مجله دلتا |
۲ هفته پیش

چیدمان دکوراسیون زیبای منزل دکوراسیون چیدمان شیک منزل مجله دتا

شما می‌توانید با استفاده از نکات کلیدی و بسیار ساده خانه‌ای زیبا با دکوراسیون شیک و جذاب داشته باشید که در آن احساس آرامش کنید.
چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

با ایده‌های مدرن و در عین حال ساده و ارزان می‌توانید دکوراسیون خانه را از یکنواختی و تکراری بودن خارج کنید، شیک شدن خانه کار چندان سختی نیست. در این مطلب ازمجله دلتابه بیان نکاتی برایچیدمان و دکوراسیون زیبای منزلمی‌پردازیم.

استفاده از گلدان‌های جدید

تعویض گلدان‌های قدیمی با گلدان‌های جدید می‌تواند نقش مهمی را در زیبایی فضای خانه ایفا نماید. استفاده از گلدان‌های جدید که در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی همچون سفالی، سرامیکی، فلزی و حصیری تولید و به بازار عرضه می‌شود در طراحی دکوراسیون داخلی منزل کمک قابل توجهی به شما خواهد کرد. برای دیدن گلدان‌های زیبا به مطلب۵ گلدان شیک و جذاب در دکور منزل شمامراجعه کنید.

چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

نقش تغییر چیدمان مبلمان در زیبا کردن خانه

اگر به دنبال تغییری چشمگیر با هزینه‌ای کم هستید می‌توانید چیدمان مبلمان خود را تغییر دهید. برای این کار سعی کنید مبلمان را با فاصله‌ای کم حدود ۵۰ یا ۶۰ سانتی‌متر از دیوار و در زوایای جدیدتر قرار دهید. با این کار فضای داخلی خانه بزرگ‌تر و منظم‌تر به‌نظر می‌رسد.

چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزیینی

ایجاد فضای دراماتیک و زیبا با خرید و استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزیینی امکان پذیر است. لوسترها و یا آویزهایی که از طریق آن می‌توان در فضای خانه سایه‌های مناسب و نورهای زیبا ایجاد کرد. مدل‌های زیبا و جذاب لوستر را در مطلبلوسترهای شیک و زیبا برای منزل شماببینید.

لوسترها و یا آویزهای تزیینی

استفاده از رنگ متریال طلایی و یا رنگ طلایی

چنانچه قصد شما از تغییر دکوراسیون و چیدمان فضای داخلی خانه، زیبا و لوکس نشان دادن منزل و اسباب و اثاث آن است می‌توانید از رنگ متریال طلایی استفاده نمایید. این رنگ حس گران قیمتی و لوکس بودن را به شما القا می‌نماید.

اگر نتوانستید به علت هزینه‌هایی که برای شما ایجاد می‌کند از رنگ متریال طلایی استفاده کنید می‌توانید به جای آن از رنگ طلایی که همان کارکرد را دارد ولی هزینه کمتری را برای شما ایجاد می‌نماید، استفاده کنید. ایده‌های بیشتر برای استفاده از رنگ طلایی را در مطلبمعجزه رنگ طلایی در دکوراسیون منزلبخوانید.

رنگ متریال طلایی و یا رنگ طلایی

ایجاد مکانی دنج

قسمت‌هایی از خانه که نسبت به مکان‌های دیگر آرام‌تر هستند مثل قسمت‌های تاریک خانه و کنار پنجره را به مکانی دنج برای استراحت و آرامش تبدیل کنید. برای این کار کافی است یک نیمکت ساده و یا یک صندلی راحتی همراه با یک میز و چند تابلو و نقاشی در این مکان قرار گیرد.

ایجاد مکانی دنج

پیشنهاد مطالعه:مطلب۵ مدل‌ پرده جدید و شیک برای پذیرایی منزلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فضای منزل به‌گونه‌ای است که شرایط مطلوب برای پرورش گیاهان را ندارد. به همین دلیل افراد تمایل به نگهداری گیاهان آپارتمانی مقاوم در منزل دارند.

3 روز پیش

شاید برای شما هم داشتن یک خانه با چیدمانی شیک و زیبا به نظر سخت برسد، این مطلب به بیان نکات مهم در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

3 روز پیش

در کنار وسایل ضروری برای چیدمان منزل به وسایل و لوازم تزیینی برای لوکس شدن خانه هم نیاز داریم. با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید.

4 روز پیش

در حال حاضر، کاورهایی بر روی رادیاتور و شوفاژ مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مطلب از به معرفی مدل های کاور برای شوفاژ می‌پردازیم.

4 روز پیش

برای خوشبو کردن فضای هر خانه‌ای، روش‌هایی ساده و مشترک وجود دارد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان روش های خوشبو کردن منزل می‌پردازیم.

4 روز پیش

طراحی و تزیین دکوراسیون کنج های خانه اگر به خوبی انجام شود، در زیباتر به نظر رسیدن خانه تاثیرگذار است و مشکل کمبود فضا را حل می‌کند.

5 روز پیش

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل با ته‌رنگ و زمینه رنگی درست می‌تواند بهترین راهکار شما برای این باشد که خانه‌ شما تمیزتر باشد.

5 روز پیش

سبک فرش هم یکی از مهم‌ترین عواملی است که تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل دارد. این مطلب به معرفی فرش‌ های مدرن در دکور منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

دکوراسیون ورودی منزل اولین چیزی است که به محض ورود به خانه با آن مواجه هستیم. این مطلب به بیان نکات تزیین و طراحی ورودی منزل می‌پردازد.

6 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم به معرفی وسایل شیک و لوکس در دکور منزل بپردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

گیاهان در دکوراسیون و رنگ‌‌دهی به فضای خانه‌ شما موثر هستند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی گیاهان آپارتمانی برای پاکسازی منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

۱ هفته پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

طراحان دکوراسیون منزل تاکید زیادی بر وجود و حضور ساعت در خانه دارند.این مطلب شما را با اصول یافتن محل مناسب ساعت دیواری در خانه آشنا می‌کند.

۱ هفته پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

بیشتر...