مجله دلتا |
۴ هفته پیش

خانه تاریک کم نور اشتباهات دکوراسیون روشن کردن خانه تاریک مجله دلتا

نور یکی از عوامل اصلی جذابیت و چشمگیرتر شدن هر دکوراسیونی است. نور باعث ایجاد سرزندگی و نشاط در فضای زندگی شما می‌شود.
خانه تاریک و کم نور

خانه تاریک و کم نورممکن است معضل خانه‌هایی بزرگ با طراحی داخلی تاریک باشد و هم می‌تواند معضل خانه‌هایی کوچک باشد که پنجره کافی برای جذب نور در آن وجود نداشته باشد. در ادامه این مطلب ازمجله دلتابه معرفی اشتباهاتی در دکوراسیون خانه می‌پردازیم که باعث می‌شود خانه شما تاریک و کم‌نور به‌نظر برسد.

استفاده از نورهای نامناسب

استفاده از نورهایی با رنگ تیره باعث می‌شود که خانه تاریک به‌نظر برسد. انتخاب نور سفید برای نور پردازی و روشنایی می‌تواند در روشن تر شدن فضای داخلی شما تاثیر بیشتری داشته باشد.

همچنین یکی از مواردی که کمتر به آن دقت می‌شود توجه به تورفتگی‌های دیوارهاست. این تورفتگی‌ها اگر با یک چراغ کوچک و یک نور ملایم روشن شوند، فضا را پرنورتر و دلبازتر نشان می‌دهند.

خانه تاریک و کم نور

استفاده از رنگ های تیره

استفاده از رنگ‌های تیره باعث می‌شود که خانه شما تاریک و کم‌نور به‌نظر برسد. انتخاب رنگ سفید می‌تواند به بزرگ‌تر نشان دادن فضا و همچنین روشن‌تر شدن فضا کمک کند.

اگر دوست دارید رنگ‌های روشن دیگری را برای فضای دکوراسیون خود انتخاب کنید، می‌توانید به مطلبدکوراسیون خانه با رنگ‌های روشن و شادسری بزنید و با انواع رنگ سفید در دکوراسیون منزل بیشتر آشنا شوید.

خانه تاریک و کم نور

استفاده از پرده‌های ضخیم

استفاده از پرده‌های ضخیم باعث می‌شود که نور کمتری وارد فضا شده و در طول روز خانه تاریک به‌نظر برسد. روش دیگری که می‌توانید با انتخاب پرده‌های حریر و نازک برای پنجره‌ها خانه تاریک خود را روشن‌تر کنید.

این پرده‌ها نور را به خوبی در فضای خانه شما پخش می‌کنند و فضای لطیف‌تری را در دکوراسیون داخلی شما به‌وجود می‌آورند.

استفاده از پرده‌ های ضخیم

استفاده از کفپوش تیره

کفپوش منزل در چگونه به‌نظر رسیدن آن تاثیر بسیار می‌گذارد. استفاده از کفپوش و فرش تیره نیز باعث می‌شود که فضا تاریک به‌نظر برسد. کفپوش‌های روشن در منزل فضای خانه را دلبازتر و روشن‌تر نشان می‌دهند و برای خانه تاریک و کم نور را روشن‌تر نشان می‌دهد.

استفاده از کفپوش تیره

عدم استفاده از آینه

با کمک آینه‌ها می‌توانید روشنایی دکوراسیون خود را دو برابر کنید، بهتر است آینه را در مقابل یک منبع نور مثل لوستر نصب کنید تا علاوه بر بزرگ‌نمایی فضا با کمک آن به سادگی بتوانید خانه تاریک و کم نور خود را روشن‌تر کنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبچه پرده‌ای مناسب اتاق خواب کوچک است؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هماهنگی پرده‌‎ ها و رنگ دیوارها یکی از مواردی است که در ست دکوراسیون منزل بسیار مهم شمرده می‌‎شود. با مجله دلتا همراه باشید.

19 ساعت پیش

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

دیروز

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

1 روز پیش

یکی از معیارهای اصلی هر فردی در خرید مبل راحتی قیمت و هزینه آن است. این مطلب ابه معرفی ۵ مبل راحتی ارزان و باکیفیت موجود در بازار می‌پردازد. 

2 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

3 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

3 روز پیش

برای نورپردازی آشپزخانه‌ های کوچک از یک آباژور خاص و به رنگ سفید استفاده کنید. این نوع از آباژورها به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌بخشند.

3 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

4 روز پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

4 روز پیش

امروز دکوراسیون منزل به یکی از موضوعات بسیار مهم در خانواده‌ها تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی وسایل دکوری در دکوراسیون می‌پردازیم.

5 روز پیش

طراحی و تزیین دیوارها با توجه به وسعت آن‌ها در خانه می‌تواند موجب تغییرات بزرگی شود که روح تازه‌ای در خانه بدمد.با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

مبلمان در دکوراسیون منزل به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است. خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به‌نظر می‌رسد.

6 روز پیش

کاغذ دیواری از عناصر دکوراسیونی است که به فضای داخلی روح می‌دهد. در این مطلب به بیان نکات کاغذ دیواری مناسب در دکوراسیون می‌پردازیم.

6 روز پیش

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

۱ هفته پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...