مجله دلتا |
4 روز پیش

کاغذ دیواری مناسب پذیرایی انتخاب کاغذ دیواری مناسب کاغذ دیواری پذیرایی مجله دلتا

مهم‌ترین بخش دکوراسیون منزل که نیاز به کاغذ دیواری دارد اتاق پذیرایی است و باید برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی حرفه‌ای عمل کنید.
کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

کاغذ دیواری که محبوب‌ترین نوع دیوارپوش شناخته می‌شود، به‌عنوان یکی از مراحل مهم در طراحی داخلی تکمیل کننده فضا است که مهر تاییدی بر دکوراسیون منزل شما می‌زند. اتاق پذیرایی که رسمی‌ترین بخش خانه است باید به‌گونه‌ای طراحی شود که بسیار جذاب باشد. در این مطلب ازمجله دلتابه بیان نکاتی برای انتخابکاغذ دیواری مناسب اتاق پذیراییمی‌پردازیم.

ترکیب رنگی را فراموش نکنید

انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق پذیرایی به رنگ وسایل خود دقت کنید. ترکیب رنگی دکوراسیون باید هماهنگ باشد تا بتواند تاثیر خود را بگذارد در غیر این صورت باعث هرج و مرج می‌شود. این هماهنگی می‌تواند به شکل استفاده از تنالیته رنگی مشابه و یا رنگ‌های مکمل در دکوراسیون پذیرایی باشد.
کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی کلاسیک

برای استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار باید احتیاط بیشتری کنید. استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی با طرح شلوغ مناسب دکوراسیون ساده و وسایل بدون طرح و نقش است. اگر نقوش کاغذ دیواری دارای طرح‌های اسلیمی یا کلاسیک است، این نوع را در دکوراسیون کلاسیک به‌کار ببرید.
کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی مدرن

در دکوراسیون مدرن کاغذ دیواری پذیرایی باید تک رنگ و یا دارای طرح و نقش‌های ساده و منظم باشد. برای تکمیل فضا دقت کنید که سادگی سبک مدرن حرف اول را می‌زند.
انتخاب کاغذ دیواری ساده برایدکوراسیون پذیراییبسیار هوشمندانه است. چون علاوه بر اینکه باعث نمی‌شود بعد از مدتی از دکوراسیون خود خسته شوید، هماهنگی و همخوانی بیشتری با انواع مبلمان دارد که می‌تواند نتیجه نهایی بسیار مطلوب‌تری از خود را به جای بگذارد.
کاغذ دیواری پذیرایی مدرن

طرح و رنگ های کاغذ دیواری پذیرایی

  • کاغذ دیواری با طرح‌های عمودی و راه راه باعث می‌شود دیوار بلندتر و سقف مرتفع‌تر به‌نظر برسد.
  • طرح‌های افقی در کاغذ دیواری باعث می‌شود با خطای دید در پهن شدن دیوار، فضا وسیع‌تر و بزرگ‌تر به‌نظر برسد. سقف در این حالت کوتاه می‌شود.
  • کاغذ دیواری پذیرایی با خطوط شکسته یا نقوش تیز و هندسی انرژی، هیجان و پویایی فضا را بیشتر می‌کند.
  • برای اینکه دکوراسیون پذیرایی شما دارای فضایی آرام باشد، طرح کاغذ دیواری باید کوچک و کمرنگ باشد و رنگ ملایم آن فضا را آرامش ببخشد.
  • استفاده از رنگ‌های گرم در کاغذ دیواری پذیرایی باعث می‌شود فضای ایجاد شده صمیمیت و دلنشینی بیشتری داشته باشد و در مهمانی، افراد رابطه بهتری با هم داشته باشند.
  • رنگ‌هایی مانند سبز و آبی باعث حس تازگی و خنکی در دکوراسیون پذیرایی می‌شود. در فضاهای کوچک از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا گرفتگی و تنگ شدن پذیرایی بوجود نیاید.
  • اگرمبلمان پذیراییشما دارای پارچه ساده و بدون نقش است، بهتر است برای کاغذ دیواری پذیرایی طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر هماهنگی با سبک دکوراسیون خانه، جلوه بیشتری به فضا بدهد.

کاغذ دیواری در هماهنگی با کفپوش

برای داشتن دکوراسیون یا طراحی درست و دقیق باید به همه عناصر در فضا دقت کرد. علاوه بر دیوار و نقوش آن باید به ضلع دیگر یعنی کف هم دقت کنید. هماهنگی دیوار با کفپوش هم برای داشتن دکوراسیون مناسب نباید فراموش شود.
چیدمان زیبای اتاق نشیمن
پیشنهاد مطالعه:مطلبمیزهای جلو مبلی شیک در دکوراسیون منزلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

10 ساعت پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

14 ساعت پیش

اتاق پذیرایی بیشترین تاثیر را بر روی افراد ساکن خانه می‌‎گذارد. این مطلب به بیان اشتباهات رایج در دکوراسیون پذیرایی می‌پردازد.

17 ساعت پیش

با برخی از روش‌ها می‌توان فضای منزل را روشن‌تر، پرنورتر و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به بیان نکاتی در مورد افزایش روشنایی خانه می‌پردازد.

1 روز پیش

با در نظر داشتن اهمیت بالای طراحی و چیدمان آشپزخانه، در این مطلب از مجله دلتا به بیان اشتباهات در دکوراسیون آشپزخانه می‌پردازیم.

2 روز پیش

راهکارهایی وجود دارد تا شما بتوانید خانه‌های کوچک خود را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهید. این مطلب به راهکارهای چیدمان خانه کوچک می‌پردازد.

2 روز پیش

افراد خانواده بیشتر وقت خود را در اتاق پذیرایی می‌گذرانند. این مطلب به بیان نکاتی برای اصول چیدمان در اتاق پذیرایی می‌پردازد.

3 روز پیش

وجود یک لوستر در اتاق پذیرایی، از بهترین ایده‌ها برای دکوراسیون منزل به‌شمار می‌آید.این مطلب به بررسی انواع لوستر شیک در دکوراسیون می‌پردازد.

3 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم انواع میز جلو مبلی در چیدمان را بر اساس شکل، سبک، جنس و مدل و کاربرد هر کدام از آن‌ها را معرفی کنیم.

4 روز پیش

بسیاری از مردم استفاده از تزیینات در فضای داخلی را امری پر هزینه می‌دانند. در این مطلب همراه باشید تا با اشتباهات در تزیین منزل آشنا شویم.

5 روز پیش

تغییرات فصلی بر نور خانه تاثیر زیادی می‌گذارند. برای افزایش روشنایی منزل توصیه‌هایی وجود دارد که در این مطلب از مجله دلتا به آن می‌پردازیم.

6 روز پیش

قانون ۱۰-۳۰-۶۰ قانون استفاده از ترکیب رنگ‌ های مناسب در دکوراسیون است. با به‌کارگیری قانون ۱۰-۳۰-۶۰ فضایی زیبا و جذاب در منزلتان ایجاد کنید.

6 روز پیش

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین کارها برای خانم‌های خانه، چیدمان و دکوراسیون منزل است.برای داشتن خانه‌ای زیبا با این مطلب همراه باشید.

۱ هفته پیش

تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه در صورتی امکان‌پذیر است که زمانی که به خرید لوازم منزل اقدام می‌کنید، از بهترین اجناس و کیفیت‌ها انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

لوازم تزیینی خانه معمولا از جنس چینی، شیشه، کریستال و استیل ساخته می‌شوند. جاشمعی، دیوارکوب طلایی و... بهترین گزینه‌ پیش روی شماست.

۱ هفته پیش

بیشتر...