مجله دلتا |
۱ هفته پیش

استفاده از رنگ سبز در نشیمن رنگ سبز در نشیمن رنگ سبز در دکوراسیو نشیمن مجله دلتا

تمامی طیف‌های رنگ سبز، زیبا و آرام‌بخش هستند. از تمامی تم‌های رنگ سبز می‌توان در یک طراحی داخلی سبز استفاده کرد.
استفاده از رنگ سبز در نشیمن

این روزها استفاده از رنگ‌های مختلف در طراحی داخلی خانه‌ها بسیار مرسوم و محبوب است. یکی از رنگ‌های خوب و کاربردی در کوراسیون منزل و طراحی داخلی، رنگ سبز است. رنگ سبز بهترین گزینه برای فضای خانه بوده که خاصیت آن از گیاهان نشات می‌گیرد و آرامش‌بخش و متعادل‌کننده است. در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی ترفندهای استفاده از رنگ سبز در نشیمن پرداخته می‌شود.

رنگ مبلمان

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از یک طراحی داخلی سبز بهره برد، خرید مبلمان سبز و ترکیب آن با تم قهوه‌ای، طوسی یا سفید است. خوشبختانه رنگ سبز با رنگ‌های بسیاری ست می‌شود و ترکیب جذابی را ایجاد می‌کند که می‌توان به کرم، سفید، قهوه‌ای، طوسی، سرمه‌ای و حتی زرد اشاره کرد.

رنگ سبز در دکوراسیو نشیمن

طراحی مینیمالیستی

اگر از طراحی‌های مینیمالیستی لذت می‌برید، بهترین کار این است که رنگ دیوار را سفید کنید. مبلمانی با تم سبز را انتخاب کنید و از گیاهان سبز نیز در محیط خانه استفاده کنید. همچنین می‌توانید دیوار را سبز کنید و از مبلمان کرم، سفید یا طوسی استفاده کنید. در واقع همه چیز، به رنگ سبز انتخابی شما بستگی دارد.

رنگ کوسن‌ها

در طراحی داخلی سبز همچنین می‌توانید با توجه به طراحی خانه، به رنگ کوسن‌ها نیز دقت کنید که تاثیر بسیار زیادی در حال و هوا و رنگ‌بندی فضای داخلی خواهند داشت. از سوی دیگر باید بگوییم که در استفاده از رنگ سبز در طراحی داخلی خود زیاده‌روی نکنید و سعی کنید تعادل را میان رنگ‌ها رعایت کنید.

رنگ کوسن‌ها در دکوراسیون سبز

رنگ دیوارها

اگر دیوارها را سبز می‌کنید، توجه کنید که تجهیزات سفید بیشتری سازگاری و زیبایی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. البته رنگ سبز یک رنگی است که باید در انتخاب طیف رنگی آن دقت کنید. در واقع هر رنگ سبزی برای اتاق نشیمن مدرن و جذاب نخواهد بود.

رنگ سبز در نشیمن

انتخاب فرش

انتخاب فرش نیز در این طراحی بسیار مهم است. اگر از مبلمان سبز استفاده می‌کنید بهتر است فرش در رنگ‌های خنثی مانند طوسی، کرم یا سفید انتخاب شود. اما اگر انتخاب شما رنگ‌آمیزی دیوارها است، می‌توانید از فرشی با تم رنگی سبز یا طوسی استفاده کنید.

انتخاب فرش در دکوراسیون سبز

رنگ پرده

رنگ پرده نیز در یک دیزاین سبز اهمیت زیادی دارد. برای مثال اگر دیوار سبز است می‌توانید از پرده‌ای در تم طوسی، سفید یا طیف‌های مختلف سبز استفاده کنید. اما اگر تم خانه کاملا سبز است و دیوارها سفید است می‌توانید از پرده‌هایی سبز، سفید یا ترکیبی از سبز و سفید استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبتزیین دیوار خانه با ایده های جذابرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خانه زیبا یکی از خواسته‌های مشترک بین تمام افراد جهان است. اکثر افراد زمان و هزینه زیادی را برای زیباتر کردن فضای خانه صرف می‌کنند.

2 روز پیش

چه رنگی برای دیوار اتاق نشیمن مناسب است؟ رنگی که شما برای رنگ‌‌ آمیزی اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب می‌کنید، باعث حس عالی می‌شود.

2 روز پیش

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

4 روز پیش

با دانستن چند اصل کلیدی در مورد چیدمان متنوع تابلو با طرح ها و سایز‌های متفاوت در دکوراسیون داخلی می‌توانید به جذابیت را به خانه بیافزایید.

5 روز پیش

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

6 روز پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

6 روز پیش

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه سبک مینیمالیسم است. مصالح این سبک نیز شبیه به سبک مدرن هستند. در این سبک از تریینات خبری نیست.

۱ هفته پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

۱ هفته پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

اتاق خواب مکانی برای آسایش و آرامش است؛ به همین سبب رنگ اتاق خواب بسیار حائز اهمیت است تا علاوه‌بر حفظ آرامش، از زیبایی نیز برخوردار باشد.

۱ هفته پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود.

۱ هفته پیش

برای دکور اتاق خواب کوچک از هر فضای خالی استفاده کنید و وسایل خود را در آن‌جا قرار دهید تا اتاق خواب شما را شلوغ جلوه ندهد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ فیروزه ای و مکمل رنگ فیروزه ای ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون منزل بشمار می‌آید. که برای چیدمان می‌توان استفاده کرد.

۱ هفته پیش

بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...