تیتر برتر |
5 روز پیش

تولید فصل دوم مجموعه برنامه های آرت کرنر شروع شد سایت تیتربرتر TitreBartar com

با هدف شناسایی موزیسین‌های جریان مستقل؛

به گزارشتیتربرتر؛ ‎هدف از ساخت فصل نخست مجموعه برنامه‌های «آرت کرنر» با حضور حسین شریفی، حسن فراهانی، آیدین الفت، امید نیک بین و علی جعفری پویان بررسی روند موسیقی در دهه‌های اخیر، علت افول و تنزل سلیقه موسیقایی جامعه مخاطب و مطالعه تاثیر تقاضای مخاطب بر تولیدات موسیقایی همچنین اهمیت ایجاد ارتباط موثر بین موزیسین و جامعه مخاطب در تولید و ارائه یک اثر تاثیرگذار بود.

‎مجموعه برنامه‌های آرت کرنر به سرپرستی دکتر امیر پناهی، با دغدغه حمایت از فعالان عرصه هنر و مخصوصا موسیقی و با هدف ایجاد ارتباط میان جامعه و هنرمندان خلاق و عمل‌گرا، جهت اشتراک‌گذاری هنر فاخر و تاثیرگذاری و همچنین درک و احترام متقابل تشکیل شده و تلاش بر آن دارد که با بررسی شرایط جامعه امروزی ایران، به ارائه راهکارهایی برای معرفی هنر به معنای اصیل آن پرداخته و با معرفی آثار با کیفیت هنرمندان و نیز گفتگوهایی پیرامون اندیشه و پایه‌های شکل‌گیری آثار تاثیرگذار و ماندگار، به رواج بیش از پیش آن سرعت بخشد.

‎امیر پناهی درباره مجموعه برنامه‌های «آرت کرنر» توضیح داد: با توجه به شرایط ویژه موسیقی در کشور و اشباع بازار از خواننده‌ها و نوازندگان بی‌تخصص و آثاری بی‌محتوای ، سیاست اجرایی گروه ، مطرح کردن مسائلی عمیق‌تر و اصیل‌تر از صرفا تولید یک اثر موسیقایی است. جریانات فکری و اندیشه‌هایی که سبک‌های موسیقی دوره‌های متفاوت را شکل داده و قطعا دوران امروزی ما نیز بی‌تاثیر از آن نخواهد بود.

هدف و فعالیت‌های برنامه بر این اصل استوار است که رسالت هنر و هنرمند به چالش کشیده شود و به بررسی آثاری توجه خواهد شد که جریانات اجتماعی و ذهنی پویا به خلق آنان پرداخته و فلسفه‌ای مشخص منجر به خلق آن‌ها شده است.

تهیه‌کننده این برنامه اضافه کرد: در همین راستا و با سیاست به اشتراک گذاشتن دیدگاه جامعه موسیقی و حضور جمعی از اهالی موسیقی و صاحبان مشاغل مرتبط و همچنین همراهی و حمایت مجموعه هاکوپیان فصل اول برنامه در پنج قسمت تهیه و پخش شد.

‎وی در پایان درباره ساخت فصل جدید این برنامه گفت: با توجه به اهمیت شناخت سبک‌های گوناگون موسیقی، مراحل تولید و ضبط قسمت‌های آینده برنامه جهت شناسایی موزیسین‌های جریان مستقل آغاز شده است.

فصل دوم مجموعه برنامه های آرت کرنر به کارگردانی پریسا خورشیدی، تهیه‌کنندگی و اجرای امیر پناهی و میزبانی «جز کافه» و حمایت مالی «هاکوپیان» درحال ساخت است.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای تماشای تمامی گفتگوها می‌توانند به صفحه رسمی اینستاگرام هاکوپیان و آرت کرنر مراجعه کنند.
#‌فرهنگ #‌هنر منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آموزش ساده پولکی زعفرانی,طرز تهیه پولکی زعفرانی,مواد اولیه برای تهیه پولکی زعفرانی,نکات مهم در تهیه پوکی زعفرانی,طرز تهیه پولکی اصفهان با طعم‌های مختلف

4 ساعت پیش

علت اصلی داغ شدن باطری لپ تاپ,دلایل داغ شدن باطری لپ تاپ,گرم شدن باطری لپ تاپ به خاطر از شارژر اصلی استفاده کنید,گرم شدن باطری لپ تاپ به خاطر از شارژر متناسب با نیاز لپ تاپ استفاده کنید,گرم شدن باطری لپ تاپ به خاطر کابل ها را بررسی کنید,,

4 ساعت پیش

بازی کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,بیوگرافی کیوان ساکت اف,بیوگرافی کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,خانواده کیوان ساکت اف,سریال روزهای آبی,تحصیلات کیوان ساکت اف,خانواده کیوان ساکت اف,ازدواج کیوان ساکت اف,شروع فعالیت هنری کیوان ساکت اف,علاقه مندی های کیوان ساکت اف,معرفی سریال روزهای آبی,اسامی بازیگران سریال روزهای آبی,خلاصه داستان سریال روزهای آبی,زمان پخش سریال روزهای آبی,معرفی عوامل سریال روزهای آبی,,,

5 ساعت پیش

زمان پخش سریال صبح آخرین روز جایگزین بچه مهندس 4,معرفی سریال صبح آخرین روز,اسامی بازیگران سریال صبح آخرین روز,خلاصه داستان سریال صبح آخرین روز,اسامی بازیگران سریال صبح آخرین روز,معرفی عوامل سریال صبح آخرین روز,زمان پخش سریال سریال صبح آخرین روز

12 ساعت پیش

مقدار نوری که یک آشپزخانه دریافت می‌کند در انتخاب رنگ کفپوش آشپزخانه خیلی مهم است. این مورد به صورت غیر مستقیم روی انتخاب تاثیر دارد.

17 ساعت پیش

دیه زن نصف دیه مرد است. اما این تفاوت دیه در صورتی که آسیب در اعضا مانند دست، پا،منافع مانند بویایی، چشایی،باشدمتفاوت می‌شود.

17 ساعت پیش

یکی از راه‌های تغییر دکوراسیون پذیرایی تغییر شکل مبلمان است. شکل مبلمان سبک اتاق پذیرایی شما را تنظیم می‌کند. مبلمان چستر رسمی‌تر هستند.

19 ساعت پیش

برای انتخاب رنگ مناسب دکوراسیون منزل یا محل کار، میزان نوری که خانه دریافت می‌کند و جهت این نور را باید مورد توجه قرار داد.

20 ساعت پیش

انتقال پارکینگ برای اشخاص یا به صورت اقرارنامه است یا سند رسمی که متناسب با این که مالکین صرفا یک شخص باشد یا دو شخص متفاوت است .

21 ساعت پیش

وکیل معاضدتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد,نحوه پیدا کردن وکیل معاضدتی,کار وکیل معاضدتی,حق الوکاله وکیل معاضدتی,نحوه گرفتن وکیل معاضدتی,شروط لازم برای گرفتن وکیل معاضدتی,حق الزحمه وکیل رایگان یا معاضدتی,

1 روز پیش

ماجرای کپی برداری سرود ملی ایران از کره جنوبی,ادعای موسیقیدان ایرانی درباره کپی بودن سرود ملی ,سرود ملی ایران چگونه انتخاب شد؟,نگاهی به سرودهای مشابه کشورها ,,,

1 روز پیش

ماجرای رسوایی اخلاقی لیلی جیمز با دومینیک وست,جزئیات رسوایی اخلاقی لیلی جیمز با دومینیک وست,بیوگرافی  لیلی جیمز,بیوگرافی دومینیک وست,

1 روز پیش

آشنایی با فیلم هفت سال ده روز کم,معرفی فیلم هفت سال ده روز کم,اسامی بازیگران فیلم هفت سال ده روز کم,معرفی عوامل فیلم هفت سال ده روز کم

1 روز پیش

سبک دکوراسیونی که برای طراحی نشیمن خانه استفاده کرده‌اید را در طراحی دکور اتاق خواب نیز به کار ببرید. طراحی داخلی خانه یک کلیت است.

1 روز پیش

ثبت طلاق در صورتی است که مرد حقوق مالی زن مانند مهریه، اجرت المثل و...را پرداخت کرده باشد حتی در صورتی که رابطه نامشروع زن را اثبات کند.

1 روز پیش

بیشتر...