوری برای خانه خود آکواریوم زیبا بسازید ۷ مدل پرده شیک و خاص برای نشیمن منزل ابتکارهای جالب در ساخت دکوراسیون منزل این‌گونه تابلوهای زیبا بکشیم

۳ هفته پیش

ساعت پخش برنامه خانه ما از عید فطر 1401 اعلام شد.فصل یازدهم خانه ما از فردا ۱۲ اردیبهشت ماه و به مناسبت عید سعید فطر در شبکه افق سیما آغاز می‌شود. این مستند مسابقه قرار است سه شب در هفته و در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ روی آنتن برود.

۲ هفته پیش

بیشتر...