مجله دلتا |
1 ماه پیش

مدل های فرش در دکوراسیون خانه فرش در دکور خانه مدل های فرش در چیدمان خانه مجله دلتا

فرش می‌تواند به عنوان عنصری که در خانه اکثر ایرانی‌ها نقش پررنگی دارد موضوعی جذاب باشد، چراکه به نوعی نماینده هویت ایرانی در خانه‌های ماست.
مدل‌ های فرش در دکوراسیون خانه

ما همیشه به دنبال راه‌های ساده برای ایجاد تغییرهای بزرگ در چیدمان خانه هستیم. اگر بتوان با اضافه کردن یک وسیله تغییر بزرگی در خانه ایجاد کرد، آن وسیله قطعا می‌تواند فرش باشد. مناسب‌ترین فرش برای بخش نشیمن و پذیرایی فرشی است که ترکیبی از رنگ‌های غالب خانه شما را داشته باشد. در این مطلب ازمجله دلتابه معرفیمدل‌ های فرش در دکوراسیون خانهمی‌پردازیم.

با انتخاب فرش آبی فضای ساحلی ایجاد کنید

با خرید یک فرش جدید و چند وسیله جانبی می‌توانید فضای ساحلی را در خانه خود ایجاد کنید. یک فرش با ترکیبی از رنگ آبی دریا و رنگ‌های خنثی مثل بژ، خاکستری یا سفید انتخاب کنید. فرش‌های راه راه یا آن‌هایی که طرح گل و گیاه دارند هم می‌توانند برای این کار مناسب باشند.

مدل‌ های فرش در دکوراسیون خانه

با قالیچه‌های صورتی رنگ سبک خانه را تغییر دهید

اگر سبک بوهو ار دوست دارید و نمی‌خواهید که دیوارهای خانه را صورتی کنید، انتخاب قالیچه‌های رنگی رای می‌تواند بسیار مفید باشد. رنگ‌های روشن وقتی روی زمین باشند به چشم زیباترند و به خانه رنگ زیبایی می‌دهند. با این تغییر جزئی می‌توانید فضای داخلی خانه خود را شاداب کنید.

مدل‌ های فرش در دکوراسیون خانه

از فرش‌های طبیعی استفاده کنید

فرش‌هایی که اصطلاحا به آن‌ها mineral rug می‌گویند، می‌تواند جلوه فوق‌العاده‌ای به هر خانه دهد. شما حتی می‌توانید رنگ دکوراسیون خانه خود را کاملا به این رنگ درآورید. با خرید این فرش‌ها که این روزها بسیار باب شده‌اند، جلوه فوق العاده‌ای به خانه خود بدهید.

فرش‌ های طبیعی

با قالیچه‌ها حال و هوای خانه خود را عوض کنید

آیا می‌خواهید بدون استفاده از قلم رنگ به خانه‌ای که اجاره کرده‌اید رنگ دهید؟ یکی از مدل‌‌های فرش در دکوراسیون خانه قالیچه‌های رنگی بوده که در کنار کاناپه رنگی ترکیب فوق العاده‌ای به خانه شما می‌دهد. با ایجاد این تغییر ساده، خانه شما از سادگی و یکرنگی بیرون می‌آید.

فرش در دکور خانه

ترکیب فرش سنتی با سبک مدرن

یک مدل چیدمان می‌تواند در طول زمان خسته کننده شود. اگر می‌خواهید خانه خود را طوری بچینید که هیچ موقع از مد نیفتد، به آن حال و هوای مدرن دهید، حتی اگرچیدمان خانهشما سنتی باشد. ایجاد یک تفاوت جزئی در سبک غالب خانه اضافه کردن اشیای سنتی به سبک مدرن یا بالعکس فضای جالبی به خانه شما می‌بخشد. ایده تلفیق طرح‌های مدرن با رنگ‌های سنتی هم می‌تواند جالب باشد.

ترکیب فرش سنتی با سبک مدرن

دکوراسیون سیاه و سفید خانه شما را منحصربه‌فرد می‌کند

انتخاب فرش سیاه و سفید همه را غافلگیر می‌کند. اگر می‌خواهید خانه خود را منحصربه‌فرد کنید، از رنگ سیاه که البته استفاده از آن جسارت می‌خواهد استفاده کنید. رنگ سیاه مخصوصا درسبک روستیکرنگ خنثی به‌حساب می‌آید.

دکوراسیون سیاه و سفید

پیشنهاد مطالعه:مطلبمهم‌ترین نکات در مورد چیدمان آشپزخانه که باید بدانید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اکنون خانه‌های ویلایی به منازل آپارتمانی تبدیل شده و از خانه‌های بزرگ دیگر خبری نیست. این مطلب به بیان نکات چیدمان خانه کوچک می‌پردازد.

5 ساعت پیش

آشپزخانه جزیره، سبکی از چیدمان آشپزخانه است. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به معرفی آشپزخانه جزیره و انواع آن می‌پردازیم. 

دیروز

در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات درباره ست کردن فرش و مبل می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا زیبایی را به خانه ببرید.

دیروز

آینه‎‌ از جمله جذاب‌‎ترین لوازم تزئینی است که می‌تواند زیبایی دکوراسیون را افزایش دهد. این مطلب به بررسی نکات آینه کاری منزل می‌پردازیم. 

پریروز

تزیین دیوار اتاق پذیرایی یکی از معضلاتی است که اکثر افراد از آن گلایه می‌کنند. این مطلب ایده‌های طراحی دیوار اتاق پذیرایی را معرفی می‌کند.

پریروز

شما نمی‌توانید اتاق خواب را به هر رنگ و الگویی که دوست دارید، درآورید. در این مطلب به بیان نکات انتخاب رنگ اتاق خواب می‌پردازیم.

پریروز

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

3 روز پیش

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

4 روز پیش

بعضی از افراد استعداد ذاتی خاصی در ست کردن وسایل خانه و تزیین آن دارند. اگر شما از این دسته افراد نیستید، ناامید نشوید.با ما همراه باشید.

5 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

5 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

6 روز پیش

آینه‌های دکوراتیو یک نیاز برای طراحی فضای داخلی هستند، اگر می‌خواهید با انواع مدل آینه‌ های تزیینی در دکوراسیون آشنا شوید با ما همراه باشید.

6 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

۱ هفته پیش

پرده‌های شید این روزها جای خود را در دکوراسیون منازل باز کرده‌اند و به‌عنوان پرده‌ لوکس برای اتاق نشیمن محسوب می‌شوند.

۱ هفته پیش

بیشتر...