مجله دلتا |
2 ماه پیش

ایده های جذاب دکوراسیون منزل دکوراسیون خانه تغییر دکوراسیون منزل مجله دلتا

در این مطلب ایده‌های زیبا و جذاب برای دکوراسیون داخلی منزل را جمع آوری کرده‌ایم. این ایده‌ها بـه هزینه‌های بالا نیاز ندارند و منزل شـما را بهتر و زیباتر نشان می‌دهند.
ایده های جذاب دکوراسیون منزل

با صرف هزینه کم و کمی خلاقیت می‌توان تغییرات چشم‌گیری را در فضای دکوراسیون منزل به‌وجود آورد. در این مطلب ازمجله دلتابه بیانایده های جذاب دکوراسیون منزلمی‌پردازیم. با ما همراه باشید.

گالری دیواری درست کنید

روی دیوارهای خالی، می‌توانید با ترکیب تابلوهایی در سایزهای مختلف، یک گالری زیبا ایجاد کنید. نیاز نیست که فقط از تابلو استفاده کنید.می‌توانید تابلوها را با بشقاب‌های تزئینی یا دیوارکوب‌های تزئینی نیز ترکیب کنید.توجه داشته باشید که همه دیوارکوب‌ها از نظر هارمونی کاملا با یکدیگر تناسب داشته باشند.

ایده های جذاب دکوراسیون منزل

از یک عنصر بصری بزرگ استفاده کنید

ترکیب یک عنصر بصری بزرگ روی دیوار مانند یک ساعت دیواری بزرگ روی دیوار پشت مبل، به همراه یک گلدان زیبا در کنار آن، جلوه بسیار زیبایی را به‌وجود می‌آورد. به جای گلدان می‌توانید از یک مبل یا صندلی خاص هم استفاده کنید. این چیدمان، فضای شما را بسیار زیبا و متفاوت جلوه خواهد داد. در حالت کلی باایده‌هایی ساده و جذاب برای دکور کنار مبلمی‌توان تغییرات زیبایی را ایجاد کرد.

عنصر بصری بزرگ

از گیاهان استفاده کنید

از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای زیبایی بخشیدن به فضای منزل، استفاده از گیاهان آپارتمانی است.گیاهان هوای داخل خانه را مطبوع می‌کنند و انرژی بسیار خوبی را در فضا جریان می‌دهند.همچنین از نظر ظاهری فضای شما را بسیار زیبا جلوه خواهند داد.می‌توانید از گلدان‌های مختلف روی استند استفاده کنید یا آن‌ها را به کمک قاب یا بند‌های مکرومه به دیوار و سقف آویزان کنید.

استفاده از گیاهان

کمی رنگ بپاشید

اجازه دهید شخصیت شما از طریق رنگ‌هایی که برای دکوراسیون منزل خود انتخاب می‌کنید، بازتاب کند.اگر در انتخاب رنگ تردید دارید، کافی است کمی درباره رنگ‌شناسی، چرخه رنگ، رنگ‌های مکمل و هماهنگ تحقیق کنید.با کمی تلاش می توانید مناسب‌ترین رنگ را برای دکوراسیون منزل خود بیابید.

کمی رنگ بپاشید

پارچه‌ها را عوض کنید

یکی از ایده های جذاب دکوراسیون منزل تغییر پارچه‌ها است. با تغییر پارچه‌ها می‌توانید تحول بسیار زیادی را به‌وجود آورید. این پارچه‌ها می‌توانند شامل روکش مبلمان، کوسن‌ها، پرده‌ها و حتی فرش‌ها باشند. با انجام این کار جلوه و حال و هوای تازه‌ای را به فضای خود خواهید بخشید. می‌توانید با ترکیب بافت‌های مختلف از پارچه‌های متنوع، زیبایی خاصی در جلوه بصری فضای خود ایجاد کنید.

پارچه‌ها را عوض کنید

پیشنهاد مطالعه:مطلب۵ رنگ محبوب و خاص برای اتاق نشیمن شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آشپزخانه‌کوچک را به صورتی چید که از فضای آن استفاده بهینه کرده و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به ایده‌ هایی برای آشپزخانه کوچک می‌پردازد. 

4 ساعت پیش

خانه تاریک و کم نور ممکن است معضل خانه‌هایی بزرگ با طراحی داخلی تاریک باشد و هم می‌تواند معضل خانه‌هایی کوچک باشد. همراه ما باشید.

7 ساعت پیش

در اولین روزهای پاییز می‌خواهیم با هم ایده‌ های دکوراسیون پاییزی منزل را مرور کنیم و با ایده‌ های خلاقانه تزئینات پاییزی را به خانه بیاوریم.

دیروز

تزیین منزل با کوسن یک راه عالی برای باز طراحی منزل شما است. اگر این روش به درستی اجرا شود کوسن ها می توانند به اتاق جذابیت می‌دهد.

پریروز

اگر می‌خواهید خانه شما زیبا باشد، بهتر است برخی اشتباهات را انجام ندهید. در این مطلب نمونه‌هایی از اشتباهات در چیدمان خانه می‌پردازیم.

پریروز

آیا به استفاده از رنگ‌ های پاییزی در دکوراسیون خانه فکر کرده‌اید؟ پاییز هزار رنگ، با رنگ‌های ناب و دلپسند بسیاری از افراد را مسحور می‌کند.

3 روز پیش

با انتخاب مناسب کاغذ دیواری می‌توان دکوراسیون زیبایی برای اتاق خواب خلق کرد. رنگ و طرح کاغذ دیواری بر چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی دارد.

4 روز پیش

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها رعایت کنید.

4 روز پیش

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون اتاق پذیرایی است که احتیاج به توجه ویژه‌ای دارد. با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

اشتباهات در چیدمان وسایل خانه باعث می‌شوند که خانه کوچک‌تر به‌نظر بیاید. در این مطلب همراه باشید تا شما را در چیدمان خانه راهنمایی کنیم.

5 روز پیش

میزها عناصری دکوراتیو هستند که با تزئیناتی زیبا می‌توان جلوه‌ای زیبا به آن‌ها داد. این مطلب به معرفی رومیزی برای میز ناهارخوری می‌پردازد.

6 روز پیش

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک بگیرید و فضای زیبایی برای گفت‌وگو خلق کنید.

6 روز پیش

کفپوش تیره یا روشن کدام را انتخاب کنیم؟ در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به مزایا و معایب کفپوش‌های تیره و روشن بپردازیم.

۱ هفته پیش

اگر خانه شما به سبک سنتی طراحی شده و می‌خواهید تغییر در آن ایجاد کنید این مطلب به بیان نکاتی برای دکوراسیون مدرن در خانه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مناسب می توان دکوراسیون شما را متحول کند. نکات مهمی در انتخاب رنگ پرده پذیرایی نقش دارند که در این مطلب به آن‌ها می پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...