مجله دلتا |
1 ماه پیش

دیوار آجری در فضای داخلی تزیین دیوار اتاق خواب پذیرایی درب ورودی چوب مجله دلتا

هیچ چیزی در دکوراسیون داخلی خانه مانند دیوار آجری دلپذیر و گرم کننده نیست. گرمی و نمای روستیک آجر یکی از بهترین گزینه‌ها برای پوشش و تزئین دیوار است.
ددیوار آجری در فضای داخلی

دیوار آجری در منزل، یکی از صمیمی ترین مصالح ساختمانی می‌باشد که حضور آن در دکوراسیون داخلی علاوه بر منحصر به فرد کردن آن حالت صمیمی و ساده ای به آن می‌بخشد. به همین منظور امروز درمجله دلتامی خواهیم کاربرددیوار آجری در فضای داخلی را با شما در میان بگذاریم.

دیوار آجری در ورودی و راهرو

در دکوراسیون این خانه با طراحی بسیار زیبا و متفاوت دیوار راهروی ورودی مواجه هستیم. برای طراحی این دیوار آجری، ازچیدمان قاب عکسو همچنین چراغ دیواری استفاده شده است. طراحی سقف این راهرو هم بی نظیر و متفاوت است و برای تزئین آن از کلاف نخ‌های رنگی استفاده شده است و ظاهر این فضا را بیش از پیش منحصر به فرد کرده است.

درب ورودی

دیوار آجری در دکوراسیون نشیمن

همان طور در تصویر می‌بینید در دکوراسیون داخلی این نشیمن برای تزئین دیوار پشت تلویزیون، از آجر استفاده شده است. دیوار آجری در منزل ظاهری صمیمی‌تر و با اصالت به این دکوراسیون مدرن بخشیده است. تلفیق رنگ گرم آجر با رنگ سرد مبلمان توانسته است به سادگی تعادل را در فضای این دکوراسیون برقرار کند.

پذیرایی

دکوراسیون آشپزخانه با دیوار آجری

شاید انتخاب آجر به دلیل نظافت سخت، برای فضایی مانند آشپزخانه کمی دور از ذهن به نظر برسد، اما با کمی زیرکی می‌توانید از آن برای فضاهایی مانند دیوار ورودی آشپزخانه و یا اطراف کابینت‌های دور از گاز و سینک استفاده کنید و ظاهری صمیمی با دیوار آجری به دکوراسیون آشپزخانه خود ببخشید.

تزیین دیوار

دیوار آجری در اتاق غذاخوری

یکی از زیباترین کاربرد‌های آجر، در دکوراسیون سنتی است. استفاده از دیوار آجری در دکوراسیون داخلی نه تنها برای دکوراسیون سبک‌های سنتی بلکه برای انواع سبک مینیمال و مدرن نیز استفاده می‌شود، که شما بسته به نوع سلیقه و سبک خانه خود یا محیط کار خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

پذیرایی

دکوراسیون اتاق خواب با دیوار آجری

سرویس خواب از ضروریات جدایی ناپذیر یک اتاق خواب است. باید در انتخاب سرویس خواب، به تمام نکات، مخصوصا رنگ و طرح دیوارهای اتاق خواب توجه زیادی داشت. تلفیق دیوار آجری با سرویس تخت و روتختی‌های کرم قهوه‌ای فضای گرم و دلچسبی را به وجود می آورد.

اتاق خواب

ترکیب دیوار آجری با چوب در دکوراسیون داخلی

یکی از متریال‌هایی که می‌توان به راحتی در کنار آجر قرار داد، چوب است. چوب و دیوار آجری در منزل در کنار هم هماهنگی بسیار زیادی دارند و جلوه خاصی به محیط می‌بخشند. برای ترکیب این دو متریال می‌توانید یکی از دیوارها را به عنوان دیوار آجری انتخاب کنید و برای کف، از پوششپارکتاستفاده کنید. از مبلمان‌های رنگ روشن‌تر هم برای داشتن تنالیته مناسب رنگی و طیف بیشتر می‌توانید بهره ببرید.

چوب

پیشنهاد مطالعه:مطلبرنگ مبلمان خانه را چگونه انتخاب کنیم؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کدام چیدمان مبلمان برای فضای نشیمن شما بهتر است؟ در این مطلب از مجله دلتا بهترین روش‌های چیدمان مبلمان در دکوراسیون معرفی می‌شود.

2 روز پیش

چیدمان پذیرایی باید پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان خانه باشد. در این مطلب از مجله دلتا به روش‌ های چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته می‌شود. 

2 روز پیش

آیا می‌خواهید یک اتاق بزرگ را بدون انجام هیچ کاری به دو قسمت مجزا تقسیم کنید؟ در این مطلب ترفندهایی برای جدا کردن فضای اتاق ارائه می‌شود.

2 روز پیش

افرادی که خانه‌هایی کوچک دارند، از هر سانتی متر فضا بیشترین استفاده را می‌کنند. در این مطلب به ایده‌هایی چیدمان در اتاق کوچک می‌پردازیم.

3 روز پیش

استفاده از رنگ‌های خنثی روشی عالی برای ست کردن فرش و پرده است. با کاربرد رنگ‌های بژ، مشکی، قهوه‌ای یا سفید همیشه خیالتان راحت خواهد بود.

3 روز پیش

ترکيب رنگی زيبا و متناسب يکی از عواملی است که به زيبايی منزل شما می‌افزايد. در این مطلب ایده‌هایی برای ترکیب رنگ در خانه شما ارائه می‌شود.

4 روز پیش

در آشپزخانه کوچک با کمبود فضا مواجه هستید، اما می‌توانید فضا را بزرگ جلوه دهید. در این مطلب نکات چیدمان در آشپزخانه کوچک ارائه می‌شود.

4 روز پیش

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند.

5 روز پیش

طرح‌های مدرن و فانتزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قالیچه اتاق خواب است. در این مطلب نکاتی برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب ارائه می‌شود.

5 روز پیش

آیا با نصب پرده در خانه و ایده‌های خلاقانه نصب آن‌ آشنایی دارید؟ به دلیل تنوع بالا هیچ نگرانی در مورد انتخاب مدل پرده مناسب وجود ندارد.

6 روز پیش

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است. چه‌بهتر که قلب خانه‌تان رنگی باشد که می‌پسندید. این مطلب به معرفی رنگ های مناسب آشپزخانه می‌پردازد.

6 روز پیش

بعد از اینکه با چند بار جابه جا کردن و چیدمان مناسب جای ایدهآل مبل را پیدا کردید، وقت آن رسیده که برای تزیین دیوار پشت مبل تصمیم بگیرید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک برای بسیاری از ما به چالشی بزرگ تبدیل شده است. افراد به این فکر می‌کنند که چطور خانه‌ کوچک‌ خود را زیباتر کنند.

۱ هفته پیش

دیوار یکی از مهم‌ترین عنصرهای یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

۱ هفته پیش

انتخاب و خرید فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به اصول چیدمان فرش در اتاق می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...