تیتر برتر |
4 روز پیش

مجری خانم مسابقه دو در دو کیست سایت تیتربرتر TitreBartar com

مجری خانم مسابقه دو در دو کیست؟

تیتربرتر؛مسابقه تلفنی دو در دو به کارگردانی و تهیه کنندگی مجتبی صدخسروی از شبکه دودر حال پخش است مجری خانم این مسابقهکیمیا گیلانیاست که به معرفی این مجری و بازیگر می پردازیم.

بیوگرافی مجری خانم مسابقه دو در دو

کیمیا گیلانیمتولد ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۱ در تهران است.

تحصیلات کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانیفارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی و دانشجوی دکترای مدیریت رسانه در دانشگاه تهرانمی باشد علاوه براجرا تجربه بازیگری دارد و نویسنده زیر دستیمی باشد می گوید من عاشقانه بچه ها را دوست دارم.

ازدواج کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانیتاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانیدارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه، مدرک فن بیان و مدیریت ارتباط با مخاطبین از مرکز آموزش های سیما، مدرک دوبله از فنی حرفه ای بوده و از9 سالگیوارد تلویزیون شده اند و ازسال 85 با برنامه نردبان، مثل تو و مثبت منبه صورت جدّی کار خویش را آغاز کرد.

کیمیا گیلانیازسال 1391 به عنوانمجریو بازیگر در برنامه کودک رنگین کمان شبکه 5کارش را به عنوان بازیگر  آغاز نمود و بعد از مدتی نویسندگی این برنامه را هم به عهده گرفت و همین اتفاق شروع کار نویسندگی او است.

کیمیا گیلانیخودش سریال روزهای بزرگ را که در آن ایفای نقش کرده است را موفقترین اثرش می داند. او بهتله فیلمعلاقه دارد و توانستسال 1396 با بازی کردن در سریال کمدی افسانه هزار پایانبار دیگر ستاره شود او می گوید بازیگری را دوست دارم زیرا شیرین است.

کیمیا گیلانیدر سریال مثل هیچ کس درسال 87 به کارگردانی عبدالحسین برزیده و سریال افسانه هزار پایان سال 96 به کارگردانیشهاب عباسیایفای نقش کرد.

نحوه ورود کیمیا گیلانی به حرفه نویسندگی

کیمیا گیلانی، اولین بار که نویسندگی را شروع کردم اصلا نوشتن دوست نداشتم و پایین ترین نمره ام را همیشه در درس انشاء می گرفتم ! قبل از اینکه کار نویسندگی را اجرا کنم سر صحنه پیشنهاداتی می دادم که مثلا فلان کار را انجام دهیم ، نویسنده اصلی برنامه رنگین کمان آقای حمید صالحی به من گفتند که متنی بنویس تا ببینیم چگونه است ! جالب است که اولین متنم را اصلاح کردند و فردای آن روز برای اجرا رفتیم.

همیشه در بچگی در ذهنم این بود که نویسندگی کار سختی است و زنگ های انشاء از فکر اینکه چه بنویسم دلهره داشتم. قدم به قدم شروع به نوشتن کردم و متن هایم اصلاح و مقایسه می شد و کم کم راه افتادم و کارهای بیشتر بهم پیشنهاد شد و الان هم برایفتیلهمی نوشتم و هم برای رنگین کمان …

مصاحبه با کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی در کنار خاله نرگسدر این برنامه قرار نبود کهجای خاله نرگسبیایم حتی در برنامه ایشان عمه من هستند و من به ایشان عمه نرگس می گویم. ایشان به عنوان مجری و دانای کل بودند که نقش خودشان را دارند و من هم نقش یک بچه. بنابراین خیالم راحت بود که قرار نیست رقابتی باشد. از اول هم که می خواستم وارد شوم از ایشان اجازه گرفتم و راهنمایی خواستم و عنوان کردم که نیاز به کمک از طرف او را دارم.

خاله نرگس 13 سال است که تجربه اجرای رنگین کمانرا دارد و می توانست در این راه بهترین راهنمای من باشد سعی کردم از عوامل برنامه کمک بگیرم چرا که سن کمی داشتم.

کیمیا گیلانیمن عاشقانه بچه‌ها را دوست دارم. دنیای بچه‌ها خیلی زیبا و قشنگ است. کار کردن برای بچه‌ها لذتبخش و شیرین است. کافی است به صورت بچه‌هایی که با علاقه وارد استودیویبرنامه رنگین‌کمانمی‌شوند، نگاه کنیم تا خستگی‌مان در برود.

همه ما در دوران کودکی معصوم هستیم و همه چیز را زیبا می‌بینیم. نسبت به کسی کینه‌ای به دل نمی‌گیریم و تلاش می‌کنیم با همه دوست باشیم. بنابراین وقتی من بهعنوانمجریبرنامه کودکانتخاب می‌شوم باید تمام این ویژگی‌ها را بپذیرم و آنها را در خودم تقویت کنم.

کیمیا گیلانی، قبل از برنامه رنگین‌کمان، اجرای برنامه‌های نوجوانان را به عهده داشتم و در آن برنامه‌ها هم سعی می‌کردم از جنس نوجوانان باشم تا آنها بتوانند ارتباط خوبی با من برقرار کنند. این قانون برای کودکان هم صادق است. باید بدانیم نیازهای کودکان چیست، آنها چه چیزی را دوست دارند، با چه کسی راحت هستند و اگر قرار است درباره کارهای اشتباه آنها بگوییم باید با ظرافت و از راه خودش بگوییم تا حرفمان تاثیرگذار باشد. وقتی حس کودکی زنده باشد بدون تردید راحت‌تر می‌توانیم با مسائل برخورد کنیم.

علاقه مندی های کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی، همیشهمرحوم مرتضی پاشاییرا دوست داشتم و کنسرت هایش را می رفتم ولیمحسن یگانهرا هم دوست دارم.

کیمیا گیلانی،هنرپیشه خوب خیلی داریم و منشهاب حسینیرا دوست دارم و شخصیت خوبی دارند و کارهای ماندگاری بازی کرده اند.

کیمیا گیلانی،هنوز به جایی نرسیده ام که بخواهم به این فکر کنم. در کار طنز خیلی دوست دارم بامهران مدیریکار کنم. کارسهیلی زاده و سیروسمقدمخیلی خوب است و باید خوش شانس باشید که با اینها کار کنید.

معرفی برنامه مسابقه تلفنی دو در دو

مسابقه تلفنی «دو در دو»با هدف ایجاد سرگرمی و نشاط اجتماعی، ارتقای دانش عمومی و تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان پخش می‌شود که شاملبخش‌های اطلاعات عمومی، مسابقه حافظه، سوالات هوش و بازی با حروفاست.

اینمسابقه که از شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیماپخش خواهد شد در ساخت و اجرای دکور و نرم‌افزار از طراحی متفاوتی بهره برده و سوالات آن در حوزه‌های مختلف ایران‌شناسی، هنری، اقتصادی، اجتماعی، تاریخی، جغرافیایی و فرهنگ ایرانی-اسلامی طراحی شده است.

«دو در دو» کاری است از گروه اقتصاد و دانش به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی صدخسروی و اجرای کیمیا گیلانیکه طراحی و اجرای دکور متفاوت مسابقه را نصیر قواعد برعهده داشته،طراح سوالات پیمان شوقیاست وطراحی نرم‌افزار توسط شایان رنجبرصورت گرفته است.

زمان پخش مسابقه تلفنی دو در دو

مسابقه تلفنی دو در دو از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 45: 19با اهدای جوایز مختلف و بخش های گوناگون و باشماره پیامک 30000221در ارتباط مستقیم با بینندگانشبکه دوروانه آنتن این شبکه شد.

مجموعه کارهای کیمیا گیلانی

مجموعه فیلم های تلویزیونی کیمیا گیلانی

 • سریال زندگی شگفت انگیز است
 • مثل هیچ‌کس ۱۳۸۷ عبدالحسین برزیده
 • افسانه هزار پایان ۱۳۹۶ شهاب عباسی

نویسندگی کیمیا گیلانی

 • نویسنده آیتم‌های نمایشی طنز شکرآباد
 • نویسنده آیتم‌های نمایشی برنامه رنگین کمان
 • نویسنده آیتم‌های نمایشی فیتیله

تله فیلم های کیمیا گیلانی

 • بازی در تله فیلم روزهای بزرگ شبکه ۲
 • بازی در تله فیلم فردا در دستان توست

مجری گری کیمیا گیلانی

 • اجرای برنامه امید ایران از شبکه جام جم
 • اجرای برنامه نردبان از شبکه تهران به مدت ۵ سال
 • اجرای برنامه نوجوان شبکه یک
 • اجرای برنامه مثل تو از شبکه تهران
 • اجرای برنامه سیمای مدرسه از شبکه دو
 • اجرای برنامه نوجوان مثبت من از شبکه تهران
 • اجرای بازیگر و نویسنده برنامه کودک رنگین کمان از شبکه تهران
 • اجرای برنامه قاصدک شبکه نسیم

گردآورنده:مریم بالوی فیلی#‌فرهنگ #‌هنر منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نشانه‌های ترس از آمپول چیست,تحقیقات درباره ترس کودک از آمپول چه می گویند,مراحل مهم برای غلبه کودک بر ترس از آمپول,علی اکبر رضایی

6 ساعت پیش

تفاوت الکل طبی با صنعتی,راه تشخیص الکل طبی و صنعتی,تفاوت های عمده الکل صنعتی و طبی,استفاده از الکل طبی برای ضدعفونی کردن سطوح و دست‌ها,علی اکبر رضایی

6 ساعت پیش

مهمترین فواید اشک برای بدن,مهم ترین فواید گریه کردن, علی اکبر رضایی

6 ساعت پیش

بهترین شال برای روزهای گرم,بهترین شال و روسری تابستانی,روسری مناسب تابستان,معرفی انواع جنس و پارچه شال و روسری,بهترین انتخاب رنگ بندی و طرح شال و‌ روسری,مدل‌های شال و روسری برای مجالس رسمی,مدل‌های شال و روسری برای مجالس غیررسمی

12 ساعت پیش

بهترین روش سایه زدن پشت چشم برای زیبایی,بهترین روش سایه زدن پشت چشم,سایه زدن پشت چشم برای زیبایی,سایه زدن پشت چشم,سایه چشم,چگونگی انتخاب یک پالت سایه خوب,چشم

12 ساعت پیش

بازی نسرین نکیسا در سریال احضار,بیوگرافی نسرین نکیسا,نسرین نکیسا در سریال احضار,نکیسا در سریال احضار,سریال احضار,تحصیلات نسرین نکیسا,خانواده نسرین نکیسا,ازدواج نسرین نکیسا,شروع فعالیت هنری نسرین نکیسا,معرفی سریال احضار,اسامی بازیگران سریال احضار,خلاصه داستان سریال احضار,زمان پخش سریال احضار,معرفی عوامل سریال احضار,مجموعه کارهای نسرین نکیسا,مریم بالوی فیلی

13 ساعت پیش

معرفی ویژه برنامه‌های سحر و افطار تلویزیون در ماه رمضان 1400,ویژه برنامه های سحر و افطار تلویزیون در ماه رمضان 1400,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه یک سیما,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه دو سیما,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه سه سیما,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه پنج سیما,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه افق ,ویژه برنامه سحر و افطار شبکه مستند,ساعت پخش برنامه‌های ترتیل‌خوانی قرآن شبکه های تلویزیون,ساعت پخش دعا و مناجات‌خوانی در ماه رمضان,ساعت پخش برنامه‌های جزءخوانی قرآن در تلویزیون

19 ساعت پیش

انتخاب تابلو در دکوراسیون جزو چالش‌ برانگیزترین مسائل است. رسیدن به چند تابلو از میان هزاران تابلو به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست.

20 ساعت پیش

بهتر است از رنگ‌های شاد در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنیم. به جای استفاده از رنگ سفید، از کابینت های رنگی در آشپزخانه استفاده کنید.

22 ساعت پیش

نحوه دریافت دعوتنامه کلاب هاوس,آموزش حل مشکل کلاب هاوس,آموزش رفع خطای کلاب هاوس Clubhouse,نحوه رفع مشکل ورود به کلاب هاوس,فیلم راه حل مشکل عدم دریافت پیامک تایید کلاب هاوس

دیروز

سریع ترین راه درمان استرس چیست,کنترل استرس,معرفی استرس,نحوه درمان استرس,علی اکبر رضایی

دیروز

جزئیات ابتلای آیت‌الله علم‌الهدی به کرونا,ماجرای ابتلای آیت‌الله علم‌الهدی به کرونا,آخرین وضعیت سلامتی آیت‌الله علم‌الهدی

دیروز

بازی شبنم فرشادجو در سریال یاور,بیوگرافی شبنم فرشادجو,شبنم فرشادجو در سریال یاور,فرشادجو در سریال یاور,سریال یاور,بیوگرافی شبنم فرشادجو در سریال یاور ,تحصیلات شبنم فرشادجو,ازدواج شبنم فرشادجو,شروع فعالیت هنری شبنم فرشادجو,علاقه مندی های شبنم فرشادجو,معرفی سریال یاور,تعداد قسمت های سریال یاور,زمان پخش سریال یاور,خلاصه داستان سریال یاور,اسامی بازیگران سریال یاور,معرفی عوامل سریال یاور,مجموعه کارهای شبنم فرشادجو,مریم بالوی فیلی

1 روز پیش

اولین صحبت های حسام نواب صفوی از بیمارستان,ابتلای حسام نواب صفوی به کرونا,فیلم اولین صحبت های حسام نواب صفوی از بیمارستان,فیلم صحبت های حسام نواب صفوی از بیمارستان

1 روز پیش

اتاق نشیمن مکانی است که در آن از مهمان‌ها پذیرایی می‌کنیم. انتخاب پرده مناسب برای نشیمن علاوه بر سبک طراحی آن به بودجه نیز بستگی دارد.

1 روز پیش

بیشتر...