مجله دلتا |
3 روز پیش

تزیین دیوار پشت تختخواب تزیین دیوار اتاق خواب تزیین دکوراسیون تاق خواب مجله دلتا

شما می‌توانید با ایجاد تغییر در دیوار پشت تخت خواب خود بر زیبایی دکوراسیون آن تاثیر گذار باشید.
تزیین دیوار پشت تختخواب

تختخواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما می‌توانید تختخواب‌ها را متناسب با دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود تزیین کنید. در این مطلب ازمجله دلتابه بیان ایده‌هایی برایتزیین دیوار پشت تختخوابپرداخته می‌شود.

کاشی‌های نقش برجسته برای تزیین دیوار پشت تختخواب

شما می‌توانید از کاشی‌های نقش برجسته و جذاب برای دیوار اتاق استفاده کنید. و بعد یک روتختی هماهنگ با آن خریداری کنید. در این صورت چهره تخت خواب شما بسیار زیبا می‌شود.

تزیین دیوار پشت تختخواب

استفاده از کاغذ دیواری‌های زیبا

استفاده از کاغذ دیواری‌های جذاب و منحصربه‌فرد برای تزیین دیوار پشت تختخواب خود را فراموش نکنید. این ایده می‌تواند دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما را زیباتر کند و هم تختخواب جلوه جذاب‌تری پیدا می‌کند.

تزیین دیوار پشت تختخواب

استفاده از رنگ‌های جذاب

اگر شما روحیه هنرمندانه دارید. از طرح‌ها و نقش‌های هنری و زیبا به همراه رنگ‌های جذاب و شاد و همچنین سبک‌های هنری دیگر در دیوار پشت تخت خواب خود می‌توانید استفاده کنید و یک فضای هنرمندانه و جذاب دراتاق خوابخود داشته باشید.

استفاده از رنگ‌ های جذاب

استفاده از رنگ‌های خاص مثل مشکی

شما می‌توانید دیوار پشت تختخواب خود را یکدست مشکی رنگ کنید و خود تختخواب را با روتختی سفید و یا کوسن‌های سفید و مشکی تزیین کنید. حتی می‌توانید یک تابلو با نوشته‌های هنری سفید و یا یک نقاشی خط با نوشته‌های سفید روی دیوار نصب کنید.

رنگ های جذاب در دکور اتاق خواب

آباژور و تابلو برای دیوار پشت تخت خواب استفاده کنید

اگر شما دوست دارید دیوار پشت تختخواب شما چشمگیرتر باشد از آباژورهای زیبا و جذاب دیواری را روی آن قرار دهید. استفاده از یک آینه شیک و یا تابلوی جذاب ایده بسیار خوبی است.

اگر بهسبک روستیکعلاقه‌مند هستید می‌توانید یک قاب چوبی زیبا برای پشت تختخواب خود استفاده کنید. حتی می‌توانید این قاب ها را خودتان بسازید. و یا به نجاری سفارش دهید. خوبی این قاب‌های چوبی این است که با سلیقه خودتان آماده می‌شود و احساس جذاب و خوبی را برای چیدمان اتاق خواب شما ما به ارمغان می‌آورد.

آباژور و تابلو برای دیوار اتاق خواب

پیشنهاد مطالعه:مطلبایده‌های موثر برای افزایش طول عمر کاغذ دیواریرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بهتر است قبل از هر اقدامی برای تغییر مبلمان انواع پارچه‌های رومبلی را بشناسید. این مطلب به نکات انتخاب پارچه برای مبلمان استیل می‌پردازد.

2 روز پیش

برای شما مهم نیست که چه چیزی در اتاق خواب قرار دهید؟ در این مطلب از مجله دلتا به معرفی وسایل ممنوعه در اتاق خواب می‌پردازیم.

2 روز پیش

نگهداری از کاغذ دیواری نکته بسیار مهمی است. با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا به بیان نکات نگهداری از کاغذ دیواری بپردازیم.

3 روز پیش

فرش‌ های گرد در دکوراسیون داخلی ظاهری جذاب و فریبنده دارند و شما به آن‌ها با هر الگو و طرحی که دارند علاقه‌مند می‌شوید.

4 روز پیش

آشپزخانه را می‌توان یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک خانه نامید. در این مطالب از مجله دلتا به بیان روش‌ های بزرگنمایی آشپزخانه کوچک پرداخته می‌شود.

4 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم گام‌هایی ارزان، سرگرم کننده و شگفت انگیز برای اضافه کردن رنگ طلایی در دکوراسیون منزل برداریم.

4 روز پیش

اتاق پذیرایی مهم‌ترین بخش منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون پذیرایی منزل می‌پردازیم.

5 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا نکات چیدن خانه کوچک را بیان می‌کنیم تا بدانید که فضاهای کوچک بهترین فضا برای زندگی هستند.

5 روز پیش

اگر به دنبال چند مدل لوستر مدرن هستید همراه ما باشید. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی لوسترهای مدرن در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

ممکن است بخواهید تغییرات بزرگ و کوچکی را در چیدمان منزل خود انجام دهید. در این مطلب به بیان نکات تغییر دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

اتاق خواب جزو بخش‌هایی است که دکوراسیون آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این مطلب به معرفی انتخاب روتختی مناسب برای اتاق‌ خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

استفاده از وسایل دکوری در تزیین دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی دارد و بهترین چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون داخلی در این زمینه مفید است.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا رایج‌ترین اشتباهاتی که افراد هنگام انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل خود مرتکب می‌شوند را با شما ‌به‌اشتراک می‌گذاریم.

۱ هفته پیش

ممکن است به فرش‌هایی با پرز بلند نیز برخورد کرده باشید .در این مطلب از مجله دلتا به معرفی فرش پرز بلند در دکوراسیون می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

یک مدل فرش آشپزخانه مناسب سبک خود را انتخاب کنید و نمای جدیدی به فضای خود ببخشید. در این مطلب بهترین مدل فرش آشپزخانه را معرفی می‌کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...