مجله دلتا |
1 ماه پیش

انواع آباژور در دکوراسیون منزل آباژور در دکوراسیون داخلی آباژورهای زیبا در دکور مجله دلتا

اگر می‌خواهید خانه شیک‌تری داشته باشید بهتر است آباژورهایی با دیزاین‌های خاص را انتخاب کنید، به این ترتیب سبک زندگی و سلیقه منحصر به فرد خود را نمایش می‌دهید.
انواع آباژور در دکوراسیون منزل

کاربرد آباژور در دکوراسیون نه تنها برای روشنایی بخشیدن به فضای خانه است، بلکه این وسیله می‌تواند به‌عنوان یک عنصر شیک برای دکوراسیون منزل شما به‌کار رود. در این مطلب ازمجله دلتامی‌خواهیم به معرفیانواع آباژور در دکوراسیون منزلبپردازیم.

آباژور پایه طلایی

آباژور پایه طلایی، برای دکوراسیون مدرن یا کلاسیک مناسب است؛ این رنگ زیبای پایه آباژور سبب، لوکس شدن فضای مورد نظر می‌شود. می‌توانید آباژور پایه بلند طلایی را برای کنار هال یا پذیرایی تهیه کنید. این آباژورهای طلایی مد روز از دور در دید مهمان‌ها خواهند درخشید.

انواع آباژور در دکوراسیون منزل

آباژور پایه بلند جدید

آباژورهای پایه بلند بیشتر سبک مدرن دارند. دیگر خبری از آن مدل‌های پر از کریستال و آویزهای گران‌قیمت نیست. قیمت آباژور پایه بلند اگر بالا باشد، نشانه خلاقیت طراح آن است. با این حال چه فضای دکوری مدرنی داشته باشید چه کلاسیک، می‌توانید از این مدل‌های زیبا و خلاقانه آباژورهای پایه بلند، در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کنید.

انواع آباژور در دکوراسیون منزل

انتخاب آباژور ایستاده در دکوراسیون

برای انتخاب آباژور ایستاده مناسب، سبک دکوراسیون را در نظر بگیرید. ابتدا تمام وسایل در فضاها را خوب بچینید و پس از آن تصمیم بگیرید. مکان خوب برای آباژور بستگی به میزان نور طبیعی ونورپردازیمصنوعی دارد. البته گاهی هم برای نشان دادن گوشه‌ای خاص یا عنصری دکوراتیو نیاز به نورپردازی ویژه دارید در این موارد آباژور ایستاده به کمک شما می‌آید.

انتخاب آباژور ایستاده

آباژور کنارسالنی مدرن

معمولا آباژورهای مدرن دارای طرح‌ها و اشکال هندسی خلاقانه هستند و می‌توانند با دکوراسیون فانتزی شما به‌راحتی ست شوند. در این آباژورها می‌توانید ابتکار به خرج بدهید و برای چشمگیرتر شدن این زیبایی، از انواع لامپ‌های تزیینی استفاده کنید.

آباژور کنارسالنی

آباژور کنارسالنی کلاسیک

کنارسالنی‌های کلاسیک یکی از انواع آباژور در دکوراسیون منزل هستند که برای چندین دهه عضو محبوب دکوراسیون خانه‌ها بودند و هنوز هم طرفداران خود را حفظ کرده‌اند. این آباژور دارای یک پایه معمولی، تیر عمودی و لامپ شیددار ساده است و اصولا در چیدمانی به کار می‌رود که چندان هم مدرن نیست.

آباژور کنارسالنی کلاسیک

آباژور کنارسالنی کریستالی

این سبک از آباژور نور را به سمت خاصی هدایت نمی‌کند و جریان همه‌جانبه‌ای از نور را به سالن شما می‌تاباند. آباژورهای کریستالی سبکی از آباژورهای کلاسیک ایستاده هستند که چندین شاخه یا شعله دارند و درست مانند یک لوستر، لامپ‌هایی در انتهای آن تعبیه شده است که به فضا جذابیت و روشنایی می‌بخشند.

آباژور کریستالی

پیشنهاد مطالعه:مطلبچیدمان مخصوص پذیرایی شما کدام است؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

14 ساعت پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل از جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند.

17 ساعت پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

20 ساعت پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

1 روز پیش

افراد برای دکوراسیون منزل مردد هستند که رنگ را انتخاب کنند یا کاغذ دیواری؟ این مطلب به تاثیر رنگ و کاغذ دیواری در دکور خانه کوچک می‌پردازد.

1 روز پیش

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.این مطلب به معرفی انواع مدل های چین پرده برای اتاق پذیرایی می‌پردازیم.

2 روز پیش

این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2 روز پیش

در این مطلب برخی از مشهورترین گیاهان آپارتمانی لوکس در منزل را به شما معرفی کنیم تا شما بنا بر سلیقه یک یا چند نمونه از آن‌ها را خریداری کنید.

3 روز پیش

انتخاب پرده مناسب آشپزخانه کار تقریبا سختی است. با مجله دلتا همراه باشید و با انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید.

3 روز پیش

یکی از نکات دکوراسیون فضاهای کوچک دقت در خرید وسایل ضروری زندگی است. این مطلب به معرفی وسایل نامناسب در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

4 روز پیش

در این مطلب کاربردهای گلیم و فرش برای تزیین دیوار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن، به‌عنوان یک عنصر ارزشمند در دکوراسیون خود بهره ببرید.

4 روز پیش

برای برخی از افراد چیدمان خانه کوچک این کار بسیار دشوار است، این مطلب به بیان نکات چیدمان و دکوراسیون در خانه های کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با چوب یکی از ایده‌های بی نظیر در دکوراسیون منزل است. چوب از عناصر طبیعی است و بافت سبکی دارد.

5 روز پیش

با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا تعدادی از گیاهان مناسب خانه های کم نور در دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این مطلب به معرفی مدل های جدید آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

بیشتر...