مجله دلتا |
4 ماه پیش

انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه مدل های پرده در دکوراسیون آشپزخانه مجله دلتا

پرده یکی از واجبات آشپزخانه‌هایی است که پنجره دارند. پرده آشپزخانه به آن جانی دوباره می‌بخشد و گرمایی شادی‌بخش در فضا ایجاد می‌کند.
انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما از نظرتان سرد و بی روح است با استفاده از پرده می‌توانید به راحتی شور و نشاط را در آن ایجاد کنید. انتخاب پرده مناسب کار تقریبا سختی است و شاید هنگام خرید ندانید که کدام یک برای خانه شما مناسب‌تر است. بامجله دلتاهمراه باشید و باانواع پرده در دکوراسیون آشپزخانهآشنا شوید.

پرده شید (زبرا)

این مدل پرده جدید جزو پرده‌های مدرن آشپزخانه است که از جنس‌های سخت‌تر، مثل پلی اتیلن یا پارچه توری زبر، ساخته و روی قابی مخصوص نصب می‌شود. پرده شید دربرابر گرما و سرما عایقی مناسب است. سه مدل پرده شید مناسب آشپزخانه وجود دارد: رومی، بامبو و رول.

انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه

شیدهای رومی یا رومن، یک مدل پرده آشپزخانه منحصربه‌فرد

یکی از انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه شیدهای رومی یا رومن است. این نوع شیدها هنگام پایین آمدن وقتی به‌طور کامل باز می‌شوند از ورود نور تاحد زیادی جلوگیری می‌کنند. آن‌ها بیشتر از پارچه‌های نسبتا سخت، دوخته می‌شوند که درصورت مطابقت مناسب با رنگ‌ها و سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه شما، ظرافت زیادی به دکور آشپزخانه شما می‌بخشند.

شیدهای رومن یکی از جذاب‌ترین انواع پرده‌های بالا رونده هستند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای دکوراسیون آشپزخانه ها محسوب می‌شوند.

انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه

شیدرول‌ها

شیدرول ها به خوبی شدت نور دریافتی در فضاهای باز و بزرگ را کنترل و از شما در برابر اشعه های زیان آور فرابنفش محافظت می کنند. این شیدها در ضخامت های مختلف وجود دارند؛ شما می‌توانید از انواع نازک آن برای فضاهای کم نور و ضخیم آن برای فضاهایی که می خواهید شدت نور قابل کنترل تری داشته باشید، استفاده کنید.

شیدرول‌ها

شیدهای بامبو، یک مدل پرده آشپزخانه برای تمامی سلیقه‌ها

برخلاف سبک رومی، شیدهای بامبو هنگام بسته بودن میزان کمی از نور فیلتر می‌کنند. آن‌ها ظاهری زیبا مانند پرده‌های گرمسیری دارند، بنابراین به آشپزخانه شما ظاهری آرامش‌بخش می‌دهند. این مدل پرده برای صاحبان خانه های دوست دار محیط زیست بسیارمناسب است چرا که ۱۰۰٪ طبیعی هستند و نگهداری آن‌ها آسان است.

شیدهای بامبو

پرده روستیک، یک مدل پرده آشپزخانه روستایی

یکی از انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه پرده روستیک است. سبک روستیک یکی از سبک های جالبی است که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگر می‌خواهید این سبک را به فضای آشپزخانه خود بیاورید، می‌توانید از پرده‌هایی استفاده کنید که از کنف درست شده‌اند یا حصیری هستند. این پرده‌ها در ترکیب با میز و صندلی چوبی آشپزخانه شما فوق العاده زیبا به‌نظر خواهند رسید.

پرده روستیک

پرده‌های بلند، مدل پرده آشپزخانه مجلل

پرده های بلند در رنگ ها، طرح ها و جنس های مختلفی یافت می شوند. این مدل پرده برای آشپزخانه هایی که فضای بزرگی دارند، بسیار مناسب است. برای به دست آوردن اندازه مناسب این پرده، از جایی که میله را نصب می کنید تا پایین پنجره را اندازه بگیرید.

پرده‌های حریر

پرده‌های حریر از پارچه‌های بسیار سبکی ساخته می‌شوند. این نوع پرده به اندازه کافی شفاف هستند که نور طبیعی آشپزخانه را روشن کند و تا حدودی هم حریم شخصی شما را حفظ می‌کند. رنگ‌های روشن و ملایم و ظرافت طراحی این نوع پارچه در این مدل پرده، بر زیبایی آشپزخانه شما می‌افزاید.

پرده‌های حریر

پیشنهاد مطالعه:مطلبترفندهایی زیرکانه، برای تغییر چیدمان خانهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

واکنش رضا کیانیان به سفر جنجالی پرویز پرستویی به آمریکا رضا کیانیان، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به حمایت از پرویز پرستویی در پی سفر پرحاشیه او به آمریکا پرداخت و نوشت پرستویی حق دارد

۳ هفته پیش

در این مقاله می‌خواهیم در مورد درد پشت سر، علت‌ها و راه‌های درمان آن صحبت کنیم.

۳ هفته پیش

معرفی فیلم های سینمایی عید فطر 1401 فیلم های سینمایی شبکه 5 سیما از دوشنبه تا جمعه حوالی ساعت 9 صبح روی آنتن می رود.

۲ هفته پیش

اگر زنی تصمیم به بخشش مهریه خود بگیرد، این کار را می‌تواند به روش‌های مختلف انجام دهد. امروز به بخشش مهریه در عقد موقت می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

مرگ چالش‌های حقوقی پیچیده‌ای دارد که مهم‌ترین آن، انحصار وراثت است امروز به موضوع ارث مادر از فرزند نامشروع می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

علت انتخاب حجت اشرف زاده به عنوان مجری برنامه رخ به رخ حجت اشرف زاده به عنوان مجری برنامه رخ به رخ انتخاب شد.

۳ هفته پیش

ساعت پخش برنامه خانه ما از عید فطر 1401 اعلام شد.فصل یازدهم خانه ما از فردا ۱۲ اردیبهشت ماه و به مناسبت عید سعید فطر در شبکه افق سیما آغاز می‌شود. این مستند مسابقه قرار است سه شب در هفته و در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ روی آنتن برود.

۲ هفته پیش

برای افراد سوال است که در چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج هستند. این مطلب به این سوال چه مبلی از مد افتاده است پاسخ می‌دهیم.

۳ هفته پیش

پیرسینگ چیست؟, توصیه های مهم پیرسینگ, عوارض پیرسینگ یا سوراخ کردن پوست چیست؟

۳ هفته پیش

بیشتر...