مجله دلتا |
4 ماه پیش

چه مبلی از مد افتاده کدام مبلمان از مد افتاده اند مجله دلتا

مبلمان تاثیر زیادی در زیبایی دکور منزل شما دارند. پس بهتر است در انتخاب نوع و مدل این مبلمان دقت کافی را داشته باشید.
چه مبلی از مد افتاده

برای بسیاری از افراد سوال است که در حال حاضر چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج است. در این مطلب ازمجله دلتابه این سوال کهچه مبلی از مد افتادهاست پاسخ می‌دهیم.

چه مبلی از مد افتاده

در اینکه برخی مبلمان و اکسسوری‌های منزل به اصطلاح پایه هستند و هیچ‌گاه از مد نمی‌افتند شکی نیست، اما گاهی ترندهای جدید به حدی محبوب می‌شوند که ناخودآگاه جذابیتی برای برخی مبلمان قدیمی و از مد افتاده نمی‌ماند.

مبل پارچه‌ای طرح‌دار

برای آشنایی با این که چه مبلی از مد افتاده است قطعا اولین گزینه مبلمان پارچه‌ای طرح‌دار به شکل پیوسته گل است که در اوایل دهه نود میلادی بسیار مد بوده ولی امروزه دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌شود. اگر به پارچه طرح‌دار علاقه دارید می‌توانید از کوسن‌های طرح‌دار استفاده کنید.

چه مبلی از مد افتاده

میز، مبل و کنسول پایه دوکی از مد افتاده است

اگر می‌خواهید با مد پیش بروید مبل‌های پایه دوکی خود را عوض کنید. این مبلمان فقط به صورت موقت جذاب بوده و به زودی از مد خواهند افتاد. برای اینکه چیدمان زیباتری در خانه خود داشته باشید به مطلبزیباترین مدل‌های پرده برای دکور خانه شماسر بزنید.

مبل رنگ صورتی دیگر مد نیست

در سالیان اخیر رنگ صورتی در کنار طوسی در بسیاری از مبل‌ها دیده می‌شد اما دیگر مبل صورتی مد نیست. در حالی که این رنگ همچنان یکی از بهترین گزینه‌ها برای دیوار و وسایل اتاق خواب به‌شمار می‌آید.

چه مبلی از مد افتاده

ست کردن رنگ مبل با دیوارها مد نیست

به جای خرید و استفاده از مبلمان خود از یک جا و هماهنگی بین دیوارها، سعی کنید هر یک از وسایل خود را از جای مختلف تهیه کرده و رنگ دیوار و مبل خود را متضاد و غیر همسان انتخاب کنید.

مبلمان حجیم

مبلمان حجیم با تکیه‌گاه و دسته‌های بزرگ مدت‌ها قبل از مد افتاده‌اند. از مبلمانی استفاده کنید که در طراحی خود خطوط صاف و باریک دارند. می‌توانید از کوسن‌هایی که طرح‌های سنتی دارند استفاده کنید اما به دنبال رنگ‌های مدرن و غیر قابل پیش‌بینی باشید.

مبلمان حجیم 

پیشنهاد مطالعه:مطلباین گیاه آپارتمانی خانه شما را لوکس می‌کندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هلال ماه شوال رؤیت نشد و دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳۰ رمضان المبارک است.

4 ماه پیش

ماسک های چاق کننده طبیعی و گیاهی صورت در چاقی صورت شما بسیار موثر هستند.

4 ماه پیش

ترش کردن معده، معروف به سوءهاضمه، یک بیماری شایع است. می‌توانید علائم آن را در ادامه بخوانید.

5 ماه پیش

آخرین فیلم نادر طالب زاده پیش از فوت! نادر طالب زاده مجری و برنامه‌ساز با سابقه تلویزیون دیروز در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

4 ماه پیش

معرفی فیلم های سینمایی عید فطر 1401 فیلم های سینمایی شبکه 5 سیما از دوشنبه تا جمعه حوالی ساعت 9 صبح روی آنتن می رود.

4 ماه پیش

برای افراد سوال است که در چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج هستند. این مطلب به این سوال چه مبلی از مد افتاده است پاسخ می‌دهیم.

4 ماه پیش

همچنین بخوانید: خلاقیت در ساخت وسایل دکوری برای خانه خود آکواریوم زیبا بسازید ۷ مدل پرده شیک و خاص برای نشیمن منزل ابتکارهای جالب در ساخت دکوراسیون منزل این‌گونه تابلوهای زیبا بکشیم

5 ماه پیش

نادر طالب‌زاده مجری و برنامه ساز با سابقه تلویزیون درگذشت.

4 ماه پیش

واکنش رضا کیانیان به سفر جنجالی پرویز پرستویی به آمریکا رضا کیانیان، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به حمایت از پرویز پرستویی در پی سفر پرحاشیه او به آمریکا پرداخت و نوشت پرستویی حق دارد

4 ماه پیش

بیشتر...