تیتر برتر |
1 ماه پیش

فیلم نحوه دریافت دعوتنامه کلاب هاوس سایت تیتربرتر TitreBartar com

فیلم| نحوه دریافت دعوتنامه کلاب هاوس

تیتربرتر؛نرم افزار کلاب هاوسدر چند ماه اخیر مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده و همه به دنبال نصب این شبکه اجتماعی هستند ، اما شاید نتوانسته اند آن را نصب کنند یا دچار پیغام خطا و ارورهای متفاوتی شده اند ما امروز در تیتربرتر به آموزش کامل نصب این نرم افزار پرداخته ایم. در پایان این خبر فیلم آموزش رفع خطای نصب نرم افزار کلاب خاوس را ببینید.

کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوسیک شبکه اجتماعی است، که به کاربران این امکان را می‌دهد، تا مکالمه صوتی با دیگران داشته‌باشند. این افراد می‌توانند دوستان شما، سلبریتی‌ها و یا افراد غریبه باشند. تفاوت این برنامه در صوتی بودن آن است. یعنی افراد فقط از طریق مکالمه صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. به‌علاوه شما می‌توانید در این مکالمات، به‌عنوان میزبان و یا فقط برای گوش دادن حضور پیدا کنید.

خود این شرکت درموردکلاب هاوسمی‌گوید: «نوع جدیدی از خدمات شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر صدا که به کاربران این امکان را می‌دهد، در‌ همه جا صحبت کنند، داستان بگویند، ایده‌های خود را توسعه دهند و علاوه بر ارتباط با دوستان خود، رابطه‌های جدید دوستی در سرتاسر جهان را ایجاد کنند.»

شما در این برنامه می‌توانید از اتاق‌های گفت‌و‌گوی خصوصی و یا عمومی استفاده کنید. مهم‌ترین ویژگی این برنامه هم این است، که مکالمات کاربران رکورد و ذخیره نمی‌شوند. پس افراد به خیال این‌که می‌توانندمکالمات ضبط‌شده را بعدا گوشکنند، اتاق را ترک نمی‌کنند.

طبق گزارش نیویورک تایمز، شما تقریبا می‌توانید همه چیز ازجمله برنامه گپ و گفت‌وگو با سلبریتی‌ها، موسیقی، رویداد‌های شبکه‌ای، دوست‌یابی، نمایش‌های تئاتر و بحث‌های سیاسی را در این برنامه بشنوید.

اینبرنامه توسط پل دیویسون و روهانست، در ماه می سال گذشته راه‌اندازی شده‌است. ارزش آن در هنگامراه‌اندازی 100 میلیون دلاربود.

چطور می‌توان در این برنامه عضویت داشت؟

این برنامه فقط درسیستم iOSروی گوشی‌های آیفون قابل استفاده بوده و برایاندرویدوجود ندارد. با این وجود شما می‌توانید آن را دانلود کرده و در لیست انتظار قرار بگیرید و نام کاربری خود را رزرو کنید.

در حال حاضر عضویت در این برنامه فقط با دعوت دیگران ممکن است. دو راه برای دعوت شدن به آن وجود دارد:

1.وقتی کسی عضو کلاب هاوس می‌شود، به‌طور خودکار دعوت‌نامه‌ای به او هدیه می‌شود که می‌تواند آن را با استفاده از شماره تلفن خود برای کسی ارسال کند. وقتی این فرد مدتی درکلاب هاوسفعالیت داشته‌باشد، بعدا می‌تواند دعوت‌نامه‌های بیشتری را برای دعوت از دوستانش داشته‌باشد.

2.شما می‌توانید از وبسایت کلاب هاوس بازدید کنید. از طریقApp storeاین برنامه را دانلود کرده و نام کاربری خود را رزرو کنید. سپس برای دوستانتان که در این برنامه عضو هستند پیامی ارسال می‌شود که شما برنامه را دانلود و نام خود را رزرو کرده‌اید. در این حالت آن‌ها حتی اگر دعوت‌نامه‌ای نداشته باشند، می‌توانند از شما دعوت به عضویت کنند.

شرکت کلاب هاوس به‌دنبال ارائه این برنامه برای تمام کاربران در سیستم عامل‌های مختلف است، اما هنوز برای ارائه عمومی آماده نیست.

Hallway:

اینبخش همان Feed اصلی کلاب هاوساست. در این قسمت، شما اتاق‌های گفت‌و‌گو فعال را مشاهده می‌کنید. اگر هرکدام از این اتاق‌ها را دنبال کنید، در بالای صفحه برخی از آن‌ها را مشاهده خواهید‌کرد.

Menu:

منوی اصلی هم در بالای صفحهHallwayقابل مشاهده است که شامل قابلیت جست‌وجو اعضا و یا کلمه کلیدی، دعوت از شخصی برای عضویت، تقویمی برای مشاهده برنامه اتاق‌های گفت‌و‌گو، قسمتی برای نوتیفیکیشن‌ها و ویرایش یا مشاهده پروفایل خود است.

Rooms:

در این قسمت ازکلاب هاوسشما با بالا و پایین کردن صفحه می‌توانید، اتاق‌های گفت‌و‌گو را مشاهده کرده و اطلاعاتی درمورد نام اتاق، اعضای و تعداد آن‌ها و… به‌دست بیاورید. این اتاق‌ها می‌توانند عمومی باشند، تا هرکسی بتواند عضو آن‌ها شود و یا یک گپ و گفت‌و‌گوی خصوصی باشد.

با این‌که امروزه میزان موفقیت یک شبکه اجتماعی را با تعداد افرادی که عضو آن‌ها می‌شوند سنجیده می‌شود، اما کلاب هاوس با ویژگی منحصر به فردش که عضویت آن با استفاده از دعوت‌نامه است، این تفکر را از بین برده و یکی از موفق‌ترین برنامه‌های حال حاضر است.

این برنامه با این‌که حدود یک سال است که فعالیت خود را شروع کرده، در دو هفته اخیر میزان دانلود خود را درApp store دو برابر کردهو رشد چشم‌گیری داشته‌است.

آموزش رفع خطای کلاب هاوس (Clubhouse)

اگر باز هم مشکلتان حل نشد، یکبار گوشی خود راrestartکنید شاید پردزانده گوشی شما در خواندن برخی بیت ها مشکل پیدا کرده است و با راه اندازی دوباره مشکل میکروفون حل شود.

در صورتی که با ریستارت هم مشکلمیکروفون آیفون در کلاب هاوسحل نشد، باید از یک میکروفون اکسترنال مثلApple AirPods Pro,AirPods Maxاستفاده کنید.

نحوه رفع مشکل ورود به کلاب هاوس

یکی دیگر از راه های رفع مشکل کلاب هاوس و البتهرفع مشکل کرش کلاب هاوس به روزرسانی نرم افزار تلفن همراهاست.

با اینکارده ها خطایناشناخته دیگر نیز ممکن است، از بین رود. اگرچه بیشتر کاربران به روزرسانی خودکار را فعال نگه می دارند، اما همچنان باید به صورت دستی هر از چندگاهی به آخرین به روزرسانی ها را چک نمایید.

برای اینکار ابتداروی آیکون General بزنید. آنگاه Software Updateرا انتخاب کرده تا دستگاه شما به روزرسانی شود. طبق اطلاعاتی که ما داریم،Ios 14.4 نسخه پایداریبرای برای کاربران آیفون ونسخه iPadOS 14.4برای کابران آیپد خواهد بود.

دستگاه خود را ری استارت کنید

راه حل دیگری که برایرفع مشکل کلاب هاوسوجود دارد، عمل ساده ری استارت کردن است. تلفن های نسل جدید دارای باتری غیرقابل جدا شدن هستند، بنابراین نمی توانید، باتری را کالیبره کنید. با اینحال، ری استارت کردن مجدد دستگاه، همان کار انجام می دهد و میتواند در رفع مشکل کرش کلاب هاوس موثر باشد.

برای اینکار اگر دارایآیفون 8 یا نسخه جدیدترهستید، ابتدا بایددکمه Volume UPرا فشار داده و رها کنید،سپس دکمه Volume Downرا فشار داده و به سرعت رها کنید در نهایت دکمه Side را نگه دارید تا لوگوی اپل نشان داده شود.

برای اینکار درآیفون 7 و آیفون 7 پلاس، دکمه کاهش صدا و دکمه روشن و خاموش را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل نشان داده شود.

برای انجام اینکار درآیفون 6S Plus یا نسخه های قبلی، دکمه Home و دکمه Wake/Sleepرا نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

حافظه تلفن خود را بررسی کنید

اگر اینکار هم دررفع مشکل کرش کلاب هاوسموثر نبود، بهتر است حافظه خود را بررسی کنید، وقتی صحبت از تلفن هایاندرویدیمی شود، کمبود فضای ذخیره سازی تلفن باعث مشکلات زیادی مانند خرابی برنامه ها یا پاسخ ندادن و گیر کردن آنها می شود.

با اینحال، این مورد دردستگاه های iOSصدق نمی کند، اما توصیه می شود برای اجرای بی عیب و نقص برنامه ها و ویژگی های مربوط به آن حافظه را باید کمی خالی نگه داشت. برای اینکار می توانید برخی از برنامه هایی را که نیاز ندارید حذف کنید و یا نگاهی به گالری خود انداخته و فیلم ها و تصاویر بی ربط را پاک کنید.

اتصال اینترنت را وریفای کنید

اتصال به اینترنت پایدار برای استفاده از کلاب هاوس امری ضروری است، برای اینکار نیاز استاینترنت خود را وریفایکنید، برای اینکار ابتدا از غیرفعال بودن حالت هواپیما اطمینان حاصل کنید، اگر از قبل حالت هواپیما خاموش است، آن را فعال و غیر فعال کنید. با اینکار اتصال تازه می شود.

تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید

باری استارت کردنتنظیمات شبکه، همه دستگاه های بلوتوث ذخیره شده، گذرواژه های وای-فای، تنظیمات وی پی ان و ای پی ان حذف و پاک می شوند. اینکار شاید بتواند به رفع مشکل کلاب هاوس یاری برساند.

برای انجام اینکار آیکون تنظیمات را انتخاب کنید. رویGeneralبزنید. آنگاه ریست را انتخاب کنید سپس تنظیم مجدد تنظیمات شبکه را انتخاب کرده در نهایت رمز عبور آیفون را وارده کنید تا مراحل کامل شود.

نصب مجدد برنامه کلاب هاوس

با وجود این راه حل های ارائه شده اگر بازهم رفع مشکل کلاب هاوس حاصل نشد، شاید بد نباشد که یک بار برنامه را کلا پاک کرده و سپس دوباره آن را نصب کنید. با اینکار تمام داده های مربوطه، پرونده های پشتیبانی (از جمله پرونده های خراب) پاک شده و این مسئله ممکن است در رفع مشکل یاری رساند.

در مرحله آخر اگر همچنان مشکل پابرجا بود به پشتیبانیکلاب هاوسپیام دهید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدو با ذکر ایمیل و شماره تلفن ثبت شده خود از آنها برایرفع باگبه وجود آمده کمک بخواهید.

گردآورنده:مریم بالوی فیلی

فیلم راه حل مشکل عدم دریافت پیامک تایید کلاب هاوس
#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روابط عمومی موفق ترسیم گر پیشرفت سازمان

3 ساعت پیش

فیلم جزئیات تمسخر نویسنده ها در خندوانه رامبدجوان,ماجرای تمسخر نویسنده های بیکار در خندوانه,واکنش خداد عزیزی بعد تمسخر نویسنده های ایرانی,واکنش رامبد جوان به تمسخر نویسندگان ایرانی

3 ساعت پیش

بررسی کتاب فرزندخواندگی در قانون ایران از زبان ابراهیم صنوبر مولف کتاب

3 ساعت پیش

آشنایی با یارا شهیدی بازیگر ایرانی آمریکایی مدل برند آدیداس,جزئیات انتخاب یارا شهیدی به عنوان مدل برند آدیداس,بیوگرافی یارا شهیدی,خانواده یارا شهیدی,فیلم‌شناسی یارا شهیدی,جوایز یارا شهیدی,نظر یارا شهیدی درباره ایران,

3 ساعت پیش

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات در طراحی آشپزخانه نداشتن پیشخان است. در نظر گرفتن یک پیشخان برای آشپزخانه برای انجام دادن کارها ضروری است.

11 ساعت پیش

مهم ترین دلایل ریزش آب دهان هنگام خواب,علل ریزش آب دهان در خواب,بهترین راه های درمان ریزش آب دهان در خواب,درمان ریزش آب دهان ,علی اکبر رضایی

21 ساعت پیش

آیا به روش سنتی کرونا درمان می شود,ویروس همه گیر کرونا در چین درحال گسترش است به طوریکه در آخرین آمار قربانیان این ویروس 722 نفر هستند و هر لحظه بیشتر می شوند تیتربرتر به طب سنتی برای مقابله با این ویروس پرداخته است با ما همراه باشید

21 ساعت پیش

کار وکیل تعیینی چیست,آشنایی با وکیل تعیینی, وکیل تعیینی کیست,شرایط رسیدن به مقام وکیل تعیینی,معیارهای انتخاب وکیل تعیینی,تفاوت وکیل اول با وکیل دوم

21 ساعت پیش

آشنایی با فیلم تارا,معرفی فیلم سینمایی تارا,خلاصه داستان فیلم سینمایی تارا,اسامی بازیگران فیلم سینمایی تارا,توضیحات کاوه قهرمان درباره فیلم تارا

22 ساعت پیش

بازیگر نقش سلمان در سریال جیران کیست,بیوگرافی مهدی پاکدل,بیوگرافی بازیگر نقش سلمان در سریال جیران,بازیگر نقش سلمان در سریال جیران,نقش سلمان در سریال جیران,سلمان در سریال جیران,سریال جیران,تحصیلات مهدی پاکدل,خانواده مهدی پاکدل,ازدواج مهدی پاکدل,شروع فعالیت هنری مهدی پاکدل,بازی مهدی پاکدل در نقش سلمان سریال جیران,معرفی سریال جیران,موضوع سریال جیران,اسامی بازیگران سریال جیران,خلاصه داستان سریال جیران,زمان پخش سریال جیران,معرفی عوامل سریال جیران,مریم بالوی فیلی

1 روز پیش

آشنایی با فیلم زنبور کارگر,معرفی فیلم سینمایی زنبور کارگر,اسامی بازیگران فیلم سینمایی زنبور کارگر,خلاصه داستان فیلم سینمایی زنبور کارگر,معرفی عوامل فیلم سینمایی زنبور کارگر,,

1 روز پیش

بازیگر نقش زهرا در سریال بوتیمار کیست,بیوگرافی ندا کوهی,بیوگرافی بازیگر نقش زهرا در سریال بوتیمار,تحصیلات ندا کوهی,ازدواج ندا کوهی,شروع فعالیت هنری ندا کوهی,بازی ندا کوهی در سریال بوتیمار,معرفی سریال بوتیمار,اسامی بازیگران سریال بوتیمار,خلاصه داستان سریال بوتیمار,سریال بوتیمار چند قسمت است,زمان پخش سریال بوتیمار,ساعت پخش و تکرار سریال بوتیمار,عوامل مجموعه تلویزیونی بوتیمار,مریم بالوی فیلی

1 روز پیش

رنگ‌ها هماهنگی با یکدیگر انتخاب شده و بکار برده شوند. در این مطلب هماهنگی رنگ دیوار و مبلمان با یکدیگر را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1 روز پیش

هر گاه پدر یا مادر بدون رضایت طرف دیگر تصمیم به خروج فرزند از کشور گرفته باشد طرف دیگر می‎تواند با تقدیم دادخواست به دادگاه، مانع از این اقدام شود.

1 روز پیش

اولین عوارض واکسن کرونا,عوراض واکسن کرونا چیست,واکسن کرونا به همه مردم می رسد,معرفی واکسن های کرونا

2 روز پیش

بیشتر...