مجله دلتا |
6 روز پیش

میز تلویزیون در دکوراسیون منزل میز تلویزیون در دکوراسیون مجله دلتا

میز تلویزیون یکی از مهم‌ترین وسایل دکوری در اتاق نشیمن محسوب می‌شود که حول محور آن چیدمان را انجام می‌دهیم.
میز تلویزیون در دکوراسیون منزل

یکی از عناصر پرطرف‌داری که ظاهر دکوراسیون شما را بسیار تغییر می‌دهد، میز تلویزیون است. میزهای تلویزیون را می‌توانید بر اساس سبک دکوراسیون و بخصوص مبلمان خود انتخاب کنید. به طور کلی چون محل قرارگیری تلویزیون در نشیمن خصوصی است بنابراین باید میز تلویزیون خود را مناسب با سبک مبلمان‌تان انتخاب کنید. بامجله دلتاهمراه باشید تا انواع میز تلویزیوندر دکوراسیون منزل را بررسی کنیم.

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن نسبت به سایر میزها در دکوراسیون‌های امروزی طرفداران بیشتری دارد. توجه داشته باشید کهمیز تلویزیونشما باید هماهنگ با مبلمان شما انتخاب شود. این هماهنگی می‌تواند در غالب رنگ، جنس و… با مبلمان شما باشد. ویژگی مهمی که در مورد بهترین مدل میزهای تلویزیون وجود دارد، تنوع زیاد در طرح و مدل آن‌هاست.

میز تلویزیون در دکوراسیون

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شما است. می‌توانید میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان خود انتخاب کنید. در این‌صورت هماهنگی خاصی را در فضای دکوراسیون خود ایجاد می‌کنید. میز تلویزیون ام دی اف هم همانند میزهای چوبی، محبوبیت چشمگیری در بازار دارد.

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک بهترین گزینه برای دکوراسیون‌های به سبک کلاسیک و یا لوکس است. این میزها بر خلاف میز تلویزیون مدرن می‌تواند از هر جنسی باشد. این میزها غالبا چوبی بوده و طرح و نقش‌های خاصی در بدنه خود دارند که به خوبی با سبک کلاسیک دکوراسیون شما هماهنگ می‌شوند.

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون ال سی دی

نکته‌ای که در انتخاب مدل میز تلویزیون ال سی دی باید بدانید، سادگی در طراحی آن است. فراموش نکنید که در این مورد، موضوع مهم خود تلویزیون و لذت بردن از تماشای آن است. بنابراین وجود هر وسیله اضافی در اطراف آن باعث شلوغی بی‌جا و عدم تمرکز بر دیدن برنامه مورد نظر شما خواهد شد.

میز تلویزیون ال سی دی

میز تلویزیون دیواری

اگر فضای زندگی شما کوچک است بهترین گزینه برای دکوراسیون شما انتخاب میز تلویزیون دیواری است. این میزها که از جمله میزهای کم‌جا است می‌تواند بجای اشغال سطح کف شما، فضای دیوار را اشغال کند. بنابراین در انتخاب میز تلویزیون خود ابعاد فضایی را در نظر بگیرید. این مدل میزهای تلویزیون می‌توانند در دسته میزهای مدرن نیز قرار بگیرند و بیش‌تر برای دکوراسیون مدرن و امروزی استفاده می‌شوند.

میز تلویزیون دیواری

پیشنهاد مطالعه:مطلببایدها و نبایدهای چیدمان صحیح وسایل خانهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

1 روز پیش

استفاده هوشمندانه از فضا برای نگهداری وسایل، یکی از ترفندهای چیدمان خانه کوچک است. در خانه بگردید وسطوح فراموش شده‌ دیوار را کشف کنید.

2 روز پیش

با دانستن چند اصل کلیدی در مورد چیدمان متنوع تابلو با طرح ها و سایز‌های متفاوت در دکوراسیون داخلی می‌توانید به جذابیت را به خانه بیافزایید.

2 روز پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

3 روز پیش

فرش مناسب فضای کوچک برای دکوراسیون خانه بسیار مهم است زیرا با کوچک شدن آپارتمان‌ها برای انتخاب فرش مناسب فضای کوچک باید به نکاتی توجه کرد.

3 روز پیش

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه سبک مینیمالیسم است. مصالح این سبک نیز شبیه به سبک مدرن هستند. در این سبک از تریینات خبری نیست.

4 روز پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

5 روز پیش

در صورتی که فضاهای پرت در دکوراسیون منزل خود دارید می‌توانید با ساخت یک میز سفارشی کوچک از آن به عنوان فضای کار استفاده کنید.

5 روز پیش

اتاق خواب مکانی برای آسایش و آرامش است؛ به همین سبب رنگ اتاق خواب بسیار حائز اهمیت است تا علاوه‌بر حفظ آرامش، از زیبایی نیز برخوردار باشد.

5 روز پیش

تفاوتی ندارد که خانه شما به چه اندازه کوچک باشد، با برخی ایده های ساده می توان فضای دلگیر را از بین برد و به دکوراسیون خانه دلباز رسید.

۱ هفته پیش

رنگ سبز گزینه‌ای برای فضای خانه بوده که خاصیت آن از گیاهان نشات می‌گیرد. در این مطلب ترفندهای استفاده از رنگ سبز در نشیمن گفته می‌شود.

۱ هفته پیش

برای دکور اتاق خواب کوچک از هر فضای خالی استفاده کنید و وسایل خود را در آن‌جا قرار دهید تا اتاق خواب شما را شلوغ جلوه ندهد.

۱ هفته پیش

بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بهترین روش برای تغییر در حس و حال فضای آشپزخانه‌هایی که دکوراسیون داخلی آن‌ها با رنگ خنثی و سفید است، تغییر در ترکیب رنگ آشپزخانه است.

۱ هفته پیش

دکوراسیون ورودی حائز اهمیت است، زیرا در ابتدا همه آن را میبینند و به آن توجه می‌کنند پس برای طراحی و چیدمان ورودی نیازمنده ایده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...