مجله دلتا |
4 روز پیش

وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب اصول مهم دکور اتاق خواب

آیا می‌دانید که بعضی از وسایل را نباید در اتاق خواب خود نگه دارید؟ برخی از ممنوعیت‌ها در دکوراسیون وجود دارند که شاید حتی آن‌ها را نشنیده باشید.
وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است. بنابراین آنچه در دکوراسیون آن اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامش‌بخش است.در این مطلب ازمجله اینترنتیدلتا به معرفیوسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خوابمی‌پردازیم.

وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

اگر می‌خواهید شب راحت بخوابید و صبح با آرامش بیشتری بیدار شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هرگز لوازم غیر ضروری را وارد اتاق خواب نکنید.

وسایلی که گوشه‌های مربعی و تیز دارند

یکی از وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب استفاده از وسایلی است که گوشه و کنارهای تیز دارند. برای جذب انرژی مثبت در اتاق خواب این وسایل را حذف کنید. در اتاق بهتر است از گلدان‌ها، جعبه‌ها، میزهای دایره‌ای و گرد استفاده کنید. لبه‌های تیز و مربعی آزاردهنده هستند.

وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

گل خشک ازوسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

گل خشک و گیاهان مصنوعی اولین چیزهایی هستند که شما باید آن‌‌ها را از اتاق خواب دور کنید. بهتر است بدانید که این وسایل گرد و غبار را به خود جذب می‌کنند و باعث ایجاد انرژی منفی می‌شوند.

وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

رنگ‌های تند و زننده

رنگ در اتاق خواب اهمیت ویژه‌ای دارد. استفاده از رنگ‌هایی مانند نارنجی، قرمز و زرد در دکوراسیون اتاق خواب آرامش را از بین می‌برد. بنابراین از رنگ‌های آرامش‌بخش در دکور اتاق خواب استفاده کنید.

وسایل قدیمی و بدون استفاده ازوسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

در چیدمان اتاق خواب بهتر است وسایل بی‌استفاده و قدیمی را از اتاق خارج کنید تا یک اتاق خلوت و سرشار از آرامش و انرژی مثبت داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم به جای نگهداری وسایل کهنه و بدون کاربرد از گیاهان آپارتمانی زیبا در اتاق خواب خود استفاده کنید.

وسایل قدیمی و بدون استفاده

تلویزیون

تلوزیون‌ها شب‌ها از خود اشعه‌هایی تابش می‌کنند که برای خواب شبانه مضر است. اگر شما نمی‌توانید آن‌ها را از اتاق خواب خود بیرون کنید، لطفا یک کوارتز (سنگ چینی) در کنار آن قرار دهید زیرا این سنگ قدرت جذب این امواج را دارد.

آینه‌ها ازوسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

آینه‌ها انرژی را منعکس می‌کنند. بنابراین انرژی بین بدن شما و آینه در طول شب جابه‌جا می‌شود. در نتیجه اثر آن دوبرابر می‌شود. بهتر است آینه را به اتاق دیگری منتقل کنید. برای اینکه چیدمان زیباتری داشته باشید به مطلببا پوست تخم مرغ دکوری شیک بسازید +ویدیوسر بزنید.

آینه‌ها از وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

وسایل دکوری که یادآور خاطرات بد هستند

همانطور که می‌دانید، دیدن برخی از اشیا و شنیدن برخی از موسیقی‌ها، در ذهن ما خاطرات غم‌انگیز و آزاردهنده‌ای را یادآوری می‌کنند. پس با توجه به این موضوع، در اتاق خواب خود چنین وسایل و اشیائی را قرار ندهید.

حیوان خانگی در اتاق خواب ممنوع

وجود حیوان خانگی در اتاق خواب باعث می‌شود که اتاق و تخت شما از نظر بهداشتی سالم نباشد. همچنین حضور این حیوانات در اتاق خواب فرد را از خواب راحت و آروم محروم می‌کند.

وسایل الکترونیکی مثل موبایل و کامپیوتر ازوسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب جای آرامش است و مکانی که برای آرامش گرفتن است نباید در آن وسایل الکترونیکی وجود داشته باشد. امواج موبایل برای سلامتی مضر است و علاوه بر آن کار کردن با موبایل و لپ‌تاپ در اتاق خواب و در شب باعث آسیب دیدن چشم و بدخوابی می‌شود.

وسایل الکترونیکی مثل موبایل و کامپیوتر از وسایل ممنوعه در چیدمان اتاق خواب

پیشنهاد مطالعه:مطلبتنها با یک بادکنک گلدان دکوری بسازید +ویدیورا بخوانید.#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...