مجله دلتا |
7 ماه پیش

چیدمان دکوراسیون زیبای منزل دکوراسیون چیدمان شیک منزل مجله دتا

شما می‌توانید با استفاده از نکات کلیدی و بسیار ساده خانه‌ای زیبا با دکوراسیون شیک و جذاب داشته باشید که در آن احساس آرامش کنید.
چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

با ایده‌های مدرن و در عین حال ساده و ارزان می‌توانید دکوراسیون خانه را از یکنواختی و تکراری بودن خارج کنید، شیک شدن خانه کار چندان سختی نیست. در این مطلب ازمجله دلتابه بیان نکاتی برایچیدمان و دکوراسیون زیبای منزلمی‌پردازیم.

استفاده از گلدان‌های جدید

تعویض گلدان‌های قدیمی با گلدان‌های جدید می‌تواند نقش مهمی را در زیبایی فضای خانه ایفا نماید. استفاده از گلدان‌های جدید که در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی همچون سفالی، سرامیکی، فلزی و حصیری تولید و به بازار عرضه می‌شود در طراحی دکوراسیون داخلی منزل کمک قابل توجهی به شما خواهد کرد. برای دیدن گلدان‌های زیبا به مطلب۵ گلدان شیک و جذاب در دکور منزل شمامراجعه کنید.

چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

نقش تغییر چیدمان مبلمان در زیبا کردن خانه

اگر به دنبال تغییری چشمگیر با هزینه‌ای کم هستید می‌توانید چیدمان مبلمان خود را تغییر دهید. برای این کار سعی کنید مبلمان را با فاصله‌ای کم حدود ۵۰ یا ۶۰ سانتی‌متر از دیوار و در زوایای جدیدتر قرار دهید. با این کار فضای داخلی خانه بزرگ‌تر و منظم‌تر به‌نظر می‌رسد.

چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل

استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزیینی

ایجاد فضای دراماتیک و زیبا با خرید و استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزیینی امکان پذیر است. لوسترها و یا آویزهایی که از طریق آن می‌توان در فضای خانه سایه‌های مناسب و نورهای زیبا ایجاد کرد. مدل‌های زیبا و جذاب لوستر را در مطلبلوسترهای شیک و زیبا برای منزل شماببینید.

لوسترها و یا آویزهای تزیینی

استفاده از رنگ متریال طلایی و یا رنگ طلایی

چنانچه قصد شما از تغییر دکوراسیون و چیدمان فضای داخلی خانه، زیبا و لوکس نشان دادن منزل و اسباب و اثاث آن است می‌توانید از رنگ متریال طلایی استفاده نمایید. این رنگ حس گران قیمتی و لوکس بودن را به شما القا می‌نماید.

اگر نتوانستید به علت هزینه‌هایی که برای شما ایجاد می‌کند از رنگ متریال طلایی استفاده کنید می‌توانید به جای آن از رنگ طلایی که همان کارکرد را دارد ولی هزینه کمتری را برای شما ایجاد می‌نماید، استفاده کنید. ایده‌های بیشتر برای استفاده از رنگ طلایی را در مطلبمعجزه رنگ طلایی در دکوراسیون منزلبخوانید.

رنگ متریال طلایی و یا رنگ طلایی

ایجاد مکانی دنج

قسمت‌هایی از خانه که نسبت به مکان‌های دیگر آرام‌تر هستند مثل قسمت‌های تاریک خانه و کنار پنجره را به مکانی دنج برای استراحت و آرامش تبدیل کنید. برای این کار کافی است یک نیمکت ساده و یا یک صندلی راحتی همراه با یک میز و چند تابلو و نقاشی در این مکان قرار گیرد.

ایجاد مکانی دنج

پیشنهاد مطالعه:مطلب۵ مدل‌ پرده جدید و شیک برای پذیرایی منزلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

واکنش قاسم افشار به انتشار آهنگ خلیج فارس قاسم افشار در اظهار نظر جدید خود گفت: آهنگ خلیج فارس را معروف کردم!

3 ماه پیش

معرفی فیلم های هفته دوم اردیبهشت 1401 تلویزیون در پایان هفته دوم اردیبهشت لیست فیلم‌هایی که قرار است از شبکه ها پخش شود را منتشر کرد.

3 ماه پیش

معرفی فیلم های سینمایی عید فطر 1401 فیلم های سینمایی شبکه 5 سیما از دوشنبه تا جمعه حوالی ساعت 9 صبح روی آنتن می رود.

3 ماه پیش

پیرسینگ چیست؟, توصیه های مهم پیرسینگ, عوارض پیرسینگ یا سوراخ کردن پوست چیست؟

3 ماه پیش

این لیست از بهترین نویسندگان ژانر عاشقانه به محدود‌کردن گزینه‌های شما به برخی از بهترین نویسندگان این ژانر کمک می‌کند.

3 ماه پیش

موضوع خندوانه از عید فطر 1401 تغییر می کند؟ ضبط برنامه عیدفطر خندوانه از روز شنبه آغاز شده و این برنامه از دوشنبه، ١٢ اردیبهشت، روی آنتن می‌رود.

3 ماه پیش

ترش کردن معده، معروف به سوءهاضمه، یک بیماری شایع است. می‌توانید علائم آن را در ادامه بخوانید.

3 ماه پیش

پروتز چانه چیست؟, پروتز چانه برای چه افرادی مناسب است؟, چگونه عمل جراحی پروتز چانه انجام می‌شود؟ مزایای پروتز چیست؟

3 ماه پیش

این فیلم‌ها در حال حاضر بهترین فیلم های کودکان در نتفلیکس هستند و شما هم می‌توانید از دیدن آن در کنار فرزندتان لذت ببرید.

1 ماه پیش

بیشتر...