مجله دلتا |
4 ماه پیش

ترفندهای تغییر چیدمان خانه نکات تغییر چیدمان منزل تغییر دکور نشیمن مجله دلتا

معمولا اعضای خانواده بعد از گذشت چند وقت، فضای خانه را یکنواخت و تکراری دانسته و ترجیح می‌دهند که وسایل خود را تغییر دهند تا بتوانند دکوراسیون منزل خود را متنوع‌تر و جدیدتر کنند.
ترفندهای تغییر چیدمان خانه

بهتر است که با یادگیری ترفندهایی دکوراسیونی به تغییر چیدمان منزل پرداخته و با کمک همان وسایلی که در خانه دارید، فضای متنوع و متفاوت‌تری را چیدمان کنید. در این مطلب ازمجله دلتابا شما هستیم تا به موضوعترفندهای تغییر چیدمان خانهبپردازیم و شما را با راه‌های انجام این کار آشنا کنیم.

تغییر چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل

یکی از اولین راه های تغییر چیدمان منزل، ایجاد تغییراتی در چیدمان مبلمان است. به‌طور کلی شما باید با در نظر گرفتن معیارهای متفاوتی از جمله ابعاد دکوراسیون نشیمن، سبک و ابعاد مبلمان خود، ابعاد و اندازه فرش، محل قرارگیری دیوار و پنجره و غیره بتوانید تغییراتی را در چیدمان مبلمان خود ایجاد کنید.

در مورد چیدمان مبلمان پیش از این در مطلبی با عنوان۷ روش جذاب برای چیدمان مبلمان در اتاق نشیمنشما را با انواع چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل آشنا کرده‌ایم.

ترفندهای تغییر چیدمان خانه

تغییر چیدمان وسایل دکوری

اگر در فضای خانه خود جای مانور زیاد و اساسی برای تغییر چیدمان منزل خود ندارید می‌توانید به سراغ وسایل دکوری و تزیینی بروید. این وسایل حتی با کوچک‌ترین تغییرات نیز می‌توانند حال و هوای دکوراسیون منزل شما را به‌طور کلی تغییر دهند.

شما می‌توانید با مطالعه مطلب۵ راز برای چیدمان وسایل دکوری در منزلایده‌های فوق العاده‌ای را در زمینه تغییر چیدمان منزل با کمک وسایل تزیینی به دست آورید.

ترفندهای تغییر چیدمان خانه

تغییر چیدمان اتاق خواب

جدا از دکوراسیون نشیمن، بسیاری از افراد دوست دارند که دکوراسیون اتاق خواب خود را تغییر دهند. برای اینکه چیدمان زیباتری در اتاق خواب خود داشته باشید به مطلب۵ نکته طلایی در چیدمان اتاق برای خواب راحتمراجعه کنید.

تغییر چیدمان اتاق خواب

چیدمان وسایل با توجه به نور منزل

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در تغییر چیدمان منزل میزان تابش نور خورشید به داخل خانه است. در این رابطه باید سعی کنید که در مرحله اول با تغییر چیدمان منزل و جابه‌جایی وسایل مانع تابش نور به داخل خانه نشوید. به همین دلیل هم همیشه باید سعی کنید که کناره‌های پنجره را خالی نگه داشته و از قرارگیری وسایلی با ارتفاع زیاد اجتناب کنید.

چیدمان وسایل با توجه به نور منزل

پیشنهاد مطالعه:مطلبآپارتمان کوچک خود را بزرگ‌تر نشان دهیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیرسینگ چیست؟, توصیه های مهم پیرسینگ, عوارض پیرسینگ یا سوراخ کردن پوست چیست؟

۳ هفته پیش

آخرین فیلم نادر طالب زاده پیش از فوت! نادر طالب زاده مجری و برنامه‌ساز با سابقه تلویزیون دیروز در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

۳ هفته پیش

مرگ چالش‌های حقوقی پیچیده‌ای دارد که مهم‌ترین آن، انحصار وراثت است امروز به موضوع ارث مادر از فرزند نامشروع می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

نادر طالب‌زاده مجری و برنامه ساز با سابقه تلویزیون درگذشت.

۲ هفته پیش

اهمیت مراقبت از مو, اهمیت مراجعه به مشاور مو و متخصص

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: اثبات خیانت از طریق پیامک کلاهبرداری از طریق پیامک شرایط ضمن عقد چیست؟ قانون پس گرفتن جهیزیه همه چیز درباره فروش مال غیر

۳ هفته پیش

گیاهان آپارتمانی زیبایی بی‌نظیری را به خانه شما می‌بخشنئ. در این مطلب به معرفی گیاهان آپارتمانی لوکس در چیدمان منزل می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

اگر زنی تصمیم به بخشش مهریه خود بگیرد، این کار را می‌تواند به روش‌های مختلف انجام دهد. امروز به بخشش مهریه در عقد موقت می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

برای افراد سوال است که در چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج هستند. این مطلب به این سوال چه مبلی از مد افتاده است پاسخ می‌دهیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...