مجله دلتا |
1 ماه پیش

اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب چیدمان مناسب اتاق خواب مجله دلتا

برای این که در شب تمام خستگی‌های روز گذشته را رفع کرده و انرژی کافی برای شروع روز جدید کسب کنید، به اتاق خوابی نیاز خواهید داشت که بدون اشتباه طراحی شده باشد.
اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب به شکلی بی نقص و کامل کار ساده‌ای نیست و به همین دلیل اشتباهاتی در طراحی آن رخ می‌دهد. برای این که مرتکب این اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب نشویم با این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید.

انتخاب تخت خواب نامناسب

ما انسان‌ها یک سوم از زندگی خود را در خواب سپری می‌کنیم. اگر این زمان را بر روی تختی راحت و سالم بگذرانید، حال روحی شما در طول روز تحت تاثیرات مثبت قرار خواهد گرفت. بهتر است تخت خواب را به عنوان عنصر اصلی طراحی اتاق خواب در نظر بگیرید. همچنین با انتخاب تخت خوابی راحت و پوشاندن آن با روتختی زیبا و ظریف می‌توانید به اتاق خوابی فوق العاده دست پیدا کنید.

انتخاب تخت خواب نامناسب

نامرتب بودن فضای اتاق خواب

اگر کمد و کشوهای موجود دراتاق خواببرای نگه داری از لباس‌ها و لوازم شخصی شما کافی نباشند، ظاهر اتاق خواب شما نامنظم خواهد بود. بنابراین باید طراحی اتاق را به‌گونه‌ای انجام دهید که فضای کافی برای جاسازی اشیاء داشته باشید. در این‌صورت اتاق خوابی زیبا، ظریف و شیک که همیشه مرتب و منظم است، خواهید داشت.

دکوراسیون اتاق خواب

بهم ریختگی فرش های کوچک

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است. از آنجا که فرش‌های کوچک، مرتب از جای خود تکان می‌خورند در نتیجه ظاهری نامرتب در اتاق خواب ایجاد خواهند کرد. استفاده از یک فرش بزرگ و لطیف، اتاق خواب شما را به مکانی ظریف و زیبا تبدیل خواهد کرد.

چیدمان مناسب اتاق خواب

استفاده از تابلوها و قاب عکس‌های متعدد

زمانی که اتاق خواب به شکلی ساده و مینیمال طراحی شود، باعث می شود تا حال روحی بهتری را در آن تجربه کنید. اتاق هایی که با تابلوها و قاب عکس‌های متعدد تزئین شده‌اند، فضایی بهم ریخته ایجاد می‌کنند. اتاق خوابی که به شکلی ساده و تنها با یک تابلو دکوراسیون شده باشد، باعث آرامش روحی و روانی شما خواهد شد.

استفاده از تابلوها و قاب عکس‌های متعدد

پیشنهاد مطالعه:مطلبنکات استفاده از آینه در دکوراسیون داخلیرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کدام چیدمان مبلمان برای فضای نشیمن شما بهتر است؟ در این مطلب از مجله دلتا بهترین روش‌های چیدمان مبلمان در دکوراسیون معرفی می‌شود.

3 روز پیش

چیدمان پذیرایی باید پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان خانه باشد. در این مطلب از مجله دلتا به روش‌ های چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته می‌شود. 

3 روز پیش

آیا می‌خواهید یک اتاق بزرگ را بدون انجام هیچ کاری به دو قسمت مجزا تقسیم کنید؟ در این مطلب ترفندهایی برای جدا کردن فضای اتاق ارائه می‌شود.

3 روز پیش

افرادی که خانه‌هایی کوچک دارند، از هر سانتی متر فضا بیشترین استفاده را می‌کنند. در این مطلب به ایده‌هایی چیدمان در اتاق کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

استفاده از رنگ‌های خنثی روشی عالی برای ست کردن فرش و پرده است. با کاربرد رنگ‌های بژ، مشکی، قهوه‌ای یا سفید همیشه خیالتان راحت خواهد بود.

4 روز پیش

ترکيب رنگی زيبا و متناسب يکی از عواملی است که به زيبايی منزل شما می‌افزايد. در این مطلب ایده‌هایی برای ترکیب رنگ در خانه شما ارائه می‌شود.

5 روز پیش

در آشپزخانه کوچک با کمبود فضا مواجه هستید، اما می‌توانید فضا را بزرگ جلوه دهید. در این مطلب نکات چیدمان در آشپزخانه کوچک ارائه می‌شود.

5 روز پیش

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند.

6 روز پیش

طرح‌های مدرن و فانتزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قالیچه اتاق خواب است. در این مطلب نکاتی برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب ارائه می‌شود.

6 روز پیش

آیا با نصب پرده در خانه و ایده‌های خلاقانه نصب آن‌ آشنایی دارید؟ به دلیل تنوع بالا هیچ نگرانی در مورد انتخاب مدل پرده مناسب وجود ندارد.

۱ هفته پیش

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است. چه‌بهتر که قلب خانه‌تان رنگی باشد که می‌پسندید. این مطلب به معرفی رنگ های مناسب آشپزخانه می‌پردازد.

۱ هفته پیش

بعد از اینکه با چند بار جابه جا کردن و چیدمان مناسب جای ایدهآل مبل را پیدا کردید، وقت آن رسیده که برای تزیین دیوار پشت مبل تصمیم بگیرید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک برای بسیاری از ما به چالشی بزرگ تبدیل شده است. افراد به این فکر می‌کنند که چطور خانه‌ کوچک‌ خود را زیباتر کنند.

۱ هفته پیش

دیوار یکی از مهم‌ترین عنصرهای یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

۱ هفته پیش

انتخاب و خرید فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به اصول چیدمان فرش در اتاق می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...