مجله دلتا |
1 ماه پیش

رنگ طلایی در دکوراسیون منزل مکمل رنگ طلایی در منزل رنگ طلایی در چیدمان مجله دلتا

همیشه این‌طور به نظر می‌رسد که رنگ طلایی بیشتر برای فضاهای داخلی کلاسیک مناسب است. اما رنگ طلایی می‌تواند گرما و راحتی خاصی را در فضاهای مدرن نیز ایجاد کند.
رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

همواره با شنیدن نام طلایی فضاهای لوکس و پر زرق و برق برایمان تداعی می‌شود. اما در این مطلب ازمجله دلتامی‌خواهیم گام‌هایی ارزان، سرگرم کننده و شگفت انگیز برای اضافه کردنرنگ طلایی در دکوراسیون منزلبرداریم.

رنگ طلایی در طراحی داخلی مدرن و طراحی کلاسیک

فضاهای کلاسیک و تجملی که همه ما از رنگ طلایی در دکوراسیون منزل در خاطر داریم به سبک طراحی آن‌ها برمی‌گردد. معمولا در این نوع فضاها طلایی در تزیینات، منبت‌ها و ابزارهای پرنقش و نگار به‌کار گرفته می‌شود.

اگر آرامش بیشتر را در فضای خانه خود می‌خواهید ما نوع استفاده از رنگ طلایی، مانند تصویر زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در طراحی مدرن از تزیینات طلایی کاسته شده و این رنگ به‌صورت ساده در طراحی استفاده می‌شود.

رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

رنگ طلایی در مبلمان مدرن و مبلمان کلاسیک

در سبک کلاسیک بسیار به تزیینات پرداخته می‌شود و مبلمان به رنگ طلایی به شدت تزیینات را بیشتر می‌کنند. اما شما می‌توانید از مبلمان بسیار ساده و شیک مانند تصویر پایین استفاده کنید. اگر علاقه به استفاده از مبلمان و لوسترهای کلاسیک طلایی دارید و در عین حال می‌خواهید از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید، می‌توانید از یک المان کلاسیک به‌صورت تک و در یک فضای کاملا ساده استفاده کنید.

رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

ترکیب طلایی و فیروزه ای

طلایی و فیروزه‌ای دو ترکیب رنگی هستند که در عین شیک و باوقار بودن حس آرامش و امنیت را در فضا به‌وجود می‌آورند. در تصویر زیر نوع مبلمان به‌کار رفته و نوع تنالیته رنگ طلایی در دو فضای مختلف قابل تشخیص هستند.

ترکیب طلایی و فیروزه ای 

ترکیب طلایی و صورتی

اگر از تنالیته مات رنگ صورتی استفاده کنید و یا تم قهوه‌ای در رنگ صورتی خود را افزایش دهید به سبک کلاسیک نزدیک‌تر می‌شوید اما تنالیته قوی‌تر صورتی می‌تواند فضای شما را امروزی‌تر نشان دهد. ترکیب صورتی، آبی و طلایی فضایی فانتزی به شما خواهد داد.

ترکیب طلایی و سفید

رنگ سفید رنگ غالب در فضاهای مدرن شناخته می‌شود و اگر آن را با طلایی ترکیب کنید به فضایی بسیار خاص و دلنشین می‌رسید. در این ترکیب رنگ طلایی شما بیشتر به چشم می‌آید اما برای جلوگیری از یکنواخت شدن فضا می‌توانید مانند تنالیته‌هایی از خاکستری و یارنگ کرمیرا در کنار سفید همراه کنید.

ترکیب طلایی و سفید

پیشنهاد مطالعه:مطلب۶ آباژور زیبا و شیک برای دکوراسیون منزل شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

13 ساعت پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل از جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند.

16 ساعت پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

19 ساعت پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

1 روز پیش

افراد برای دکوراسیون منزل مردد هستند که رنگ را انتخاب کنند یا کاغذ دیواری؟ این مطلب به تاثیر رنگ و کاغذ دیواری در دکور خانه کوچک می‌پردازد.

1 روز پیش

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.این مطلب به معرفی انواع مدل های چین پرده برای اتاق پذیرایی می‌پردازیم.

2 روز پیش

این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2 روز پیش

در این مطلب برخی از مشهورترین گیاهان آپارتمانی لوکس در منزل را به شما معرفی کنیم تا شما بنا بر سلیقه یک یا چند نمونه از آن‌ها را خریداری کنید.

3 روز پیش

انتخاب پرده مناسب آشپزخانه کار تقریبا سختی است. با مجله دلتا همراه باشید و با انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید.

3 روز پیش

یکی از نکات دکوراسیون فضاهای کوچک دقت در خرید وسایل ضروری زندگی است. این مطلب به معرفی وسایل نامناسب در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

4 روز پیش

در این مطلب کاربردهای گلیم و فرش برای تزیین دیوار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن، به‌عنوان یک عنصر ارزشمند در دکوراسیون خود بهره ببرید.

4 روز پیش

برای برخی از افراد چیدمان خانه کوچک این کار بسیار دشوار است، این مطلب به بیان نکات چیدمان و دکوراسیون در خانه های کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با چوب یکی از ایده‌های بی نظیر در دکوراسیون منزل است. چوب از عناصر طبیعی است و بافت سبکی دارد.

5 روز پیش

با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا تعدادی از گیاهان مناسب خانه های کم نور در دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این مطلب به معرفی مدل های جدید آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

بیشتر...