مجله دلتا |
2 ماه پیش

تاثیر آینه در خانه کوچک تاثیر آینه در چیدمان خانه کوچک نقش آینه در خانه کوچک مجله دلتا

آینه در دکوراسیون تاثیر فوق‌العاده‌ای در بزرگ‌تر نشان دادن فضا دارد. به همین دلیل استفاده از آینه در خانه‌های کوچک یک روش آسان برای دوبرابر کردن سطح دید است.
تاثیر آینه در خانه کوچک

آینه‌ها باعث می‌شوند یک اتاق بزرگ‌تر از آنچه که هست به چشم بیاید، اما وقتی صحبت از انتخاب یک آینه مناسب فضای خانه می‌شود همه چیز کمی پیچیده‌تر می‌شود. در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعتاثیر آینه در خانه کوچکمی‌پردازیم.

بسیاری از افراد با استفاده از آینه‌ای با اندازه اشتباه به جای حس مثبت تاثیر منفی در فضای خانه ایجاد می‌کنند. برای انتخاب آینه باید به نکاتی مانند ابعاد آینه، قاب آینه، ابعاد فضا و محل نصب آینه توجه کرد.

استفاده از آینه بزرگ

یک آینه بزرگ یک راهکار عالی برای فضاهای کوچک،تنگ و تاریک است. زیرا باعث می‌شود اصطلاحا حس بصری فضا بهبود پیدا کند. فرقی نمی‌کند که آینه گرد، مربعی، مستطیل یا به‌صورت تایلی باشد. مهم این است که بتواند در سطح وسیعی نور را در فضا بازتاب دهد.

تاثیر آینه در خانه کوچک

آینه قدی یا کوتاه؟

عموماآینه‌هارا طوری نصب می‌کنند که وقتی در مقابل آن می‌ایستیم، بتوانیم بالاتنه خود را به راحتی ببینیم. ولی می‌توان برای بسیاری از فضاها به آینه‌های قدی هم فکر کرد.

می‌توان برای فضای ورودی، اتاق خواب و راهروها از آینه قدی استفاده کرد. می‌توانید با انتخاب آینه قدی قاب‌دار هم جلوه فضا را چند برابر کنید.

تاثیر آینه در خانه کوچک

ترکیب آینه و منبع نور

این ترفند انعکاس باعث افزایش روشنایی در یک اتاق و ایجاد بعد می‌شود. منبع نور شما می‌تواند یک آباژور ایستاده یا یک آباژور رومیزی و یا حتی چند شمع کوچک باشد. تصور کنید چه فضای دنج و زیبایی به‌وجود می‌آید.

ترکیب آینه و منبع نور

استفاده از آینه در اتاق خواب

زمانی‌که شما یک اتاق خواب کوچک دارید از یک طرف شما به یک آینه در اتاق خواب نیاز دارید و از طرف دیگر وجود آینه باعث بزرگ‌تر شدن فضا می‌شود. پس می‌توانید همزمان از یک آینه که کارکرد بصری بالایی دارد و در عین حال کاربردی است استفاده کنید. به‌عنوان مثال آینه دراور، میز آرایش یا کمدهایی با آینه قدی را می‌توانید انتخاب کنید.

استفاده از آینه در اتاق خواب

ترکیب آینه و تابلو

تزیینات دیواری متنوع هستند و می‌توانیم با ترکیب آن‌ها فضای جذاب‌تری را به‌وجود بیاوریم. می‌توانیم آینه‌هایی با قاب‌های مختلف را با تابلوهای نقاشی ترکیب کنیم و جلوه هر کدام را چندین برابر افزایش دهیم.

ترکیب آینه و تابلو

پیشنهاد مطالعه:مطلبانتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون منزل شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

14 ساعت پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل از جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند.

17 ساعت پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

20 ساعت پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

1 روز پیش

افراد برای دکوراسیون منزل مردد هستند که رنگ را انتخاب کنند یا کاغذ دیواری؟ این مطلب به تاثیر رنگ و کاغذ دیواری در دکور خانه کوچک می‌پردازد.

1 روز پیش

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.این مطلب به معرفی انواع مدل های چین پرده برای اتاق پذیرایی می‌پردازیم.

2 روز پیش

این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2 روز پیش

در این مطلب برخی از مشهورترین گیاهان آپارتمانی لوکس در منزل را به شما معرفی کنیم تا شما بنا بر سلیقه یک یا چند نمونه از آن‌ها را خریداری کنید.

3 روز پیش

انتخاب پرده مناسب آشپزخانه کار تقریبا سختی است. با مجله دلتا همراه باشید و با انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید.

3 روز پیش

یکی از نکات دکوراسیون فضاهای کوچک دقت در خرید وسایل ضروری زندگی است. این مطلب به معرفی وسایل نامناسب در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

4 روز پیش

در این مطلب کاربردهای گلیم و فرش برای تزیین دیوار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن، به‌عنوان یک عنصر ارزشمند در دکوراسیون خود بهره ببرید.

4 روز پیش

برای برخی از افراد چیدمان خانه کوچک این کار بسیار دشوار است، این مطلب به بیان نکات چیدمان و دکوراسیون در خانه های کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با چوب یکی از ایده‌های بی نظیر در دکوراسیون منزل است. چوب از عناصر طبیعی است و بافت سبکی دارد.

5 روز پیش

با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا تعدادی از گیاهان مناسب خانه های کم نور در دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این مطلب به معرفی مدل های جدید آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

بیشتر...