تیتر برتر |
1 ماه پیش

بهترین تفنگ های شکاری سایت تیتربرتر TitreBartar com

بهترین تفنگ های شکاری

تیتربرتر:شما به یکتفنگ شکارینیاز دارید که هر زمان که به آن نیاز دارید کار کند. تصور کنید تفنگ شکاری خرس خود را می گیرید و شلیک نمی کند یا پیچ گیر می کند و نمی توانید دور جدیدی را دوچرخه سواری کنید. همه ما می توانیم تصور کنیم که آن داستان چگونه به پایان می رسد.

هر نوع تفنگ شکاری را که انتخاب می کنید، باید ایمان داشته باشید که هر بار به طور موثر عمل می کند. در غیر این صورت، ممکن است متوجه شوید که نمی خواهید با یک تفنگ غیرقابل اعتماد در زمان نامناسب در جنگل باشید.

1. روگر 10/22

تفنگ های کمی وجود دارند که می توانند ادعا کنند که به اندازهروگر 10/22فروتن، شغل تیراندازی افراد زیادی را آغاز کرده است. این تفنگ با وزن سبک، مناظر ساده و عملکرد نیمه اتوماتیک خود، یک تفنگ شکاری مبتدی عالی برای یادگیری شکار بازی های کوچک یا حتی قوطی های حلبی است.

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های 10/22 قیمت متوسط ​​و هزینه کم مهمات آن است که باعث می‌شود بدون سرمایه‌گذاری هنگفت، پای خود را در شکار قرار دهید. با اتصال ریل پیکاتینی به سوراخ‌های بالای گیرنده، می‌توان اسکوپ را به راحتی نصب کرد. از آنجایی که 10/22 تفنگ بسیار محبوبی است، قطعات زیادی در بازار وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید هر قطعه اسلحه را بدون نیاز به تجربه در زمینه اسلحه سازی ارتقا دهید یا جایگزین کنید.

ممکن است گوزن تروفی را از بین نبرد، اما یادگیری تیراندازی ایمن و داشتن قابلیت اطمینان از آوردن بازی های کوچک می تواند به همان اندازه مهم باشد.

نقاط مثبت

 • سبک وزن
 • مهمات کم هزینه و ارزان
 • آسان برای استفاده
 • طراحی کلاسیک

منفی

 • قدرت محدود
 • مناظر کارخانه برای برخی کاربردها خیلی دقیق نیستند
 • ممکن است به برخی از انواع مهمات حساس باشد

این تفنگ خوب است؟

یافتن تفنگ شکاری مبتدی قطعاً بهتر از Ruger 10/22 دشوار است. حتی برای تیراندازان باتجربه، لذت ساده یک .22 نیمه اتوماتیک همچنان می تواند شادی و لذت را به همراه داشته باشد. با توجه به قیمت و قابلیت تمرین، این یک توصیه عالی برای هر فردی است که از تیراندازی ورزشی لذت می برد.

2. مارلین 336

گفته شده است که هیچ فشنگ بیشتر از اسلحه کلاسیک 0.30-30 در یک تفنگ اهرمی در جنگل های آمریکای شمالی گوزن را از بین نبرده است. از این میان،مارلین 336یکی از محبوب ترین تفنگ های شکار گوزن فروخته شده باقی مانده است.

مارلین 336 یک تفنگ اهرمی است که از یک خشاب لوله 6 دور که در زیر لوله قرار دارد تغذیه می شود. دارای مناظر کلاسیک بوقلمون با مهره برنجی است و برای نصب اضافی یک اسکوپ سوراخ شده و ضربه زده می شود. این مدل در اینجا نشان داده شده است همچنین دارای روکش فولاد ضد زنگ است که آن را در برابر زنگ زدگی و سایر آسیب های خورنده محیط های شکار بسیار مقاوم می کند.

تا آنجا که شکار برس می رود، .30-30 یکی از محبوب ترین تفنگ های شکاری است. این تفنگ که قادر به گرفتن بازی های متوسط ​​از جمله گوزن، گراز و حتی خرس سیاه است، تفنگی توانا برای برخوردهای نزدیک است.

نقاط مثبت

 • ظرفیت دور 6+1
 • حفاری و ضربه زدن برای یک محدوده
 • دست زدن سریع
 • اقدام سریع برای دوچرخه سواری یک دور جدید

منفی

 • محدوده محدود: دور 30-30 به سرعت از 200 یارد گذشته است
 • مناظر نادقیق هستند: برای عکس های سریع عالی هستند، نه برای کار هدف
 • برخی از تیراندازان ممکن است پس زدن را در مقایسه با قدرت متوسط ​​مهمات سنگین بدانند

این تفنگ خوب است؟

این یک تفنگ عالی برای شکار گراز یا هر نوع دیگری از شکار برس از فاصله نزدیک است. در داخل 150 یاردی، این تفنگ قادر است با یک کارتریج به اندازه کافی قدرتمند برای کشتن طیف گسترده ای از حیوانات، شلیک کند. عملکرد مکانیکی آن ساده و مستحکم است و روکش فولادی ضد زنگ نگرانی شما را در مورد زنگ زدگی در محیط های مرطوب یا مرطوب کاهش می دهد.

3. Ruger Mini 14 و Mini 30

Mini-14تفنگی از روگر است که بر اساس یک اکشن کوچک شده M1 Garand یا M14 ساخته شده است. این عمل نیمه اتوماتیک است و از یک مجله جعبه قابل جدا شدن تغذیه می شود.

Mini-14 در چندین کالیبر مانند 0.223 Remington و 0.300 Blackout در دسترس است، در حالی که Mini 30 مشابه در ابعاد 7.62x39 میلی متر در دسترس است. همه این کالیبرها یک چیز مشترک دارند - آنها کالیبرهای متوسط ​​هستند، به این معنی که قدرت کمتری نسبت به اکثر فشنگ های تفنگ "کامل" دارند.

Mini-14 با عمل نیمه اتوماتیک و کالیبرهای متوسط ​​خود، یک "تفنگ مزرعه دار" زیبا می سازد. این سبک وزن است، به خوبی دسته بندی می کند، اندازه مجله نسبتاً بزرگی دارد (قوانین محلی خود را هنگام استفاده از آن برای شکار بررسی کنید)، و قدرت کافی برای از بین بردن حیوانات شکار متوسط ​​و آفات در فواصل متوسط ​​را دارد.

Mini-14 از یک سیستم دید آهنی کلاسیک به سبک نظامی استفاده می کند که بسیاری از کاربران آن را آشنا و غریزی می دانند. همچنین دارای یک پایه اتصال مستقیم به گیرنده و بهبودهایی مانند یک بافر پس زدگی برای کاهش ضربه وارد شده به محدوده است.

نقاط مثبت

 • سبک وزن و به خوبی کنترل می شود
 • نیمه خود کار
 • پس زدگی کم
 • هزینه مهمات نسبتا کم
 • اندازه مجله بزرگ موجود است

منفی

 • دقت متوسط؛ 2-3 MOA معمولی است
 • بهترین در فاصله متوسط
 • خیلی قدرتمند نیست

این تفنگ خوب است؟

Mini-14 و Mini-30 تفنگ های مزرعه ای عالی یا برای استفاده به عنوان یک تفنگ شکاری نیمه خودکار عمومی هستند.کالیبربه بهترین وجه برای فعالیت هایی مانند شکار گراز و ورمنت مناسب است. به طور کلی، آنها تفنگ های خوبی برای افرادی هستند که خواهان کنترل سریع و استفاده از یک تفنگ نیمه خودکار سبک هستند.

4. راگر آمریکایی با دامنه گرداب

روگر امریکنیک تفنگ شکاری مقرون به صرفه برای افرادی است که خواهان کارایی بالا با قیمت مناسب هستند. آمریکایی به دلیل ماشه خوب و دقت بالا، درست خارج از جعبه، تحسین می شود.

این Ruger American خاص یک بسته بسته است که شامل یک محدوده Vortex Crossfire است که قبلاً روی تفنگ نصب شده است. Crossfire یکی دیگر از مواردی است که به دلیل عملکرد خوب با ضمانت مادام العمر شناخته شده است. آنها با هم یک بسته آماده را می سازند که به محض برداشتن آن آماده شروع شکار است.

آمریکایی در هر دو تفنگ شکاری وینچستر .243 و 6.5 کریدمور موجود است. هر دو کالیبر برای گرفتن بازی متوسط ​​بسیار توانا هستند و دارای پس زدن سبک برای تیرانداز هستند. عمل با یک بلوک بستر یکپارچه در انبار ثابت می شود و دقت را تضمین می کند.

برخی از بسته‌های تفنگ ارزان‌تر شامل اسکوپ‌های خارج از برند هستند که همیشه از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و اغلب به سرعت توسط مالک تعویض می‌شوند. Vortex Crossfire موجود در این بسته یک اسکوپ مبتدی با کیفیت بالا از یک برند معتبر است. این دستگاه به صورت کارخانه ای نصب شده و دارای دید سوراخ شده است، به این معنی که تنها به چند عکس نیاز دارد تا آن را به صفر دقیق خود وارد کنید.

نقاط مثبت

 • بسته کامل آماده شکار
 • ماشه تیرانداز قابل تنظیم - 3 تا 5 پوند
 • شامل یک محدوده با کیفیت خوب است
 • اکشن بستر کارخانه و بشکه شناور آزاد
 • ارزش عالی

منفی

 • انتخاب کالیبر محدود
 • تفنگ پایه، تناسب و پایان ممکن است به خوبی تفنگ های گران قیمت نباشد

این تفنگ خوب است؟

یک تفنگ شکاری همه جانبه خوب برای جوینده ارزش که نمی خواهد توانایی خود را برای بودجه خود به خطر بیندازد. اگر به دنبال یک تفنگ شکاری زیر 1000 دلار هستید، به راحتی می توانید این بسته تفنگ را به همراه لوازم جانبی و مهمات اضافی خریداری کنید و همچنان با بودجه کمتری روبرو شوید. برای کسی که می خواهد یک تفنگ شکاری ارزان قیمت داشته باشد و نمی خواهد وقت خود را برای تنظیم آن صرف کند، بسته ای مانند این یک انتخاب ایده آل است.

5. Guide Guide Ruger M77

به طور معمول، "Guide Guide Ruger M77" به تفنگی اطلاق می شود که توسط راهنمای شکار یا ماهیگیری برای محافظت از مشتریان در مناطقی با حیوانات خطرناک حمل می شود و به عنوان پشتیبان برای کشتن سریع یک حیوان بزرگ در صورتی که شکارچی شلیک خود را از دست داد یا نتواند حیوان را به زمین بیاندازد. بلافاصله. مستقیما.

طبیعتاً یک تفنگ راهنما باید یک تفنگ بدون شکست با فشنگ قدرتمند و هدف گیری سریع باشد. اسلحه راهنمای Ruger M77 تمامی این قابلیت ها را فراهم می کند. با شلیک کارتریج قدرتمند .375 Ruger قدرت کافی برای کشتن سریع حیوانات بزرگ و خطرناک را دارد.

برای هدف گیری سریع و قابل اعتماد، تفنگ دارای دوربین ثابت آهنی است. علاوه بر این، دارای پایه‌های اسکوپ است که برای دقت و قابلیت اطمینان مستقیماً در گیرنده ماشینکاری شده است. بشکه رزوه ای است و با ترمز دهانه شعاعی برای کاهش قابل توجه پس زدگی و وزن بشکه برای کاهش مقداری پس زدن بدون سر و صدای ترمز دهانه ارسال می شود.

استوک یک چوب لمینت جذاب اما مقاوم در برابر آب و هوا است که مانند چوب استاندارد تاب نمی‌خورد یا در اثر رطوبت متورم نمی‌شود. این تفنگ از فولاد ضد زنگ مات ساخته شده است که نه زنگ می‌زند و نه تابش خیره کننده در آفتاب ایجاد می‌کند. مشابه اکشن کلاسیک Mauser، M77 از یک پنجه گیر بزرگ برای تغذیه گرد کنترل شده قابل اعتماد استفاده می کند. با تمام این ویژگی ها، در هیچ شرایطی نگران دوام یا قابلیت اطمینان تفنگ نخواهید بود.

نقاط مثبت

 • کارتریج قدرتمند
 • مناظر آهنی ثابت
 • ترمز پوزه و استوک بالشتک برای کاهش پس زدگی
 • پوشش جذاب و مقاوم در برابر آب و هوا
 • اقدام بسیار قابل اعتماد

منفی

 • پس زدن سنگین، نه برای تیرانداز بی تجربه
 • ظرفیت مجله محدود
 • مهمات می تواند گران باشد و یافتن آن در فروشگاه ها دشوار است

این تفنگ خوب است؟

هر نوع شکار شکار بزرگ مخصوصاً در فواصل نزدیک. به عنوان مثال، می تواند یک تفنگ عالی برای شکار گوزن باشد. این قدرت ممکن است برای حیوانات شکار متوسط ​​کمی زیاد باشد، اما واقعاً بر روی حیواناتی مانند گوزن، گوزن، خرس و سایر حیواناتی که یک شکارچی یا راهنما می خواهد به سرعت آنها را رها کند، می درخشد.

​​​​​​​نویسنده: فرید نادری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

 آن هاتاوی بازیگر و خواننده آمریکایی است که با بازی درخشان خود توانسته مخاطب زیادی را به خود جذب کند. 

6 ساعت پیش

آیا لیمو می تواند به کاهش وزن کمک کند؟

6 ساعت پیش

در اولین نمایشگاه مجازی کتاب ۱۸ هزار و ۴۸۴ مرسوله حاوی کتاب از سوی ناشران توسط پست استان دریافت و به مقاصد مختلف در سطح کشور ارسال شد.

13 ساعت پیش

داستان و اسامی بازیگران سریال نوار زرد 2, زندگینامه فاطیما بهارمست, فیلم شناسی فاطیما بهارمست

16 ساعت پیش

زردچوبه برای پوست روشن – 6 درمان خانگی فوق العاده!

16 ساعت پیش

داستان فصل چهارم از سرنوشت, بازیگران فصل چهارم از سرنوشت, بیوگرافی کامل کیسان دیباج, همسر کیسان دیباج

16 ساعت پیش

کِیت الیزابت وینسْلِت بازیگر آمریکایی است که علاوه بر بازیگری در حرفه خوانندگی نیز فعالیت می کند و از سراسر دنیا مخاطب دارد.

16 ساعت پیش

 جنیفر شریدر لارنس از جمله بازیگران جوان آمریکایی است که با بازی های درخشانش توانسته مخاطبین زیادی به خود جذب کند.

16 ساعت پیش

داستان فصل چهارم از سرنوشت, بیوگرافی دارا حیایی پسر امین حیایی, بازیگر نقش هاشم در سریال از سرنوشت

17 ساعت پیش

شارلیز ترون با بازی های درخشان خود توانسته مخاطب زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کند.

17 ساعت پیش

یکی از شرایطی که هنگام طلاق در خصوص زنان مقرر شده است، پاک بودن زن است. امروز به طلاق در دوران عادت ماهانه می‌پردازیم.

17 ساعت پیش

خلاصه داستان گیلدخت, بازیگران سریال گیلدخت, فعالیت‌های هنری سارا والیانی, سارا والیانی

17 ساعت پیش

اکثر آسیب‌های کمر در اثر کشیدگی عضلات، رباط‌ها و تاندون‌های پشتیبان ستون فقرات رخ می‌دهند.

17 ساعت پیش

شیلین دایان وودلی از جمله بازیگران جوان آمریکایی است که با بازی های درخشان خود توانسته جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان ایجاد کند.

17 ساعت پیش

روغن های ضروری چگونه برای کاهش چین و چروک کار می کنند؟

17 ساعت پیش

بیشتر...