مجله دلتا |
۱ هفته پیش

ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه رنگ دکوراسیون آشپزخانه تغییر رنگ آشپزخانه مجله دلتا

بسیاری از افراد زمانی که قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه را دارند، نمی‌دانند که کار خود را از کجا شروع کنند.اغلب تغییر لوازم آشپزخانه، اولین ایده ای است که به ذهن بیشتر افراد خطور می‌کند.
ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه

بهترین روش برای تغییر در حس و حال و فضای آشپزخانه‌هایی که دکوراسیون داخلی آن‌ها با رنگ خنثی و سفید است، تغییر در ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه است. تنها کافی است با کمی خلاقیت و ایده‌هایی کوچک در بخش هایی خاص از رنگ‌هایی کاملا متفاوت استفاده کنید. ممکن است قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه را داشته باشید. شاید بخواهید یک یا دو رنگ خاص در فضای داخلی آشپزخانه اضافه کنید. پس با این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید.

انتخاب رنگ خاص برای درب کابینت آشپزخانه

ترکیب دو رنگ خاص با هارمونی مشابه یا متفاوت در طراحی کابینت، یکی از انتخاب‌های پرطرفدار در طراحیدکوراسیون آشپزخانهمدرن است. می‌توانید برای تغییر در ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه از دو رنگ در طرح کابینت استفاده کنید. از رنگ مکمل تنها برای تعداد اندکی از کابینت‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال برای کابینت‌های بالایی، کابینت‌های زمینی یا کابینت جزیره آشپزخانه بکار بگیرید.

رنگ دکوراسیون آشپزخانه

ممکن است تمایلی به طراحی کابینت جدید یا نوسازی آن‌ها نداشته باشید. پس می‌توانید تنها با رنگ‌آمیزی جدید درب‌ها تغییر در ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه را پیاده سازی کنید. انتخاب رنگ آبی دریایی، نارنجی و دیگر رنگ‌های خاص می‌تواند گزینه مناسبی برای ایجاد تغییرات چشمگیر باشد.

اگر فکر می کنید که خیلی زود از کابینت رنگی خسته می شوید. می توانید از مصالح طبیعی در رنگ‌های مختلف برای ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید. به طور مثال ترکیب طراحی کابینت آشپزخانه چوبی باام دی افمی‌تواند علاوه بر تنوع رنگی، انتخابی ایده آل باشد.

استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه

بیشتر افراد اغلب برای تزئین دیوار در آشپزخانه به دنبال انتخاب از میان انواع بین کابینتی، کاشی، سرامیک یا رنگ آمیزی آن هستند. اما انتخاب کاغذ دیواری علاوه بر ایجاد تنوع می‌تواند تغییری در ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کند. از کاغذ دیواری‌های ضد آب در بخش‌هایی مانند قسمت پشتی سینک ظرفشویی استفاده کنید.

تغییر رنگ آشپزخانه

رنگ آمیزی دیوار آشپزخانه

در این تصویر با رنگ آمیزی دیوار پشتی که هیچ کابینتی روی آن نصب نشده است، تغییر در ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های سفید و فضایی خنثی را می‌بینیم.

رنگ آمیزی دیوار آشپزخانه

در دکوراسیون آشپزخانه اصولا کابینت‌های پایینی تا حد زیادی دیوار را می‌پوشانند. بهتر است دیوارهایی که کابینت‌های بالایی روی آن‌ها نصب نشده است را برای رنگ آمیزی انتخاب کنید. زیرا رنگ آمیزی فضای بین دو کابینت بالایی و زمینی، شکلی از بین کابینتی به خود می گیرد. به دلیل کم بودن این فضا برای رنگ آمیزی می‌توانید از رنگ های خیلی تیره، مات یا حتی براق استفاده کنید.

استفاده از کوسن های رنگی

ممکن است از میز و صندلی ناهارخوری در فضای داخلی آشپزخانه استفاده کنید. پس با استفاده از کوسن‌های رنگی یا طرح‌دار تغییراتی دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کنید. این روش برای افرادی مناسب است که از تغییر در رنگ آمیزی دیوار یا طراحی کابینت آشپزخانه مطمئن نیستند. با استفاده از انواع کوسن ها رنگ های متفاوتی را در فضای آشپزخانه داشته باشید.

استفاده از کوسن های رنگی در آشپزخانه

پیشنهاد مطالعه:مطلبایده های جذاب برای ورودی خانهرا بخوانید.#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دیوار آجری در فضای داخلی یکی از ایده های جذاب و قدیمی برای خاص کردن محیط خانه می‌باشد. که امروزه می‌توان از آن در چیدمان مدرن استفاده کرد.

18 ساعت پیش

روش‌های مختلفی برای بکار بردن رنگ سبز در دکوراسیون وجود دارد. ما در این مطلب به کاربردهای رنگ سبز در اتاق خواب خواهیم پرداخت.

1 روز پیش

برای انتخاب رنگ مناسب آشپزخانه اغلب توصیه می‌شود کمتر سراغ رنگ‌های خیلی تیره، خنثی‌های سرد بروید. رنگ آشپزخانه بهتر است رنگ گرم باشد.

2 روز پیش

چه رنگی برای دیوار اتاق نشیمن مناسب است؟ رنگی که شما برای رنگ‌‌ آمیزی اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب می‌کنید، باعث حس عالی می‌شود.

3 روز پیش

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

5 روز پیش

استفاده هوشمندانه از فضا برای نگهداری وسایل، یکی از ترفندهای چیدمان خانه کوچک است. در خانه بگردید وسطوح فراموش شده‌ دیوار را کشف کنید.

6 روز پیش

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

فرش مناسب فضای کوچک برای دکوراسیون خانه بسیار مهم است زیرا با کوچک شدن آپارتمان‌ها برای انتخاب فرش مناسب فضای کوچک باید به نکاتی توجه کرد.

۱ هفته پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

۱ هفته پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

در صورتی که فضاهای پرت در دکوراسیون منزل خود دارید می‌توانید با ساخت یک میز سفارشی کوچک از آن به عنوان فضای کار استفاده کنید.

۱ هفته پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود.

۱ هفته پیش

تفاوتی ندارد که خانه شما به چه اندازه کوچک باشد، با برخی ایده های ساده می توان فضای دلگیر را از بین برد و به دکوراسیون خانه دلباز رسید.

۱ هفته پیش

بیشتر...