مجله دلتا |
1 ماه پیش

دیزاین مبل راحتی تزیین مبل راحتی تزیین مبلمان خانه تزیین مبلمان منزل مجله دلتا

مبل راحتی یکی از عناصر برجسته دکوراسیون داخلی منزل است که دیزاین و چیدمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
دیزاین مبل راحتی

روش‌های زیادی برایدیزاین مبل راحتیوجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک بگیرید و فضای زیبا و دلنشینی برای استراحت و گفت و گو خلق کنید. هر راهکاری که برای دیزاین مبلمان استفاده کنید روی بقیه فضای منزل نیز تاثیر مستقیم دارد و می‌تواند باعث شود فضا زیباتر و چشمگیرتر شود. بامجله دلتاهمراه باشید.

دیزاین مبل راحتی با کوسن

کوسن‌ها از وسایل دکوری و کاربردی در دکوراسیون منزل هستند که در انواع شکل‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند. کوسن‌ها هم برای راحتی افرادی که روی مبل می‌نشینند استفاده می‌شوند و هم به‌عنوان یک وسیله تزیینی نقش مهمی در دیزاین دکوراسیون منزل دارند.

دیزاین مبل راحتی

تزیین مبل راحتی با کوسن یکی از روش‌های ارزان و کم‌هزینه است که باعث ایجاد تغییرات چشمگیری در زیبایی مبلمان می‌شود. نکات بیشتر در مورد تزیین مبل با کوسن را در مطلبچگونه مبلمان را با کوسن تزئین کنیم؟بخوانید.

دیزاین مبل راحتی با میز کنار مبل

میزهای کنار مبل می‌توانند به دیزاین مبلمان کمک کنند. اگر در کنار مبل‌های راحتی به اندازه کافی فضا در اختیار دارید یک میز کوچک آنجا قرار دهید و جلوه زیباتری به مبلمان بدهید.

دیزاین مبل راحتی

این میزها هم جنبه تزیینی دارند و هم اینکه به عنوان یک وسیله کاربردی برای قرار دادن لیوان نوشیدنی و چای قابل استفاده هستند. برای زیبایی بیشتر بر روی میز یک گلدان تزیینی زیبا قرار دهید تا جلوه بهتری پیدا کند.

دیزاین مبل راحتی با آباژور

استفاده از آباژورهای رومیزی و قرار دادن آن بر روی عسلی‌های کنار مبل یک روش برای دیزاین مبلمان است. آباژور به‌عنوان یک منبع نور فرعی با ایجاد لایه‌های نور باعث می‌شود مبلمان راحتی متفاوت و خاص دیده شوند.

دیزاین مبل راحتی با آباژور

آباژورهای ایستاده نیز برای قرار دادن در کنار مبل راحتی قابل استفاده هستند. ارتفاع این مدل‌ها باید به اندازه‌ای باشد که نور آن روی مبل بتابد و باعث شود مبلمان زیباتر و خاص‌تر به چشم بیایند.

تزیین مبل با شال مبل و پتوهای دکوری

شال مبل، کامل کننده دکوراسیون اتاقبوده و از عناصر مناسب برای تزیین مبل راحتی است. می‌توانید شال را روی دسته مبل پهن کنید طوری که تا زمین امتداد داشته باشد و با این روش یک حالت ژورنالی و بسیار جذاب به مبل‌های راحتی بدهید.

تزیین با شال مبل و پتوهای دکوری

پتوهای نازک نیز می‌توانند هم برای زیبایی مبل راحتی استفاده شوند و هم اینکه به‌عنوان یک وسیله گرمابخش برای هوای سرد مورداستفاده قرار گیرند. انتخاب نوع شال بستگی به سلیقه افراد دارد.

تزیین مبل راحتی با میز جلومبلی و عسلی

هر مدل مبلی که داشته باشید بدون وجود میز جلو مبلی و عسلی بی‌روح و ناقص خواهد بود. میزهای جلومبلی دارای مدل‌های مختلفی هستند و از جنس چوب و شیشه تولید می‌شوند. مدل‌های چوبی طرفداران بیشتری دارند و در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند.

تزیین مبل راحتی با میز جلومبلی و عسلی

بر روی صفحه این میزها از شیشه استفاده می‌کنند که باعث زیبایی بیشتر آن‌ها می‌شود. برای زیبایی بیشتر رنگ میز جلومبلی و عسلی را با رنگ چوب مبلمان ست کنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبنکات طلایی در انتخاب پرده آشپزخانه شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هماهنگی پرده‌‎ ها و رنگ دیوارها یکی از مواردی است که در ست دکوراسیون منزل بسیار مهم شمرده می‌‎شود. با مجله دلتا همراه باشید.

19 ساعت پیش

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

دیروز

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

1 روز پیش

یکی از معیارهای اصلی هر فردی در خرید مبل راحتی قیمت و هزینه آن است. این مطلب ابه معرفی ۵ مبل راحتی ارزان و باکیفیت موجود در بازار می‌پردازد. 

2 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

3 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

3 روز پیش

برای نورپردازی آشپزخانه‌ های کوچک از یک آباژور خاص و به رنگ سفید استفاده کنید. این نوع از آباژورها به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌بخشند.

3 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

4 روز پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

4 روز پیش

امروز دکوراسیون منزل به یکی از موضوعات بسیار مهم در خانواده‌ها تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی وسایل دکوری در دکوراسیون می‌پردازیم.

5 روز پیش

طراحی و تزیین دیوارها با توجه به وسعت آن‌ها در خانه می‌تواند موجب تغییرات بزرگی شود که روح تازه‌ای در خانه بدمد.با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

مبلمان در دکوراسیون منزل به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است. خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به‌نظر می‌رسد.

6 روز پیش

کاغذ دیواری از عناصر دکوراسیونی است که به فضای داخلی روح می‌دهد. در این مطلب به بیان نکات کاغذ دیواری مناسب در دکوراسیون می‌پردازیم.

6 روز پیش

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

۱ هفته پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...